Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
84%

A 38-as válaszra reagáltam.

Kérdező, veled nincs baj, eddig te normális vitakultúrát gyakorolsz. Nekem sosem azzal volt a bajom, ha nem értünk egyet valakivel, hanem ha nincs meg az alapvető kulturált hozzáállás a beszélgetéshez.

2021. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 A kérdező kommentje:

Örülök, ha így gondolod, ez megnyugtatott. Csak először nem esett le a tantusz, hogy a 38-as válaszra reagáltál.


Ezzel én is így vagyok.

2021. ápr. 3. 10:30
 43/105 anonim ***** válasza:
47%

Köszi 39 :D

Most még hangosabban röhögök :D

Ígérem megházasodom, amint feltűnően csökken a like-ok száma :D


Nehogy szánalmasnak érezd magad, nehogy :D

2021. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
65%

Amikor valaki sűrű ":D"-kel dúsítja a hozzászólását, az egyetlen érve pedig a gúnyolódás és személyeskedés, ott már régen bajok vannak.


Ezért nem szeretek itt vitatkozni. Én állítok valamit. Te kiragadsz részleteket, kifordítod a mondandómat, és megpróbálod nevetségesnek beállítani gyakori ":D" jelekkel tarkítva a kommentedet.


Ez annyira az alja vitatechnika (vagyis annak hiánya), hogy gyakorlatilag elmehetnél 444, vagy Origo újságírónak!

2021. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
30%

Te meg a Nők lapjához


:D :D :D :D

2021. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
16%
44. Azért megírhattad volna kinek céloztad a válaszod.
2021. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
81%
Na mindegy, én az oldal funkciójának megfelelően elmondtam a véleményemet, írtam egy választ. Anonim szájkaratéba nem megyek bele. Sok boldogságot, éld az életedet úgy, ahogy jólesik. A stílusod alapján pláne biztatlak a szingli életmódra - a világ csak nyerhet vele, ha te nem szaporodsz.
2021. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
55%

ugyan vajon mit vársz attól, aki azzal érvel egy párkapcsolat mellett, mert nyugdíjba vonuláskor nem lesz más búcsúztató és egyre kevesebb like-ot fogsz kapni.

Hát kezelendő. Komolyan. Ez az igazi kapcsolatfüggőség. És ilyen ember a nincs ló jó a szamár is alapon társuló


De kedves kérdezőnek válaszolok

Nem mindenki ilyen életképtelen.Vannak akiknek van saját életük és másoktól független boldogságuk. És az ilyen emberek egyedül sem magányosak, pláne nincsenek társas magányban. És ha lesz partnerük, akkor a partner tudhatja, hogy azért van vele, mert ő kell, nem azért mert az öregkortól pánikol

2021. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
56%

"ugyan vajon mit vársz attól, aki azzal érvel egy párkapcsolat mellett, mert nyugdíjba vonuláskor nem lesz más búcsúztató és egyre kevesebb like-ot fogsz kapni."


Na erről beszélek. Mit vársz attól, aki ennyire primitív módszereket alkalmaz az álláspontja erőltetéséhez?

Amiről én írtam, hogy az idő múlásával a te jelenlegi "habkönnyű szingli nő" életmódod is romlani fog. Például ahogy öregszel, úgy fogsz egyre kevesebb megkeresést és megerősítést kapni a férfiaktól. Ennek érzékeltetésére hoztam fel példának a like-ok számát. De akármi mást mondhattam volna. Egyre kevesebb férfi fog próbálkozni nálad, rádírni. A minőségi szexet már nem általad akarják megszerezni, hanem a fiatalabb, szebb nőknél próbálkoznak majd. Úgy általánosságban egyre kevesebb embert fogja érdekelni, hogy mi van veled.


Te ezt meg képes voltál úgy kifordítani, hogy a like-ok miatt kell családot alapítani... Hát gratulálok. Ilyen szinten csökkent szellemi képességekkel inkább ne akarj okoskodni semmilyen fórumon.


Másoktól független a boldogságuk... Miért, neked miből áll az életed mégis? Egy lakatlan szigeten laksz, és a hobbid a pusztakezes halászat? Vagy mi? Lehet újdonságot mondok, de az ember egyrészt társas lény, másrészt bármit is akarunk, mindenképpen függünk a környezetünktől.


Kedves Olvasó! Mindenki eldöntheti, hogy nekem van-e igazam, vagy a "hölgynek". Egyszerűen csak beszélgess néhány 40+os egyedülálló, gyermektelen nővel. Garantálom neked, hogy pár perc alatt le fogod vonni a megfelelő következtetéseket. Akkor majd eldöntheted, hogy valóban megéri-e a 20-as és a 30-as években a szingli nők élményfaló életét élni-e.

2021. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
38%
Én jelzem, nem olvastam végig, mégis jót röhögtem :D
2021. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!