Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
 71/105 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a kommenteket végig. De mea culpa,mea culpa, mea maxima culpa.
2022. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
77%
És még el is kűldöm:( 71es folytatása. Voltam én is szamár,nálam is volt hogy jobb hijján esélyt adtam valakinek. Gondoltam ha ennyire teper miért ne. De sosem(nekem kiábrándíto, ha egy nő nagyon nyomúl) tudtam nökent tekinteni rá, mint akit én hódítottam meg.
2022. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. júl. 8. 10:43
 74/105 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 'ameddig lóxar van addig veréb is' a gyakori
2022. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!
2022. aug. 16. 08:46
 76/105 anonim ***** válasza:
100%
Az élet márcsak ilyen. A legtöbb dologból a többség eszi ami van, ami elérhető. Az akkor épp legjobbat, aminél lehetne jobb is, de úgysem lesz, mert ez nem így működik. Ha így működne, akkor minden és mindenki tökéletes volna.
2022. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!
2022. aug. 16. 14:02
 78/105 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan családot ahol kitosszák a fényképeket-közös ünnepek stb-közben már mindkettő csalta/csalja egymást.. :))) Na ez az amit én végképp nem értek.

Szerintem nem elég tudatosan élik az életüket..csak sodródnak..vannak akik hétköznap nem is találkoznak szinte..

2022. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:

Az ilyesmit én sem tudom mire vélni. 🤷‍♀️


Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!

2022. szept. 6. 16:42
 80/105 anonim ***** válasza:
100%

A lustaság, megszokás, kényelem nagy úr, főleg x év felett mikor már az emberek cinikusabbá is válnak! Hacsak nem jön egy mindent elsöprő szerelem. És most nem a kapuzárási pánikra gondolok.

Vannak akik az eszükkel tudják butaságot csinálnak, mégsem lépnek gyávák hozzá, határozatlanok, már annyira kicsinálta őket a párkapcsolat hogy önbizalmuk sincs. Nagyon nem könnyű dolgok ezek sajnos.

Utolsó voltam..47/Kislány

2022. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!