Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/187 anonim ***** válasza:
96%
tej, liszt, olaj, tojás, és kész is van pár palacsinta. azt lehetett volna kakaózni
2020. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/187 anonim ***** válasza:
13%
A CBA-s reklámban is mondta a Kaszás Erzsi,hogy ha kétségbe van esve,mert nem tud mit főzni,vegyen tésztát meg ketchupot...Mikor csóró kolis voltam sima tésztát ettem olivaolajjal meg oregánoval...
2020. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/187 A kérdező kommentje:
68: az anyám meg az anyja segített nekünk, de mivel idősek már nem szabad eljárkálniuk a vírus miatt!
2020. nov. 1. 19:47
 74/187 anonim ***** válasza:
94%

Én sem vagyok egy nyelvgéniusz.

Nyáron volt Kb másfél hónapom amit úgy rátudtam szánni, hogy közel 0-ról eltudjam kezdeni.

Másfél hónapban kb végigvettem a nyelvtant és megtanultam 3000 szót, úgy ahogy. Ezenfelül az angol videók egy jó részét megértem. Ezt pedig 0 szintről kb másfél hónap alatt, úgy hogy én mellette még tanultam mást is abban a másfél hónapban. Úgyhogy ez a nyelvvizsgás készülés mint kifogás nálam már itt megszűnt. Ha én napi max 3 órával eljutottam kb 0 előtanulmánnyal akkor neked 5 hónap alatt nyelvvizsgát kell szerezni bőven. Az a 2-3 óra pedig amit elhülyéskedsz naponta a nyelvvel... azért ha mást nem egy melegszendót odatudsz dobni te is mire hazaér a kenyérkereső, talán nagy fáradtság az a 15 perc.

2020. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/187 anonim ***** válasza:
99%
De most nem dolgozol, csak otthon ülsz egész nap. Önző és lusta vagy. Nem érdemled meg a párodat.
2020. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/187 anonim ***** válasza:
99%
Hát... ketchup-os meg kakaós tészta tényleg igazán borzasztóan nehezek. Szerintem én is kiakadtam volna.
2020. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/187 A kérdező kommentje:
Nagyon elmentünk a témából úgyhogy én lépek, ha akartok kötekedni márcsak egymással tudtok!
2020. nov. 1. 19:49
 78/187 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, igazabol nekem tokmindegy, a te parkapcsolatod fog tonkremenni, nem az enyem. Ennyire nem vagy kepes, hogy a nagy nyelvtanulas mellett fozzel,meg minden nap csinalj egy kis takaritgatast (mosogatas, elpakolas,stb) amit en munka utan szoktam, es ez ugy kb max osszesen 1-2 ora lenne a napodbol, akkor a te bajod. A pasidnak is volna erre igenye, ebbol a kiakadasbol is latszik. Lehet, hogy meg nem mondta, hogy jo lenne ha mostmar kicsit osszeszedned magad, de szerintem hamarosan ez is szoba fog kerulni. Vagy nem, csak siman kirakja a cuccodat aztan ennyi.

Meg mindig tartom magam ahhoz, hogy egyebkent a hazimunka nem csak a no dolga, de ha a no otthon van, gyerek nelkul raadasul, akkor bele kellene fernie. Ha a pasi lenne otthon, akkor pedig neki kene csinalni es ennyi.

2020. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/187 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt elmész, please, áruld el, te is ezt a szart etted?
2020. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/187 A kérdező kommentje:
Mondom hogy én megettem a sajtot, nem eszek szénhidrátot.
2020. nov. 1. 19:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!