Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/187 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező olvastam hogy megetted a sajtot, neki meg ezt csináltad :D

Ezek után pláne ki lennék akadva, hogy te eszed a kilója 3-4 ezer forintos sajtokat és odavágnál elém kaját, ami kb 100 Ft-ba került meg 10 percbe, amíg kifőtt a tészta.

2020. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/187 anonim ***** válasza:
99%
Felnőtt emberekhez anyuék járnak segíteni a házimunkában...én ezt a helyedben ki sem írtam volna, inkább. Visszatérve a kajához, inkább csináltál volna pár szelet bundás kenyeret. Remélem tudod, hogy kell!
2020. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/187 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell! De nem volt otthon tojás pl. meg lehet hogy kenyér se!
2020. nov. 1. 19:55
 84/187 anonim ***** válasza:
99%
Élmény lehet veled együtt élni. Semmit nem csinálsz, aztán te vagy kiakadva, hogy ki van akadva a dolgozó ember, a párod, akiből élősködsz. Aztán kirakod a kérdést, amire értelemszerűen jönnek a vélemények, de amik ellened szólnak, rögtön fel vagy háborodva.
2020. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/187 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ekkora tragédia. A párod éhes maradt, anyósod pedig olyan jogon szól bele, hogy a vírus előtt takarított utánatok.
2020. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/187 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Volt pasim családjánál egyszer spagetti volt az ebéd, nagyon meglepődtem, mikor hozták a tésztát és mellé a tubus KECSÖPÖT. Ízlések. :D
2020. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/187 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, kitosz a pitsába, mondom nőként. Nem baj, ha nem vagy házias, de akkor legalább húzz el dolgozni és azt lehet mondani, jól van, nincs időd főzni. Megsúgom: ha étteremben dolgozol, van, hogy lehet hazavinni a kajából és megspórolod magadnak a főzést.
2020. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/187 anonim ***** válasza:
95%

#86

Ez nem ízlés, ez inkább igénytelenség kérdése.

2020. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/187 anonim ***** válasza:
65%
Én esküszöm megkívántam
2020. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/187 anonim ***** válasza:
97%
Abból a sajtból hagyhattál volna legalább annyit, hogy ráreszeljen egy keveset a párod arra a "gasztro-csodára" amivel vártad!
2020. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!