Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 A kérdező kommentje:
Párom szerint normális felnőtt kapcsolatban egyáltalán nem játszik az, hogy örökké gumiznak. Szerinte gumit csak átmenetileg használnak a párok, és még a tinik is csak addig amíg fel nem íratják a gyógyszert. Szóval a hozzáállása is problémás, kb kinevet amikor azt mondom hogy vannak akik sokáig ezzel védekeznek, nem hiszi el, és a saját haverjaival példálózik akik nem különbek a páromnál, és ő a lotyókból indul ki szerintem, akikkel előttem volt. Nem is értem hogy egy épeszű, normális, rendezett lánynak hogy van gusztusa egy szinte idegenhez gumi nelkul, és hogy lehet olyan felelőtlen, hogy belemegy gumi nélkül, csakmert pl szed gyógyszert. A pasikat se értem, de ilyen téren a lányokon méginkább elborzadok.
2020. nov. 14. 12:18
 72/133 anonim ***** válasza:
18%
#71 A párod akkor úgy gondolkozik mint minden normális férfi. 😃 Dobhatod ezért, de kíváncsi leszek mikor találsz valakit aki becsicskul neked hosszú évekre és nem érzed közben azt amit pont az ilyen csajok szoktak mondani hogy "nem érzem magam nőnek mellette", "olyan mint egy második gyerek", " igazán lehetne határozottabb", stb, stb.
2020. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 A kérdező kommentje:
#72: sajnálom, aki attól érzi magát nőnek, ha a pasi nem húz gumit wtf :D nekem nem ettől függ, és egyik exemnek se volt baja a gumival érdekes, velük nem emiatt lett vége, na de mindegy, nyilván pasi vagy, akinek szintén esze ágában sincs gumit húzni sem a terhesség es a nemi bajok kockázata mellett sem. És csakmert te ilyen vagy, már az a "normális férfi gondolkodás".
2020. nov. 14. 12:36
 74/133 A kérdező kommentje:
#72: ja, meg a gumi húzás az mar gyerekes is, meg csak a papucsok húzzák fel. Ma is tanultam valamit.
2020. nov. 14. 12:37
 75/133 anonim ***** válasza:
16%
#73 Nem, arra gondoltam hogy lenyomsz valamit a torkán amit láthatóan nem akar és képes vagy igy becsicskítani évekre, leginkább örökre, mert neked ez így jó. Szóval egy olyan férfi akivel ezt megcsináltad azt szépen kiherélted és igen beleléptél, mint a papucsba. 😃
2020. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 anonim ***** válasza:
100%

#72 Bár a kérdezőnek írtad, azért válaszolok én is.

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Talán 1x volt olyan hogy gumi nélkül csináltuk. A többi alkalommal mindig húzott fel gumit. Nem panaszkodott egyszer sem. Nem hisztizett hogy szedjek inkább bogyókat:)

Ugyan úgy lehet élvezni, max a melegséget nem érzi:)

2020. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 anonim ***** válasza:
18%
Jó lesz, kényelmes lesz, mint a meleg bojhos papucsok, de a papucstól nem vársz döntéseket és egyenrangú szerepet. Te leszel otthon rendőrnő. Van egy csomó ilyen kapcsolat.
2020. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 A kérdező kommentje:
#75: csupa értelmetlen dolgot hordasz össze, vagy csak nekem magas, na mindegy :D nem akarok vitatkozni, de akkor szerinted az lenne a szuper és nem papucs dolog, ha egy nőnek a torkán erőszakolják le azokat a bogyókat, csakhogy a pasiknak jó legyen... Én ilyenekkel le se állok vitatkozni, annyira kár, úgy sem képesek felfogni az ilyenek, hogy mi a különbség a férfi picsogás a kényelem miatt, meg a szeretett nő egészsége. Nekem a párom azt írta múltkor, hogy ne legyek fosos, intézzem el a gyűrűt, úgy sem lesz trombózisom azért, mert 100 ismerősömből agyi trombozisa lett az egyiknek. Ja, értem, szegény csaj is majdnem belehalt, de én ne legyek már fosos :)
2020. nov. 14. 12:48
 79/133 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszergyártók érdeke a bogyók értékesítése, tehát ők ebben igen részrehajlóak. Ráadásul ott is becsúszhat a terhesség, ami egy felkészületlen párra nézve drámai lehet. Vagyis a nőre nézve, mert a pasik túlnyomó része ilyenkor lelép. Vagy csak idő kérdése. Annyira ne legyünk már a világ közepe, hogy követelőzzünk a földi élvezetek miatt. A szex alapból nem a gumiról kellene hogy szóljon hanem a két emberről. Nagyon sajnálom hogy a szex, vagyis a fizikai élvezet egyeseknél felülír mindent. Az anális szexet is hagyjuk inkább, mert az nem opció, hanem egy felhájpolt aberráció, de kinek mi, ebben nem török pálcát. Én sosem követelőztem a guminélküliségért, mi már 17 éve így csináljuk, és nem akarom hogy a feleségem tömje magát valami hormon cuccal, nem akarok semmi idegen tárgyat benne, nem akarom hogy kés alá feküdjön, és ő sem hogy én. Érdekes, hogy ezek mellett a "brutális" és embertelen feltételek mellett is együtt vagyunk, nem lépünk félre, van gyerekünk és szépen, szeretetben élünk. Csak hát az van, hogy nem használtuk egymást sosem saját önző vágyaink kiélésére, nem követelőztünk hanem demokratikus és bizalmi alapon megbeszéltük.
2020. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 A kérdező kommentje:
#75: ja, meg nagyon sajnálom h nem akar gumit húzni, mert "telib@ssza az élvezetet". És szerinted én olyat akarok ráerőszakolni, amit ő nem akar?! Ja, mert én nagyon akarok hormonokat tömni magamba, amikor semmi más miatt nem indokolt a szervezetmnek, ja meg azt is élném ha trombizisom lenne, meg az egyéb mellekhatasokat is bírnám. Biztosan a párom is élvezné ha majd nem akarok vele d.gni a libido csokkenes miatt, vagy ha hiznek, vagy barmi bajom lenne.
2020. nov. 14. 12:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!