Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg azt hiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt hiszik, hogy a házimunka a nő dolga?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdés. Komolyan kérdezem, aki ezt hiszi, így gondolja, az miért?

Néhány kérdéssel lejjebb megy a savazás, ha valaki annyit elvár a párjától, hogy pakoljon el maga után.


Na most én úgy gondolom, hogy ha a nő sem háztartásbeli, akkor a férfi részéről nem az a normális, ha elpakol maga után, hanem ez a minimum.

Ha a nő is dolgozik, akkor miért is magától értetődő, hogy ő főz - mos-takarít?

Ha meg rá van szólva a drága férfira, hogy ugyan becsülje már meg a másik munkáját, meg hogy tartsa meg a rendet, akkor jön a szöveg, hogy szegény férfi mindig csak cseszegetve van mindenért, aztán kilép a kapcsolatból.

(ezt is az itteni kommentek alapján idézem, miszerint a férfiak akkor szakítanak, ha kevés a szex, meg ha mindenért cseszegetve vannak)

Nos engem meg érdekelne, amennyiben a nő is dolgozik, akkor milyen alapon várja el a férfi, hogy vacsorával legyen haza várva a tisztaságba és mindig legyen tiszta ruhája?

Talán a férfiaknak alanyi jogon jár a kiszolgálás, vagy miért is nem tetszik nektek, ha szólva van ezért? Miért is minősül ez cseszegetésnek?


2020. nov. 8. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ti feminácik hiszitek azt, hogy a házimunka a férfiak dolga, és ha a férfi elvárja, hogy ti is szálljatok be, akkor megy az a hiszti, amit a kérdésben levágsz.
2020. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit gondolsz arról, amikor hozzám költözik be egy férfi? Mert én azt, hogy ha közös jövőt építünk, minden közös. Házasságban, gyerekeknél már nincs értelme. Amikor összeálltunk, én kerestem többet, aztán fokozatosan ő, aztán jöttek a gyerekek, amikor én még kevesebbet kerestem, de aztán sikerült váltanom, egy jó darabig ugyanitt kerestem, aztán ő is váltott és megint többet keresett, aztán ő beteg lett és most jóval kevesebbet keres. Ez 20 év összefoglalva.
2020. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
98%

Számomra nagyon vicces, amikor egy férfi attól érzi magát keménynek, hogy ő ugyan nem csinál házimunkát, "merazanődolga". Ezek a legnagyobb nyomorékok, akik az általuk lenézett nők nélkül olyan alapdolgokat sem tudnak maguknak biztosítani, mint a kaja meg a tiszta ruha. Kell hozzá anyuci, vagy a Zasszony. És ezen nem változtat, hogy mennyit keresnek, bár szaros 200 ezret kereső ismerőseim közt is van ilyen. Nevetséges. És ezek a férfiak. Haha.

Persze van sok normális is, azok közül kell választani, az ilyenekkel meg szóba se állni. Ennyire egyszerű. Csak a legtöbb nő annyira fosik attól, hogy egyedül legyen, hogy inkább lemegy kutyába, és csicskát játszik. De ezek meg is érdemlik.

32N

2020. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy kompenzálja?

Tehát ha ugyanúgy dolgozik, mint te, de kevesebbet keres, akkor az ő dolga a házimunka? Értem.

Szerintem továbbra is a hozzáállásoddal van a probléma.

Attól, hogy valaki kevesebbet keres nálad, az időráfordítása a munkára ugyanannyi, mint a tied.

Nem lehet összefüggésbe hozni a fizetést a házimunkával.

Ha te keresel havi 500 netót, én meg 250et, neked olyan igényeid vanak, hogy Ibizán nyaraljunk, mert te jól keresel, de én nem, akkor nem fogok veled összeállni úgy sem, ha te elviszel nyaralgatni, de munka után én kompenzálásképp nyaljam makulátlanra egyedül a te házadat.

Keress hasonló fizetéssel rendelkező nőt akkor, ha te ellenszolgáltatást vársz azért cserébe, mert te hű de jól keresel.

2020. nov. 9. 08:20
 55/73 anonim ***** válasza:
7%

53

Nem gondolok semmit róla, pont lesz-rom, hogy te mint nő hogyan szervezed az életedet.

De én nem gondolkodok sem házasságban, sem gyerekben, és pláne nem lesz a házam soha közös, legfeljebb ha a csaj megveszi a felét. Persze nyilván nem adnám el neki.

2020. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem mindig az keres többet, aki többet dolgozik. Lehet, az egyik több műszakban gürcöl vagy sokat ingázik, amíg a másik mittudomén egy kutató vagy művész, aki otthon van és szabadon osztja be az idejét.
2020. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
92%
52: akkor ez ugye fordítva is működik? Szóval, ha én 2x annyit keresek, mint a férjem, akkor övé a házimunka?
2020. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

#46! Annyit elárulok, hogy lópikulát sem tudsz rólam. Ugyanis nem 40es nő vagyok, hanem 27. Semmi baj. Nem járok ide naponta vergődni és kötözködni, mint ahogyan láthatóan te teszed és nem is hiszem el magamról, hogy mindenkinél okosabb vagyok és mindenkinek, mindent jobban tudok. De örülök, hogy van annyi önbizalmad, hogy elhiszed jobban ismersz, mint én magam. :D


Nyugodtan ringassd magad álomvilágba és képzelődj tovább, egyszer talán majd kinyílik a szemed, aztán magadba nézel, ahelyett hogy anonim oldalon rágalmazol másokat.

2020. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lényeg, ki keres többet, hanem hogy ki dolgozik többet.
2020. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Tehát ha mondjuk a férfi ül egy irodában havi 600-ért napi 8 órát, mondjuk mérnökként, a felesége meg nap 10-12-t dolgozik bolti eladóként 140-ért, akkor a férfi végzi otthon a házimunkát? Hiszen a nő dolgozik többet.

Nem, nem kell azzal jönni, hogy egy mérnök nem veszi el a bolti eladót, mert de, van ilyen.

2020. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!