Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk a párommal, és sosem csaltam meg, de sajnos egy ideje megismerkedtem valakivel, akivel tényleg csak baráti kapcsolat volt köztünk. Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is. Na most sosem merült fel köztünk, hogy bármi lenne, tudja is, hogy kapcsolatom van, de egy este alkalmával úgy alakult a dolog, hogy lefeküdtünk egymással. Én borzalmasan érzem magam azóta is, és egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Kedvelem a srácot, de kicsit azt érzem, hogy ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra (nem mondott semmi erre utalót és ennek a tetejébe én meg megtoldottam az esemény után azzal, hogy "remélem tudod, hogy ez nem jelentett semmit"). Amikor ezt mondtam, akkor komolyan is gondoltam, mert tényleg szeretem a páromat és minden rendben is van köztünk. Nem értem, hogy hogyan történhetett ez meg. Sosem csináltam hasonlót. Az sem tiszta egyelőre számomra, hogy egyáltalán a srác iránt érzek-e valamit, és ha egyáltalán érzek is, az mennyire releváns, tekintettel arra, hogy szerintem ő nem úgy tekint rám. Mit csináljak? Felejtsem csak el, hogy megtörtént?

2021. máj. 16. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
86%

De…mi a szar? Most azért mondtad el mert itt azt mondták vagy mi? Ha ennyire tudod hogy nem lett volna jó ötlet minek mondtad el? Az elejétől kezdve nem is nagyon akartad…

Ez kész..

Magadnak csináltad, nem tudom milyen segítséget vársz még.

Jogosan érzi magát megalázva. Ha tudtad, hogy így fog érezni, minek mondtad el komolyan?

2021. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
84%

#31 Inkább az a kérdés,hogy miért követte el az egész disznóságot,ha tudta,a párja hogy érezné magát tőle...

Mindegy,nem azért jöttem,hogy bárki feje felett pálcát törjek.Szerintem igenis jól tetted,Kérdező,hogy elmondtad,ilyen titkok nem férnek bele egy egészséges kapcsolatba.

2021. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
79%
Igen! Egyetértek, hogy jól tette hogy elmondta!! De tudta a következményt, akkor most minek nyavalygott itt utána?
2021. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Ki nyavalyog...? Mert én nem láttam ilyet. Tanuljunk már meg szöveget értelmezni. Én pusztán arra világítottam rá, hogy nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez a legjobb, leghumánusabb megoldás ebben a helyzetben. Ha magamat nézem csak, és magamat akarom tisztázni, akkor persze. De ha már azt is nézem, hogy a másiknak ez hogy esik, akkor nem. Csak ismételni tudom magam, hogy VAN olyan, hogy kegyes hazugság, illetve ha "csöndben maradtál volna, bölcs maradtál volna". :) Amit habár kicsit más helyzetekre szoktunk mondani, de szerintem erre is igaz, no meg arra is, aki csak és kizárólag azért jön ide, hogy abban tobzódjon, hogy mások feje fölött pálcát törjön. Lényeg a lényeg: Én mindenesetre jobban érzem magam, eszem ágában nincs nyavalyogni. Teljesen lényegtelen egyébként, hogy mit tettem volna, az mindenképp rossz lenne, és azonnal máglyán kellene elégetni, sőt, keresztre feszíteni, mert hát ugyan már... :) Mindegy, téma lezárva. Aki szeretne, menjen máshova élvezkedni.
2021. máj. 20. 21:26
 35/66 anonim ***** válasza:
73%

25-ös vagyok.


Nem baj, ha nem érted, segítek. Azért "x"-xel írom, mert az automata szűrő nem engedi ki a válaszomat. De azért ezen szerintem ne borulj ki.

Hogyan lehet szebben írni, hogy a kis lelkedet ne bántsa? (Hol volt ez a lélek akkor? 🤔🤔🤔🤭🤭🤭, Tudod, akkor amit nem írhatok le....)

Ahha, szóval nem bánsz úgy mással.... Csak megcsalod, igazad van, sokkal súlyosabb amit én írtam, nem is értem magamat. Mit képzelek én?! Azt kellett volna írnom, hogy "jajjj, a lónak is 4 lába van, még is megbotlik!" 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️


Semmi mocskolódás nincs ebben, még vissza is fogatam magam, de akkor is undorító vagy. 🤷🏼‍♂️


De lenne 1 kérdésem, Miss Önérzet.

Ha a palid csal meg, te hogyan vélekednél róla, milyen szavakkal illetnéd?!


😘

2021. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
80%

Te még mindig ott tartasz, hogy "kegyes hazugság"?!

Hogy jobb lett volna nem elmondani?!

Milyen ember vagy te?! Nem érdemel annyit, az a szerencsétlen, hogy elmond neki?! Hogy figyi drágám, félre btam. Ez van bocs. Nem te vagy a rossz, nem veled van a baj. 🤷🏼‍♂️ Inkább sunyi módon leléptél volna. Korrekt vagy.

2021. máj. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem értem most, hogy azt írtad, szereted a jelenlegi párodat. Akkor miért gondolkoztál el azon, hogy jobb lett volna némán elhagyni, mintsem megmondani neki mi történt? Értem azt, hogy most rossz, mert neki is fájdalmat okoztál, de én úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb minden kiderül, mert ha valaki ilyen lelkizős, akkor úgysem hagyott volna nyugodni a dolog.
2021. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
25-os: Értelek. Nézd, tényleg feleslegesnek tartom itt leállni vitatkozni olyasmin, ami igazából nem tartozik rád. Ez az én döntésem csak es kizarolag es másnak nincs joga ebben iteletet hozni. Teljesen mindegy, hogy mit írtam volna, akkor is, továbbra is égetni való gonosz lennék. Ha elmondom az a baj, ha nem mondom, akkor meg az. Teljesen mindegy. És őszintén szólva engem akkor is meglep ez a fajta gyűlölködés, pláne így teljesen ismeretlenül. 🙄 Én láttam már hasonló posztokat, hogy pénz miatt maradt valaki valakivel vagy eppenseggel pont annak hiánya miatt hagyta el, és lattam, hogy azt az embert is teljesen szétszedték a kommentelők, csak azért, mert kiszeretett a jelenlegi párjábol, de anyagi okok miatt nem tudta elhagyni. 🤷‍♀️ Persze ment a szemétkedés, hogy szánalmas és szégyellje magát esatobbi. Én nem értem komolyan, hogy erre mi szükség van. Ha nem értek egyet a másiknak a tettével, akkor sem mondok ilyeneket… És úgy tunik a szovegertes továbbra sem megy, mert egyaltalan semmi koze az onerzetemnek ehhez (nem is tudom, hogy én hol utaltam ilyesmire)… egyébiránt fogalmam nincs ki vagy, es ne haragudj, de annak, aki igy fogalmaz… hát… a velemenye vajmi keveset nyom a latban szamomra. Intelligens ember tudja magát kontrollalni, nalad ez ezek szerint nem mukodik. Es csak hogy finom es noies legyek, pont nem érdekel egy vadidegen velemenye, akinek egyetlen erénye valoszinuleg az, hogy osztja az eszt a gyakorikerdeseken. Hibaztam, valahogy dontottem utana, es ennyi, pont. Nem egy nagy kaland. Nem értem mit kell ezt tovabb ragozni, es mit erdekel ez teged ennyire. A tobbit meg meg lehet tartani magadnak. Oh, es majd elfelejtettem: csaltak már meg, es utólag visszatekintve teljesen felesleges volt megtudnom, es nem illettem semmilyen szavakkal. Rosszulesett. Es ypszilon: nem, nem derult volna ki, de tényleg ezt most mar engedjük el, mert itt annyira elmérgesednek az indulatok, hogy ihaj… :) És én tényleg nem szeretnek ebben részt venni.
2021. máj. 21. 08:35
 39/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
Engem érdekelt volna tényleg ez, de ha nem akarod, akkor ne firtassuk tovább, rendben, de nem is én voltam, aki szívózik veled, csak szerettem volna megérteni mi történik veled.
2021. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
80%

“Ez az én döntésem csak es kizarolag es másnak nincs joga ebben iteletet hozni.”


Akkor mi a jó büdös f*szért írtad ki a kérdést? Azt hitted támogatni fogják, amit csináltál?

Nem értem…tudtad, hogy erre, hogy reagálnak az olvasók..még láttál is hasonlót.

2021. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!