Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/172 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát ha te ennyire megrögzötten ragaszkodsz ahhoz, hogy te nem vagy büdös, meg te nem izzadsz, és te ezáltal nem vagy rászorulva a fürdésre, és meg se hallod, amit itt nem tudom hány ember pofázik neked, akkor csak így tovább, ne fürgyé leee, folytasd ezt az igénytelen életformádat, a fenét se érdekli, törődjön vele a párod meg az, akinek szagolnia kell téged.
2021. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/172 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ki is marad nagy ritkán 1-1 este, akkor egyrészt reggel lezuhanyzom, másrészt teljesen más az, hogy évente egyszer kimarad, és más az, amikor valaki folyamatosan úgy él, hogy két naponta, vagy ritkábban fürdik.
2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/172 anonim ***** válasza:
100%
Még a macskám is igényesebb nálad, még ez az egyszerű jószág is veszi a fáradtságot, és naponta körbenyalogatja magát xD
2021. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/172 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha nem vagy büdös, akkor miért kérhetett meg a párod, hogy figyelj oda jobban?

Az továbbra sem derült ki milyen gyakran szőrtelenítesz, és hogy a kollégáid miért nem kérdezed meg pl hogy ők mit gondolnak erről.

2021. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/172 A kérdező kommentje:
Miért lennék én végtermék maradványos? TI nem törlitek a picsátokat??? Napi 10-12 órát dolgozom! Felesleges divat hülyeségekre nincs időm erőm kedvem! Nem a hón aljam miatt szólt a Párom!
2021. febr. 18. 14:25
 96/172 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, itt a szőrtelenítés a legkisebb gond.


Aki úgy fél a víztől, mint ördög a tömjénfüsttől, szerintetek az szőrtelenít?

2021. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/172 A kérdező kommentje:
Nem féle a viztől és igen szőrtelenítek majom.
2021. febr. 18. 14:26
 98/172 anonim ***** válasza:
97%

És hogy mosol fogat? Az is divathóbort?


Amúgy megsúgom: én el tudám végezni a munkádat, de te az enyémet nem.

2021. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/172 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgozom 12 órát és utazok oda vissza közel 2 órát mégis ha munka után ha hazaérek az az első, hogy megfürdök. Fizikai munkát végzek, hozzá kell tennem. Te miért nem fürdesz akkor?
2021. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/172 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, még egyszer: te megszoktad az igénytelenséget, mert otthon is úgy volt. Nemcsak akkor illene naponta fürödni, ha vki nagyon összekoszolódik vagy leizzad, és akit ismerek, és naponta fürdik, az bizonyos érdekes módon napi szinten deózik is általában (kiv. ha egyáltalán nem izzad), törli a fenekét nedves és száraz wc-papírral is, rendesen kitörli magának kis- és nagydolog után is, és más tereken is ad magára. Attól még igénytelen vagy, kész.

Ez nem divatozás. 10 perc alatt le lehet fürdeni, te szutyok. Annyira nincs időd? A pasidat szidni órákon át meg van?

2021. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!