Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg azt hiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt hiszik, hogy a házimunka a nő dolga?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdés. Komolyan kérdezem, aki ezt hiszi, így gondolja, az miért?

Néhány kérdéssel lejjebb megy a savazás, ha valaki annyit elvár a párjától, hogy pakoljon el maga után.


Na most én úgy gondolom, hogy ha a nő sem háztartásbeli, akkor a férfi részéről nem az a normális, ha elpakol maga után, hanem ez a minimum.

Ha a nő is dolgozik, akkor miért is magától értetődő, hogy ő főz - mos-takarít?

Ha meg rá van szólva a drága férfira, hogy ugyan becsülje már meg a másik munkáját, meg hogy tartsa meg a rendet, akkor jön a szöveg, hogy szegény férfi mindig csak cseszegetve van mindenért, aztán kilép a kapcsolatból.

(ezt is az itteni kommentek alapján idézem, miszerint a férfiak akkor szakítanak, ha kevés a szex, meg ha mindenért cseszegetve vannak)

Nos engem meg érdekelne, amennyiben a nő is dolgozik, akkor milyen alapon várja el a férfi, hogy vacsorával legyen haza várva a tisztaságba és mindig legyen tiszta ruhája?

Talán a férfiaknak alanyi jogon jár a kiszolgálás, vagy miért is nem tetszik nektek, ha szólva van ezért? Miért is minősül ez cseszegetésnek?


2020. nov. 8. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
10%

1, Vannak olyanok, akik ezt hiszik és olyanok is, akik nem.

2, Ha valakinek ez nem kényelmes, keressen olyat, akivel nincs problémája.

3, Van, amelyik nő szereti csinálni a házimunkát. Ezzel kapcsolatban volt egy kérdés, ahol néhány nő Észak-Koreával és hasonlókkal jött, mert annyira képtelenek voltak ezt felfogni. Szerintem róluk is nyugodtan kilehetne írni egy hasonló kérdést.

2020. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem ritka szerencsére az, hogy egy férfi van annyira önálló és egyben életképes, hogy képes megfőzni, elmosogatni vagy épp kitakarítani. Ez kéne az alap és természetes legyen! Ja és mindemellett még normális külsőre és belsőre is egyaránt. Nálunk legalábbis a baráti körben, ami elég nagy, mindenkinek sikerült olyan férfit találnia, aki nem cselédnek tekinti a nőt, hanem egyenlő társnak.
2020. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
16%

22.


Én sem teszem ezt, csak én nem tudok mellé "menő" lenni, vagy ilyen "vagánykodó" figura. Ez egyszerűen nem megy.

2020. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
16%
Gyönyörűen meglátszik az elfogadás hiánya az oldalon önként harcoló szabadságharcosoknál, hogy mennyire lepontozták a #21-es válaszom. Amiben lényegében velük értettem egyet, csak a szintjükkel nem.
2020. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent, hogy "menő" meg "vagánykidó"..? Őszintén nem értem. Mióta alap elvárás, hogy egy pasi "menő" legyen? És mióta zárja ki az úgynevezett menőség azt, hogy az ember egyenlő félnek tekinti a társát és képes magától rendet tartani és házi munkát végezni? Csak mert én semmiféle összefüggést nem vélek felfedezni e kettő között.
2020. nov. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
77%

Definiálja már valaki mit jelent, hogy legyen menő egy férfi, de tényleg. Alapvető, hogy olyan emberrel lépsz kapcsolatba, aki tetszik mind kívül, mind belül, fontos hogy hasonló elképzelésünk legyen pl a közös életről, hasonló céljaink legyenek, hogy tisztelettel bánjon a másikkal, hogy őszinte legyen, becsületes stb. Na de "menő"?? Értelmes felnőtt nőktől soha nem hallottam még olyan elvárást egy férfi iránt, hogy menő legyen. Sőt, ezt a kifejezést se hallom különösebben a gimiseken kívül senki mástól használni..

És továbbra sem értem mi az összefüggés az ún. menőség és minimális életképesség között.

2020. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
18%

25.


Tudod, az olyanok akiknek nincsenek "gyarló emberi" hibáik, vagy ha mégis, az is inkább kap pozitív elbírálást, mint negatívat ("túl maximalista" "túl sokat dolgozik"). Illetve ők azok akik mindig a "társaság középpontjai", harsányak, "nagyvonalúak" és valahogy bármit tesznek az mindig "férfiasnak tűnik" a nők szemében, még akkor is, ha alapvetően nem kellene annak lennie.


És ez ebben a rossz, hogy teljesen mindegy, hogy egy nem ilyen ember mit tesz. Sosem lesz esélye az ilyenek mellett, mert ő csak egy féregnek tűnik a "félisten" mellett. főleg, hogy általában ezek a figurák "jóképűek" a másik ember pedig ronda. Vagy annak hat. És ez ad egy olyan "teljesen reménytelen az egész" érzetet az egésznek, hogy egyszerűen rossz belegondolni is.


De lehet csak túl fáradt vagyok. Néha úgy érzem jobb lenne örökké aludni, mert szétfeszít ez az egész.

2020. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
16%

Ujujujjj... Engem őszintén érdekelne, hogy akik gondolkodás nélkül mindenen kiakadnak, értetlenek minden témában és csak vérszemet kapva nyomkodják a kezecskéket, azok miért várnak el bármit is, bárkitől?

Olyan válaszok vannak 25% alá pontozva, amiket még egy általános iskolás is felfog. Kivéve az itt jelenlévő kommandó. Reagálni, természetesen nem igazán tudnak, csak próbálnak mindenbe belekötni. Már, aki egyáltalán képes mondatokat megfogalmazni...

Teljesen érthető, hogy az évek alatt miért csak azok maradtak az oldalon, akik és miért menekül innét a többség pár nap vagy hét után.

2020. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
77%

#28 Hát én őszintén sajnálom, hogy te így érzel és így gondolkozol, szerintem is csak fáradt vagy, legalábbis remélem.

Soha életemben nem vágytam olyan férfira, aki mindig, minden körülmények között 110%-ig férfias és macsó, se olyanra, aki harsány és állandóan a középpontban van. Sőt, az ilyen típusú férfiak kifejezetten irritálnak, ahogy a barátnőim döntő többségét is.

Egyáltalán nem igaz, hogy csak az ilyen férfiaknak van esélyük, ez már csak azért hülyeség, mert akkor nem lenne ennyi átlagos házaspár, családos ember. Gondolod Kis Pista, aki 4 műszakban dolgozik a gyárban, tipikus "menő", férfias felisten? Kétlem. Egészen biztos lehetsz abban, hogy a kapcsolatban, házasságban élő férfiak nagy része egyáltalán nem az általad leírt kategória, mégis van feleségük, barátnőjük.

2020. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
27%

#30: Te amúgy miről beszélsz? Vagy miről akarsz beszélni? Vagyis mit akarsz mások torkán lenyomni?

Van egy csomó filmdráma, ami a kutyát nem érdekli, de Mr. Grey vonzotta a kancás nők tömegét. Grey bizonyára nem volt menő és bizonyára igény sem volt rá... Ja, de.

Ezt a "barátnőim azt szeretik, amit én, ezért biztoooos mindenki olyan, mint én" szöveget meg hagyjuk már. Ez pont az a szint, amikor férfiak azt pofázzák itt nap, mint nap, hogy a nőknek csak a pénz kell. Ott ki lehet akadni és fel lehet háborodni? Ha igen, akkor háborodj már fel a saját általánosításodon is.


Amúgy, nálunk a cégnél van rengeteg Kis Pista. Több, mint a felük elvált úgy, hogy a nők hagyták őket ott. A többieknek meg kb. alkoholista és 120 kilós feleségük van.

2020. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!