Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 anonim ***** válasza:
12%
Kb ez a nem szedhetek gyógyszert egészségügyi okok miatt olyan mint hogy a férfi sem hordhat óvszert a gumi érzékenysége miatt...
2020. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
14%
Kompromisszumos megoldás? Megszakításos, naptár módszer?
2020. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 anonim ***** válasza:
97%

Elmondom nálunk mi volt.

Mi 5 évet voltunk együtt. Ő már az elején kijelentette, hogy majd valamikor szedjek fogamzásgátlót, én meg, mivel vele vesztettem el anno, mondtam, hogy persze. Aztán használtuk az óvszert, de ő is elkezdett hisztizni, hogy mikor kezdek el szedni végre bogyót, stb. Kb. minden szex úgy telt, hogy folyton hisztizett, hogy neki nem jó az óvszer na mikor kezdem el a fogamzásgátlót...ez odáig fajult, hogy én elkezdtem szorongani, és az volt a fejemben, hogy biztos megérné szedni? Végül közöltem vele, hogy nem fogok szedni, így elmaradtak a szexuális együttlétek, és megcsalt. Nem szakított, csak megcsalt.


Én ott voltam ludas, hogy az elején nem kellett volna mondanom, hogy fogok szedni, de akkor tényleg úgy gondoltam; azonban olyan agresszívan erőltette a bogyót, hogy akkor Anyukám is azt mondta, ne szedjek, mert látta, hogy viselkedik velem a mostmár exem.


Szóval, nekünk részben erre ment rá, de mellette volt rengeteg más dolog is. Én azt mondom, hogy a nő szíve joga eldönteni, hogy akar-e szedni hormont, vagy sem, hiszen ez a nő teste. Mindenki mondja, hogy vannak minimális hormontartalmú fogamzásgátlók is, de én akkor is azt mondom hogy egy nőnek NEM KÖTELESSÉGE szedni. A fél ismerősi körömnek semmi baja nem volt a fogamzásgátlótól, a másik felének viszont voltak.

Azt is megértem, hogy vannak palik, akiknek nem megy óvszerben a szex. Igazából nem tudom, mi a jó megoldás. Csak leírtam a tapasztalatomat.

2020. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
88%
Az nem kompromisszum, hanem sorskísértés.
2020. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
11%
És milyen jól is tette a srác hogy megcsalt....hisz nem tudott veled dűlőre jutni hamar beetetted hogy szeded azt a bogyot.
2020. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
18%
#10 Biztos van ilyen is. Nekem egy barátnőmnek se lett semmi baja tőle. Inkább segített valamelyiknek az erős menstruációs görcsein és a pattanásain.
2020. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 anonim ***** válasza:
95%
Bogyó... olyan kis ártatlan így lealacsonyítani, de mikor a férfi "bogyót" csinálták, a tisztelt uraknak nem tetszettek a mellékhatások.
2020. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:
100%

15. válaszoló, én a 13. vagyok.

Nem, nem tette jól, hogy megcsalt. Akkor szakítson, ez ilyen egyszerű. Utána megmondtam, hogy nem fogok szedni, mert nagyon erőszakos volt, meg zsarolt össze-vissza lelkileg. Teljesen más, ha ezt nyugodtan ülünk le megbeszélni véleményem szerint.

2020. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 A kérdező kommentje:
#13. Nalunk kb ugyanez... Már szorongok meg sírok emiatt a stresszhelyzet miatt, de egyszerűen a gyűrű amúgy sem olyan, hogy ha az egyik fajta nem jön be ott van még 500 másik fajta, ebbol elég keskeny a paletta. És felesleges szervezet megbolygatás stb, nekem erre semmi szükségem, ja és akkor sem hagynám h belém elvezzen, mar csak azert sem, mert ki tudja mi baja, és nyilvan elobb std szures eredmenyhez ragaszkodnek. Tehat azert a heti nehany alkalom szexért, plusz azért h belém se élvezzen, plusz drága is m3g ramehet az egeszsegem, nos, marhára megérné használnom, tényleg. Foleg h erolteti es kezdem azt erezni h meg sem erdemli.
2020. nov. 13. 18:32
 20/133 anonim ***** válasza:
99%
Nőként írom, hogy meglepően sok férfi van, aki szintén felfogja, milyen komoly dolog emiatt gyógyszert szedni, és a párjuk egészségét többre tartják, mint a gumimentességet. Ilyen férfit kéne találnod.
2020. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!