Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


87-es válaszoló, köszönöm, hogy megosztottad velem a történetet! Az én szüleim is elváltak pár évvel ezelőtt, mert Anya szerelmes lett egy másik férfiba.. Azóta bánja a tettét, de már késő..

2023. jan. 31. 20:18
 92/105 anonim ***** válasza:

"Ő meg pasi létére az asztrológusokat faggatja, mint én"



Asztrologiai ertelemben a kapuzarasi panik, azaz az eletkozepi valsag a tr. Uranusz oppozicioja a nat. Uranusszal. Vagyis a 84 eves uranuszi periodusnak a fele.



39F incel

2023. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. júl. 2. 08:59
 94/105 anonim ***** válasza:
50%
Mert a férfiak nem válogathatnak, amelyik nőnek megfelelnek, azt kénytelenek elfogadni. Persze egy szintet ehhez is meg kell ütni, a nőnek. De ez közel se jelenti hogy az igaz szerelmet választják a férfiak.
2023. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2023. júl. 3. 09:50
 96/105 anonim ***** válasza:

#94 Fegyvert fognak a fejedhez és arra kényszerítenek, hogy érd be olyannal aki nem tetszik? Inkább maradok egyedül, mint egy olyannal aki alig vonz és nem tudom szeretni. Nem csak egymás életét csesznénk el ezzel, hanem a még meg nem született gyerekemét is. Aztán csodálkoztok, hogy miért ilyen elcseszett ez a társadalom. Egyedül sokkal jobb, mint egy rossz kapcsolatban, tapasztalatból mondom soha többet rossz kapcsolat!


Kérdésre válaszolva magamból kiidnulva én is furán nézek azokra akik ilyen kapcsolatban élnek. Társadalmi elvárások közre játszhatnak, hogy már ennyi évesen házasodni kéne, gyereket vállalni, mert különben lúzer leszel, családi nyomás is ilyen mikor a családod csesztet ezzel, és vannak akik beadják derekukat, mert sokat foglalkoztak társadalmi, csaladi elvárásokkal és vannak a társfüggők is akik nem tudnak egyedül meglenni. Ezekre gondolok. Megéri tovább keresni és nem feladni. A visszautasításokat se kell teljes kudarcnak tartani, nem egyszer volt olyan, hogy egy nő nemet mondott valakinek, de aztán elnyerte tetszését és boldogok jelenleg, egyik ismerősöm a példa. 😉

2023. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
76%
96. Hát igen, aki akkor kap partnert, amikor csak akar, az soha nem is fogja ezt megérteni…
2023. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


96-os, szívemből szóltál!

2023. júl. 12. 18:45
 99/105 anonim ***** válasza:

#97 Ezt nem tudom, hogy rám értetted, de nem találok olyan könnyen partnert ahogy akarok, viszont nem is akarok belemenni olyan kapcsolatba ami számomra nyűg és talán egy jobb társadalomban élnénk, hogyha nem a nincs ló jó a szamár mentalitással választanának partnert. Persze szar hosszú ideig egyedül lenni plusz a társadalmi elvárások is nyomasztóak, de még mindig jobb, mintha olyan partnerem lenne akit nem kívánok és az elvárásokat jobb ignorálni, mindenki azt gondoljon rólam amit akar nem érdekel.


#98 Örülök neki! :)

2023. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!
2023. júl. 13. 11:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!