Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
 141/172 anonim ***** válasza:
100%
Téged se az eszed miatt szeretnek...
2021. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/172 anonim ***** válasza:
100%

Úgy megnézném ezt a nőt élőben.


Ilyet azért nem sűrűn látni, aki ennyire az alja.

2021. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/172 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kamu, már nagyon túl van tolva. Az a kérdező lehet, aki múltkor a kutyás történettel állt elő. Annak is ugyan ilyen röhejes lett a stílusa a végére.
2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/172 anonim ***** válasza:
97%

Amikor anya és apa testvérek akkor születik ilyen analfabéta mocsok a világra.

Már csak azt nem értem hogy miért nem tiltják le ezt a nyomorultat az oldalról.

2021. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/172 anonim ***** válasza:
93%

#143 Milyen kutyás történet?

Megvan esetleg?

2021. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/172 anonim ***** válasza:
100%
Törölték a kérdést, az volt a lényeg hogy a kérdező kutyáját motorral véletlenül elütötte a 18 éves unokatestvére, a kutya lába eltört. A kérdező kb ugyan ebben a stílusban írt, az se tudott írni, most ez se tud. A kérdés további része arra irányult, hogy miért haragszik rá a család mert hogy leordította a gyereket amikor elgázolta a kutyát, és hogy mindenki a 18 évesért aggódik, nem a kutyájáért.
2021. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/172 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye. 😂😂😂😂😂
2021. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/172 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, én is dolgozom, nem a körmöm reszelem, és nem esik le amiatt az aranygyűrű az ujjamról, hogy bevonszoljam a popómat a fürdőszobába és 10 perc alatt megmosakodjak.
2021. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/172 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak én semmilyen kutyát nem ütöttem el és nem motorozok! És ÁLLATBARÁT vagyok! A stílusommal semmi baj nincs meg lehet nézni milyen ócska köpnivaló válaszokat kaptam! Nem öltem embert hogy ilyen stílben beszéljetek velem! Az a nagy bűn hogy nem mindenki fürdik minden nap??? Tudom én jól hogy csak arcoskodtok és ugyanúgy kimaradnak napok!Minek ez??? Divatmajmolás max. Értelmes válaszoat ne is írt itt senki kb!
2021. febr. 19. 12:05
 150/172 anonim ***** válasza:
96%
Nálatok az a szokás hogy 2 naponta zuhanyoztok. A legtöbb embernél ez naponta szokás. Miért hihetetlen ez?
2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!