Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: érhető a férfi álláspontja is. Egy dolog a különbség: a férfinek csak élvezeti értékről van szó, míg a nőnek minden védekezés egészségügyi kockázattal jár. Nem egészen ugyanaz a kettő.

Jah, és azért az t nehéz elkepzelni, hogy egy évig tökéletes volt, sose lankadt le benne és élvezte a szexet, aztán hirtelen már nem. Ha valakinek ennyire befolyásolja az élvezetet, annak fel sem áll benne. De a legtöbb férfinek egyébként nem befolyásolja, csak a tudat nem tetszik nekik. Minden egyes partnerem azt mondta, hogy igazából fejben van különbség.

Ahogy egyébként nekem is. Jobb tablettával, de csak a lelki része miatt, érzésre semmi különbség.

2020. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/133 anonim ***** válasza:
8%

#51 Köszönöm, hogy újfent elmagyarázod nekem hogy mit kellene nekem meg a farkamnak éreznünk szex közben. Én találkoztam már két lánnyal is akiknek semmi baja nem volt az anális szexel. Azt mondták, hogy ez csak fejben dől el. Szeretném, ha te is belátnád, és így egészséges maradnál és a férfinak sem kellene lemondania az élvezetről. Te pedig... hát te pedig próbálj meg arra gondolni, hogy élvezed, mert én Kovács Jankó azt írtam itt az interneten.


Nem fogok életem végéig lemondani az élvezetről és ennyi. :D Csak azért szexelek emberként, hogy élvezzem. Mi értelme van szexelni, ha nem olyan jó mint lehetne? Hm?

Ez igenis ugyanolyan szempont mint az egészségügyi vagy a terhességi kockázat.

2020. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim ***** válasza:
100%

"Ez igenis ugyanolyan szempont mint az egészségügyi vagy a terhességi kockázat."


Bizony, egy embólia és egy abortusz ugyanolyan súlyú, mint a fütykös élvezete.


Mekkora szánalom vagy.

2020. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 anonim ***** válasza:
100%

52es

Te se lenni normális

2020. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig szedtem gyógyszert. Egyszer nőtt valami dudor az ínyemre. A parodontológus mondta, hogy valószínű a fogamzásgátlótól. Semmi extra nem volt amúgy, leszedték és kész. Kérdeztem, hogy most akkor innentől ne szedjem a gyógyszert, vagy ez mi? Csak vonogatták a vállukat. Fingjuk sincs. Mindenki máshogy reagál a hormonokra. Igazából mázli, hogy nekem csak valami random kinövés nőtt egy random helyen, de azért elég para volt. Utána még évekig szedtem, de annyi barátnőm mesélte, hogy miután abbahagyták sokkal jobb lett az egész közérzetük, hogy én is abbahagytam. Azóta ezerszer jobban kívánom a szexet, régebben hetente-kéthenete egyszer volt kedvem, most kb minden nap. Nincsenek hangulatingazodozásaim. Sokkal jobb így "tisztán". Sokan hajlamosak elbagatellizálni a fogamzásgátló tabi hatásait, pedig az nem egy tic tac.

Persze én megértem, hogy a pasi nem akar gumit húzni. Akkor köttesse el magát. Pénzért simán meg lehet oldani. Vagy ha az sem jó, akkor bevállalja, hogy ő sokkal kevesebb nőből válogathat, mint az, aki gumiban is tud szexelni. Mert egyre kevesebb nő hajlanó gyógyszert használni.

Itt igazából ez tipikusan az, hogy senki nem erőltehte rá a másikra semmit. Ha ezt nem lehet megbeszélni, akkor szakítani kell.

2020. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/133 anonim ***** válasza:
100%

#52

Férfiként gondolom neked sosem volt fajdalmas a szex, volt budos folyasod, vagy kellett attol aggodnod hogy terhebe esel. Majd ha a lankadt faroknal valami erosebb ervet hozol fel akkor megmondhatod h a 'gumilobbistaknak' nincs igazuk. Nekem mind a tabletta (tobbfajta) mind az elvileg alacsonyabb tartalmu huvelygyuru a fenti mellekhatasokkal jart plusz folayamatos kellemetlen mellfajdalom, random fejfajasok es hangulatingadozasok plusz nulla libido.

2020. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/133 anonim ***** válasza:
100%

"Én állítom, hogy egy ilyen csajnak azt mondanám, hogy kisanyám mától az anális szex a védekezési mód. Ja, hogy nem élvezed? Sajnállak, csak kitalálod. Látod mennyi csajnak meg tetszik. XDDD"


Egy ilyen csaj meg azt mondaná neked, hogy "Rendben, akkor legyen anális szex. És legközelebb hozna egy felcsatolható péniszt sok vazelinnel, és megkérdezné, hogy milyen pózban szeretnéd így elsőre.


Ha azt mondanád, hogy nem akarod, akkor az lenne a válasz, hogy csak kitalálod, hogy nem élveznéd. Gondolj csak bele, mennyi homoszexuális és biszexuális férfi kívánja és élvezi!

2020. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/133 anonim ***** válasza:
16%

Azok akik gumit használnak nincs hiány érzetük, hogy sosem élveznek rájuk? Arcra, mellre, popsira stb? Én belepusztulnék.. Szerintem ugy rengeteg mindenről lemaradtok


A párom farkát mindenemmel érezni ajarom6, nem egy idegentest érzést kölcsönző gumit akarok magamban érezni.

2020. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/133 anonim ***** válasza:
93%

#59

Neked amugy komoly szovegertelmezesi problemaid lehetnek. Hol irtam hogy pasi vagyok?

Latom te se tudsz sokat a szexrol miért ne elvezhetne a masik rad mert gumival nyomjatok??

2020. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/133 anonim ***** válasza:
9%

Így kezdted: "Férfiként gondolom". Oké, akkor félre értettem. Sajnálom, ha így jártál, de akkor is baromi visszás ahogyan kezeled ezt a témát.

Miért nem a saját élvezetedről mondasz le???

2020. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!