Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
 161/172 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, írogatás helyett inkább fürödj meg és akkor a probléma megoldva! Bár itt ennél nagyobb gond van, mint a fürdés. Őszintén mondom, hogy egy görény/patkány is igényesebb nálad, pedig ők állatok!
2021. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/172 anonim ***** válasza:
96%
Na de kérem! Ne sértegessük az állatokat! 😃
2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/172 anonim ***** válasza:
97%
Jó kis munka lehet, ha ennyit lehet simizni a telót a mocskos kis virsliujjaival:)
2021. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/172 anonim ***** válasza:
97%
Olyan keményen 'dolgozik' hogy nincs ideje fürdeni! Hát nem értitek mennyire hányattatott sorsa van? :D
2021. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/172 anonim ***** válasza:
97%

Hat en nemtudom nekem a volt ferjem egy semmirevalo drogos volt de amikor epp volt munkaja akkor komuves munkat vegzett raadasul ejszaka, ahogy hazaert reggel az volt az elso dolga hogy furodjon.. meg o is.. pedig borzaszto alpari volt egyebkent😁

Ja en is dolgoztam kereskedelembe hajnal 3kor keltem de sose mentem zsiros hajjal budosen stb.. volt egy budos kollega raadasul uzletvezeto mindenki utalta mint a szart, spret tartottunk a boltba kulon arra a celra hogy ha o jon, utana be tudjunk fujni.. nehogy azt hidd hogy a te kollegaid elnezobbek😆

2021. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/172 A kérdező kommentje:
csak egy drogosnak kellettél!!! Hahahah!
2021. febr. 19. 19:24
 167/172 anonim ***** válasza:
97%
Az előző válaszoló lehet egy drogosnak kellett, de legalább őt nem szólták meg, hogy legyen már igényesebb! 🤷🏼‍♀️🙋🏼‍♀️
2021. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/172 anonim ***** válasza:
92%
Matyikával együtt nőttünk fel, mondhatni, a legjobb barátom. Hatéves korunktól érettségiig párhuzamosan haladt a pályafutásunk, egy suliba jártunk, és neki köszönhetően hat-hét éve testközelből kísérhetem figyelemmel védence, Szemere Bertalan karrierjét.
2021. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/172 anonim ***** válasza:
97%

" Lusta diszfattyak vagytok ha rendesen dolgoznátok nem a lubizkolással lennétek elfogélalva egész nap!"


Senki nem egész nap fürdik, lol :D. Talán ha rendesen fürdenél, nem lenne a testeden annyi mocsok, hogy egy napba teljen lemosni.

2021. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/172 anonim ***** válasza:
97%
"Rámszólt a pasim a hiéna miatt" :D
2021. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!