Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/172 anonim ***** válasza:
89%
Egy izzasztó szex után is ilyen lazán veszed a dolgokat?
2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/172 A kérdező kommentje:
Nem vagyok izzadós. Miért a szexről kell beszélni???
2021. febr. 18. 17:34
 113/172 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, én se vagyok annyira izzadós típus, de volt már részem izzasztó szexben. Sajnálom, ha neked nem volt. Amúgy meg csak egy példa volt, de látszik, hogy nem az eszedről vagy híres..
2021. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/172 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem azért szólt a párod mert kellemetlen szaga van a nemi szervednek, amit te nem érzel de ő igen, emiatt orvoshoz kell fordulnod, mert lehet hogy tüneteid nincsenek viszont valami nagyon nincs rendben a hüvelyedben. Egy orvosi vizsgálatot kibírsz.

Nem fürdesz mindennap ez a te dolgod, senkit nem érdekel, igénytelenség de ez a te problémád, neked kell szégyenkezned nem másnak, viszont említetted hogy a párod frissen, megfürödve szeret szeretkezni és ha akkor is érez kellemetlen szagot akkor valószínű a huvelyedben van a gáz, én nem b***ogatni akarlak csak egy jó tanács, hogy fordulj orvoshoz mert a frissen mosott, egészséges hüvely nem áraszt szagot!

2021. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/172 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz. A fürdés és a borotválkozás hiánya is. 2 naponta fürdeni, ez komoly? Ha nem utok este zuhanyhoz mert mondjuk esek be a zágyba, inkább felkelek reggel korábban, mert nem bírom elviselni saját magam, pedig nincs szagom, nem vagyok kifejezetten izzadós típus. De mégis a tudat, hogy este nem fürödtem, undorít. A szőr leszedés ugyanez. Ha a kapcsolat elején adtál erre, akkor később ne igénytelenedj el ilyen téren. Nem azt mondom hogy én mindennap leszedem, de hetente epilálom a lábam, ha már egy kis pihe nő rajta, leszedem, 10 perc alatt megvan, nem nagy dolog, és így mindig puha a bőröm. A költözés körüli hercehurcában nyilván nem volt erre időm, és rosszul is éreztem magam hgoy szőrös a lábam, a férjem meg csak röhögött ezen. Igen, ez gyakran kiábrándító ok lehet egy férfinak, hogy ha az elején topmodellként ismert meg kb, és később meg tejesen elhagyod magad. Ha rád szólt akkor az még nem a véget jelenti, csak jelezte hogy számára ez így nem oké. Változtass ezen és nem lesz gond.
2021. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/172 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy attól hogy nem izzadsz még bepállik odalent? Egyik férfi sem szeret 2 napja nem mosott ...-t kinyalni. A normális, igényes nők naponta fürdenek és ezen felül szex előtt is minimum odalent megmossák magukat, nem hogy büdösen csinálják... Az egyik válaszolónak nincs igaza, nincs itt semmiféle nőgyógyászati betegség, szimplán igénytelenség van. A legegészségesebb nemiszervnek is van szaga 2 nap után... Mondom ezt nőként.

Tudod a munkatársaid is megérzik a szagodat, ha wcre mennek utánad, akkor mit érezhet a pasid 10 centire tőled?

2021. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/172 anonim ***** válasza:
97%
A kérdes kiírása és a pofátlan válaszolgatás helyett már megfürödhettél volna.
2021. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/172 A kérdező kommentje:
Valakinek dolgozni is kell ebben az országban....
2021. febr. 18. 19:19
 119/172 anonim ***** válasza:
97%
118: annyit dolgozol, hogy 10 perced nincsen megmosni magad? (amennyit itt összeválaszolgattál, az alatt 3x lezuhanyozhattál volna)
2021. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/172 anonim ***** válasza:
97%

Ez az, nem dolgozol!


Különben nem lógnál itt feszt.

2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!