Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
 131/172 anonim ***** válasza:
97%

,, Nem azért nem fürdök minden nap mert nincs rá pénzem hanem mert nem vagyok büdös."


Érdekes, a pasid nem így gondolja.

Oké, szard le a mi véleményünket, de azon gondolkodj már el, hogy a pasid nem megdicsért téged, hogy milyen szupi, csini, igényes nője van, hanem rád szólt b*szki, hogy igénytelen vagy. Pofámról leégne a bőr. Én minden nap fürdök, nyáron többször is. Edzés esetén többször is. Szex esetén is többször. Heti 2-3x hajat mosok. Kozmetikaba járok szőrteleníteni. Én valóban úgy gondolom, hogy igényes vagyok. Ha ennek ellenére bárki is megjegyezné, hogy igénytelen vagyok, én szégyenemben inkább szakítanék, komolyan.

Itt meg még neked áll feljebb. :D

2021. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/172 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hogy dolgozom ma hiszen szabad napom van! Azt írtam hogy sokat rengeteget dolgozom és ez igaz! EGY napom van egy héten. Míg az uraságok körmöt reszelnek én dolgozom és nem azzal vagyok elfoglalva hogy rózsaillatú e a valagam partja! Sok munkakerülő lusta disnó azt köpi aki nélkül élni nem tudna!
2021. febr. 18. 22:12
 133/172 anonim ***** válasza:
98%
Te kérdező, nem csak igénytelen vagy, de a stílusod is undorító.
2021. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/172 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem az igénytelenség a legnagyobb baj, mert ja... Mocskos mód igénytelen vagy nő létedre!!


Ez a stílus meg egyenesen undorító! Mit képzelsz te magadról? Életeket mentesz? Éjszakázol? Majd akkor legyen nagy a pofád!

2021. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/172 A kérdező kommentje:
És te életeket metesz te majomparádé?? Tűzoltó vagy vagy mi?
2021. febr. 18. 22:27
 136/172 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem téged olt itt mindenki, te igénytelen szutyok! :DDD
2021. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/172 A kérdező kommentje:
Életmentő hahahahhahahha
2021. febr. 18. 22:31
 138/172 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anya szülte, vagy csak úgy lett?
2021. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/172 anonim ***** válasza:
98%
Most rinyál, mert nem az ő pártját fogjuk, hogy mennyire szemét a pasija, mert szóvá merte tenni a büdösséget. A stílusod hagy kivetni valót, mert nagyon alpári vagy. Arról mi nem tehetünk, hogy igénytelen vagy a tisztaságra. Csak a csöpnyi agyad nem képes felfogni, hogy attól mert te nem érzed az izzadság oda, attól érződik a szag másnak. 😒
2021. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/172 A kérdező kommentje:
Hűűűűűűűű de okos vagy nagy ÉLETMENTŐ :DDDDD
2021. febr. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!