Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 anonim ***** válasza:
99%
Szedhet o is bogyót. Nyugodtan. Nem normális dolog egy termeszetes hormonális ciklust teljesen felborítani elnyomni akarki mondja
2020. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/133 anonim ***** válasza:
98%
Az ismerősömnél is ez volt! A srác erőltette a bogyót, majd amikor beadta a nő a derekát, rá 7 hónapra terhes lett a FOGAMZÁSGÁTLÓ mellett. Ekkor a pasi szedte a sátorfáját és lelépett. A jó kis zamatos beledurrantós szex az kell, de a következmények már nem, az már a nő dolga lesz!
2020. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 A kérdező kommentje:
Megnyugtató ez a sok együttérző válasz, megmondom őszintén, hogy nem erre számítottam, persze tudom hogy van ellenvélemény. Azért az továbbra is érdekelne több embertől is, hogy volt-e már ez a dolog nálatok szakítóok.
2020. nov. 13. 18:41
 24/133 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mi megbeszéltük. Figyi itt nálatok az a baj hogy nagyon erőszakos. A szex nem lehet kényszer egy kapcsolatban sem a védekezés menete. De masban is ilyen lenne hidd el. Hagyd a fenébe.
2020. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/133 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, én vagyok a 13. és 18. válaszoló.

Nos, tényleg nem tudom, mi a jó döntés, de egyértelmű az írásodból, hogy NEM akarod. Vagy megérti, vagy nem.


Amúgy vicces, mert én mondtam az ex barátomnak, hogy oké, akkor szedjen ő férfitablettát, az már persze nem volt jó és ordibált velem.


De teljesen megértelek, én is rengeteget sírtam anno emiatt. És érdekes, hogy bár azóta nem volt kapcsolatom, de volt egy férfi, akibe halálosan szerelmes voltam, és ott rögtön szedtem volna tablettát, ha arra kér...

Szóval ez is érdekes.


Én azt mondom, hogy ha szeretitek egymást, üljetek le higgadtan átbeszélni, mert azért a te eseted egészen más az egészségügyi részét nézve. De mindig azt csináld, ami neked jó.

2020. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:
99%
Nálam ez sosem volt szakítóok, de volt, hogy emiatt nem jöttem össze valakivel. Nő vagyok, 43 éves, sosem szedtem gyógyszert és nem is fogok. Van épp elég bajom enélkül is. Egy igazi férfi ezt megérti. Én a helyedben szakítanék, mert így amúgy is tönkremegy a kapcsolat. Ja, és még valami. Ha a problémáid ellenére is ezen hisztizik, nem szeret igazán, csak a saját kényelme érdekli. Nekem ilyen nem kéne, de te tudod.
2020. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 A kérdező kommentje:
#24: köszi, nem védeni akarom, amit az "áldozat" nők szoktak, de egyébként nem úgy erőszakolja rám, egyébként abszolút nem erőszakos, semmilyen téren! Csak mégis kényszerút elé állít, de ő azt mondja, neki kb mindegy mivel védekezünk csak ne gumival. Tehát nem magát a hormont erőlteti, de mondom, minden lehetőséget számba vettem és egyik sem jobb a másiknál...
2020. nov. 13. 18:46
 28/133 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy mindenkinek az eddigieket, aki normálisan válaszolt :)
2020. nov. 13. 18:47
 29/133 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 9es

Három gyerek utan kötnek el

Ez nem úgy működik hogy bemegy hogy hoppá kössenek már el

2020. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 anonim ***** válasza:
92%

Te döntésed szeded vagy sem

Te tested

Ha nem tudjátok megbeszélni

Akkor nyiss ajtót

2020. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!