Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
 61/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ti is leírtátok a véleményeteket! Igaz, a kényelmet is szem előtt tartják sokan. Van valami abban, hogy egyedül nehezebb lenne fennmaradni, ami az anyagiakat illeti.
2021. ápr. 22. 15:16
 62/105 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen nincs szerintem. Nem ló-szamár esete van, hanem "nincs overdose, akkor jó lesz egy átlagos ló is". Érted. Szóval a többség olyannal van akihez vonzódik legalább valamennyire. Az meg, hogy valakinek 90D keblű szőkeség a zsánere, de ehelyett 75B barna az asszony, még nem jelent semmit, lehet ugyanolyan boldog vele.
2021. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. máj. 26. 17:22
 64/105 anonim ***** válasza:
100%

Komplex kérdés, annyit mondok, hogy olvass sok pszichológiát.


Igaázból a szakítást a legnehezebb kimondani egy rossz kapcsolatban, de ha sikerül, akkor biztosan jön a megkönnyebbülés. Viszont sokan félnek meglépni, ilyen-olyan okokból.

2021. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz.
2021. máj. 27. 06:19
 66/105 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban sajnos egyre szarabb az anyagi helyzet, és nem mindenki engedheti meg magának hogy egyedül legyen. Pl két ember simán bérel házat de egyedül nagyon nehéz. Ezért amíg az egyedüllét hátrányosabb mint a langyos kapcsolat addig marad.
2021. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
100%
18#olvasva: én mondjuk máshogy értelmeztem a langyost. Mert ha egy szarkupacnak néz vagy csak sexre használ az már nálam nem ez a kategória, hanem mérgező kapcsolat. A langyos inkább az hogy van vita de van jó nap is. Van jó program de van olyan is hogy leszar. Vannak közös tervek de vannak olyan dolgok is amik nem valósulhatnak meg. Tehát egy átlagos dolog aminél lehet létezik jobb is de a magány rosszabb. Nem mondanám ló - számárnak a kapcsolatom de elgondolkodtató :Múltkor vitatkoztam párommal mert nem nagyon akart venni ventilátort, aztán meggyőztem és amikor boltban voltam ott láttam egy nőt aki ugyanúgy szerett volna de pasi bunkó mód lezárta témát. Ilyenkor jövök rá hogy bár a párom nem egy disney herceg de jó ember és mindig reálisnak kell maradni.
2021. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 1. 21:38
 69/105 abrakadabra69 válasza:
100%
közös teher viselés , szex,ragaszkodás ahhoz ami van , ami össze tartja ha találnak jobbat és lesz pénzük is vége lesz a kapcsolatuknak
2022. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. jún. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!