Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/187 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem lesz egy hosszú életű a kapcsolat, és abban a pillanatban lesz vége, amikor a vér visszafolyik végre a faszi agyába...
2020. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/187 anonim ***** válasza:
100%

Azért nyelvvizsgára tanulni nem egy nagy dolog egy nap, főleg hogy általában a kezdőknek 1 év alatt ha erre készül simán meglehet, ha nem egyetemezel mellette vagy munka mellett +2-3 tárggyal.


Szerintem ilyen nincs mit ahogy te leírod. Ilyen beszűkült lényt biztos nem tart el otthon senki.

2020. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/187 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen megegyezésünk, így alakult a helyzet. Volt munkám, pultoztam félállásban. Megszünt a melóhelyem a járvány miatt és hiába kerestem másikat. Ezért kezdtem el nyelvet tanulni.
2020. nov. 1. 19:22
 54/187 anonim ***** válasza:
97%
És ez neked teljesen jó? Nem is beszéltetek a helyzetről, hogy hogyan tovább?
2020. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/187 anonim ***** válasza:
91%

#48

Te tényleg ennyire idióta vagy, hogy még értelmezni sem tudsz?

Nem "más is ismeri ezt az ételt", hanem leírta valaki a számára elképzelhető legundorítóbb ételkombinációt!


De én azt mondom, hogy a pasid meg is érdemli a ketchupos tésztát, ha képes kitartani egy ilyen buta, renyhe és borítékolhatóan szutykos ótvart, mert szétteszi neki a lábát és ebben ki is merül az összes "tehetsége"!

2020. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/187 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem a kedvence a házimunka, mégis megcsinálják. Takarítani se nagyon szoktál?
2020. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/187 A kérdező kommentje:
Leírom de csak mert nagyon felbsztam magam, aztán LÉPEK. VOLT munkám, dolgoztam. Megszünt a munkám mint sok más embernek. Kerestem, nem találtam, ezért döntöttem a tanulás mellett. Lehet hogy valakinek nem sok idő megtanulni egy nyelvet,de nekem az sajnos, elég lassan haladok, de HALADOK.Nem volt semmilyen alku a pasimmal hogy majd én itt rendezkedni fogok meg pucolni a rötyit. Természetes volt hogy segít egy ilyen nehéz helyezetben elvégre ezért szeretjük egymást! Forditott esetben én is segitenék neki. Nem is szokott emiatt szólni SOHA. Nem tudom itt milyen pittiáner férfiak írogatnak??? Ti nem tennétek meg a szerelmetekért? A pasim soha nem bánt, neki jó állása van, építőiparban vállalkozó meg se kottyanok neki! Nem ebből volt most a baj! De mindegy. Rosszindulatúak vagytok.
2020. nov. 1. 19:34
 58/187 anonim ***** válasza:
95%
#57, és ez a nagymonológ most hogy van összefüggésben azzal, hogy ezt a tré kaját tetted elé? baszki, egy paprikás krumpli hámozással együtt max. fél óra! és még ott se kell állni mellette, megfő magától!
2020. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/187 anonim ***** válasza:
95%

Ja, de MOST NINCS MUNKÁD. Otthon vagy. A 24 órába, munka nélkül, belefér az is, hogy csinálj valami kaját, mivel az, aki neked a pénzt adja, DOLGOZIK. JELENLEG. Te egy kitartott vagy. Remélem, hamar vége lesz ennek a "kapcsolatnak", mert ennek így semmi értelme. Én sem szeretek főzőcskézni, se takarítani, mégis megcsinálom.


Nem vagyunk rosszindulatúak, te nem fogod fel, hogy benned van a hiba.

2020. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/187 A kérdező kommentje:
NEM volt ithon KOLBÁSZ MEG ILYENEK! Itt MINDENKI szellemi TOLÓSZÉKES???
2020. nov. 1. 19:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!