Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
 81/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményed, ment a zöld kéz. :)
2022. szept. 8. 13:01
 82/105 anonim ***** válasza:
100%
80-as, a kapuzárási pánik nem lehet, hogy csak egy ítélkező bélyeg a mindent elsöprő nagy szerelemre a társadalom részéről? A szerelemre, ami túl későn jön és amire túl sokat kellett várni, mert az ember életében csak 1-2 ilyen lehetőség van és nem történik meg minden nap? Én sokáig azt hittem, kinövünk belőle, lehiggadunk, több az önbizalmunk, mint tinédzser korunkban, azért olyan nyugodtabb az a szerelem, ami 30 felé jön az ember életébe. Ebben addig hittem, míg 40 évesen belépett az ajtón, rám nézett, felrobbant a világ és úgy elkezdtem remegni, hogy el kellett rohannom, mert azt hittem elájulok. Azóta visszafelé kérdőjelezem meg az életem összes higgadt és hazaértem érzéssel járó szerelmét. Amire azt hittem, hogy őrült szexuális vonzalom, most csak az az egy tűnik szerelemnek és az a higgadt békés szerelem mintha csak szex és érdek lett volna mindvégig. Olyan szinten vesztettük el a kontrollt egymás közelében, hogy kénytelenek voltunk kimenekülni az egészből. Csak mellette éreztem kölcsönösnek a szerelmet egész életemben.
2022. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!
2022. szept. 11. 07:56
 84/105 anonim válasza:
100%
Mert aki alaz es nem lep ki annak pontosan megfelel hogy egy idota nyaladzik erte es azert pocskondiazza hogy a tarsai szemebennfasuagyereknek runjon
2023. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 14. 12:13
 86/105 anonim ***** válasza:
Hűha, 82, mesélj még egy kicsit erről, légyszi! :O :)
2023. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
100%

86-os. 4 évet vártam rá. Nemrég megszerezte a számomat, mert csak a munkahelyit tudta...hogy elmondja, most azonnal le akar velem feküdni. Elvált, mert szerelmes lett egy nőbe, most egyedül maradt és valahogy túl akarja élni.

Magyarul én voltam mindig is a B terv, a szamár a ló helyett, az átlagos nő a jó nő helyett. A kis hülye, akinek a rajongása hízeleg. Lekoptattam amúgy, mielőtt elmondta volna, mi célból keres, olyan szinten tönkrevágott egészségileg az, amit művelt velem az elmúlt években, hogy soha többé nem merek levetkőzni senki elől, sebek vannak rajtam évek óta. Ő azt mondja, nem hazudott nekem szerelmet soha.

Az utolsó alkalommal megcsókolt, aztán dobott azzal a szöveggel, hogy megzavartam és ebből csak fájdalom születne, ezért le kell zárni.

Nem szeretett engem soha, nem kötelező. De teljesen felesleges volt azt hazudni, hogy megzavartam. Csak egy rajongó voltam, akinek kiszívta a vérét. Nem kellettem igazán neki soha semmire.

Úgy tűnik, neki se jött össze a nagy szerelem. Eldobta a családját valakiért, aki nem szerette őt igazán. Vígasz szexre most már kellenék. De ha egyetlen férfi lenne a világon, akkor se lenne esélye nálam most már. Igaz, másnak se nagyon. Éreztem már vonzalmat azóta, de csírájàbam fojtottam el, nem volt nehéz.

2023. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
Köszi, 87, de én arra a sztorira gondoltam, ahol 40 évesen lett szerelmes az illető... Az nem tűnt ilyen rossznak.
2023. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:

Vicces, nem sokkal szept.10.után hívott fel, hogy felvilágosítson, mennyire szerelmes másba. Milyen hülyeségeket írtam szept.10-én...

Meg lehet nézni, mit tett vele a kapuzárási pánik. Kb. 10 évet öregedett ránézésre, anyagilag tönkrevágta magát és a családját, az imádott gyerekei, az otthona...Nekem nem mesélt részleteket, de hát mindent felpakol a netre. Arra se volt nehéz rájönni, ki az a végzet asszonya, aki annyival többet ér nálam. Huszonéves bombanő, aki gondolom nem tudott mit kezdeni a hétvégi láthatásokkal. Nem nehéz kitalálni ezt sem.

Ő meg pasi létére az asztrológusokat faggatja, mint én.😆 Szánalmas bohócot csinál az emberből a szerelem. Hát ez van.

2023. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
88-as, az vagyok.
2023. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!