Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 12. 09:29
 12/105 anonim ***** válasza:
35%
Az ismerőseid neked panaszkodnak az életükről? Háát ok... Szerintem annál is van gixer, aki mások életén csamcsog közben magát kiemeli, hogy ő bezzeg sose és játsza a szentet. Glória hiányzik csak a fejedről.
2021. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezni akartam, csak akadnak dolgok, amiket nem tudok mire vélni. Nem tartom magam nagyra, ugyanolyan vagyok, mint bárki más, se több, se kevesebb.
2021. febr. 13. 21:49
 14/105 anonim ***** válasza:
38%

Mivel én vidéken nőttem fel, megpróbálok egy másik szemszögből válaszolni, hátha hazsnos lesz.


A ló és a szamár mindkettő igen hasznos, már-már nélkülözhetetlen haszonállat.

Mindazonáltal tulajdonságaikat figyelembe véve a lovat sokkal több dologra tudja a gazda használni, mint a szamarat.


Hozzátenném, hogy a világ más részein, ahol a domborzat jóval eltérőbb, ez a mondás megfordul, mert sok erdei-hegyi utat a szamarak alacsonyabb súlypontjuk miatt könnyebben vesznek.


Ennélfogva ez a mondás szerintem csak Magyarországon és a "lapsoabb" domborzattal rendelkező vidékeken állja meg a helyét.


Például Kolumbiában, a hegyi farmerek biztosan azt mondják, hogy "el burro es mejor que el caballo", ami magyarul a "jobb a szamár mint a ló"-nak felel meg.

2021. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami. 😄 Köszönöm az észrevételt!
2021. febr. 14. 11:03
 16/105 anonim ***** válasza:
65%

A lakhatás, anyagiak nálam nem probléma, egyszerűen csak megöl a magány lassan, és beláttam, hogy azoknak a nőknek sosem fogok bejönni, akik nem tetszenek, sőt, örülhetek, ha valaki egyáltalán rám néz, ezért "jó a szamár is".


Csak éppen a "szamaraknak" sem tetszem, úgyhogy most meg vagyok lőve.


F

2021. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 A kérdező kommentje:
Oh, ezt sajnálattal hallom. :/ Nem irigyellek..
2021. febr. 14. 13:44
 18/105 anonim ***** válasza:
89%

Én szamár vagyok nő verzióban de sokkal jobb egyedül lenni mint megülni a langyos szarban.

Sosem értettem miert eri meg valakinek feladnia a függetlensegét azért, hogy a másik egy darab szarként nézzen rá, de minimum semmibe vegye.

Nyilván a kapcsolatban én akarok lenni a masik szeme fénye, és nem valaki aki hajlandó leszopni de ennyi.

Igazából még a faszikat sem értem meg mert ők pénzért olyan lányt vesznek amilyet akarnak, miért pazarolják olyan ember idejét aki ennél több akar lenni - már ha tényleg a testi szükségletek érzelemmentes kielégítéséről van szó.

Így 2021-ben már a kötetlen szexkapcsolat sem újkeletű dolog.

Szerintem önző dolog kábítani valakit a saját érdekeink miatt - legyen ez anyagi, biológiai vagy pszichés jellegű.

2021. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál, köszönöm a hasznos választ, ment is a zöld kéz.. Minden szavad igaz.
2021. febr. 14. 15:16
 20/105 anonim ***** válasza:
80%
Mert emberek vagyunk kerdezo. Vagyunk a szeretetre.Ez a szerencses embereknel egyforman kolcsonos de sok kapcsolatban az egyik fel jobban szeret.
2021. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!