Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk a párommal, és sosem csaltam meg, de sajnos egy ideje megismerkedtem valakivel, akivel tényleg csak baráti kapcsolat volt köztünk. Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is. Na most sosem merült fel köztünk, hogy bármi lenne, tudja is, hogy kapcsolatom van, de egy este alkalmával úgy alakult a dolog, hogy lefeküdtünk egymással. Én borzalmasan érzem magam azóta is, és egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Kedvelem a srácot, de kicsit azt érzem, hogy ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra (nem mondott semmi erre utalót és ennek a tetejébe én meg megtoldottam az esemény után azzal, hogy "remélem tudod, hogy ez nem jelentett semmit"). Amikor ezt mondtam, akkor komolyan is gondoltam, mert tényleg szeretem a páromat és minden rendben is van köztünk. Nem értem, hogy hogyan történhetett ez meg. Sosem csináltam hasonlót. Az sem tiszta egyelőre számomra, hogy egyáltalán a srác iránt érzek-e valamit, és ha egyáltalán érzek is, az mennyire releváns, tekintettel arra, hogy szerintem ő nem úgy tekint rám. Mit csináljak? Felejtsem csak el, hogy megtörtént?

2021. máj. 16. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
40-es: az, hogy miért írtam ki legyen az én dolgom. Dehogy gondoltam, hogy támogatják. Megkaptam a választ arra, amire kerestem igazából, maradjunk ennyiben. Egyébként nagyon érdekes volt látni, hogy úgy is lehetne véleményt nyilvanitani, hogy “igen, szerintem ez tenyleg rossz dolog, en helyrehoznan valahogy a helyedben” stb. De nem… 🙄 A reakcio az volt, hogy “gusztustalan vagy”, “undorito”, “szegyelld magad” stb. Tehat azonnal itelkezes ÚGY, hogy egyébként sem rolam, sem a kapcsolatomrol nem tud senki semmit. És asszem egy-ket ember volt, aki rákérdezett, hogy egyebként mégis mi vitt erre, miert tettem, amit tettem. (Segitek: nem azert, mert szobanoveny vagyok…). Akkor, amikor kiirtam a kerdest, még én sem lattam teljesen tisztan, de azota volt modom lehiggadni, es egyebkent NYILVANVALOAN itt sokkal tobbrol volt/van szo, mint egy sima felrelepesrol. De tenyleg, feljebb is irtam, hogy hagyjuk. Annak koszi, aki NORMALISAN TUDOTT REAGALNI, még akkor is(!!!), ha az negativ volt, de kepes volt ERTELMESEN megfogalmazni. :) Es ypszilon: tudom, hogy nem Te szivoztal. Nem is neked szolt a “csunya” resze a kommentnek. :)
2021. máj. 21. 11:41
 42/66 anonim ***** válasza:
84%
Mégis hogy lehetne ezt helyrehozni?Az egyik lehető legrosszabbat követted el a párod ellen.
2021. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
27%
Szia, eszedbe se jusson elmondani. Én kicsit más helyzetben vagyok, de a lényeg azonos... A férjemet szeretem, régóta élünk együtt, de sokkal idősebb nálam, és 2 éve nem potens. 4 hónapja döntöttem úgy, hogy nem bírom tovább, szeretőt keresek és mélyen hallgatok. Sokáig tököltem, hogy borítsak-e, mondjam -e meg, de végül is- lehet, hogy gyávaságból, lehet, hogy józanságből- de így döntöttem: nagyon óvatos vagyok, de kerestem egy állandó, hosszú távú szeretőt. Itthon sokkal jobb a hangulatom, pont olyan figyelmes vagyok, mint eddig, heti egyszer viszont a mennyeklben járok és a férfi is határozottan élvezi. Szóval: nem minden olyan fekete- fehér. Azt meg nem kérdzegesd, hogy rossz ember vagy-e? Lehet, hogy igen, de nem szentnek készülsz, hanem 'boldognak'. Ez nagy különbség!
2021. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Végül is, ha a kérdés kiírása óta sikerült ezt magadban valamilyen módon megérteni, kezelni, tudtál döntés hozni még ha nem is volt ínyedre, akkor már megérte.
2021. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
67%

Követem egy ideje a történet, és olvasom a kommenteket...


“Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is.„


Gondolom, ezek a gondolatok már azelőtt megfogalmazódtak benned, mielőtt lefeküdtél a másik pasival. Amikor ezek tudatosultak benned, nem szólalt meg egy “vészcsengő„ a fejedben, hogy valami nem stimmel a párkapcsolatodban illetve nem csak barátként tekintesz már a másikra? 🤔

2021. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
79%

25 vagyok.


Jajj, de kis galamb lelkű lettél 😁😁🤭🤭

Ha nem tartozik vad idegenekre, akkor miért írod ki? Miért nem beszéled meg a barinőddel, aki úgy is azt fogja mondani, amit hallani akarsz. Hisz ti rokon lelkek vagytok 🥰

Továbbá, te idejöttél (ki tudja miért, mert a kritikát ugye nem fogadod) kiönteni a lelked, de ha valaki őszinte és megmondja, az szemét. Te nem adsz a véleményemre, mivel nem simogatom a lelked és mert milyen a stílusom, te sose tudnál ilyen gonosz lenni. (Igaz, te csak megcsalod a párod, aki nem érdemli meg, de én vagyok a rossz ember, értem én.) Nem én jöttem leírni a krvaságomat, hanem te. Segítek gyakori kérdés-> tedd fel a kérdésedet, vad idegeneknek. Szóval akkor ki kíváncsi kire, mire??? Érted, vagy írjam lassabban?

Megnyugtatlak, attól mert te próbálsz szépen, cuki, aranyosan beszélni, még mindig az a megcsalós rossz ember maradsz. Ez nem a face, meg insta, hogy a cukit kell kifelé mutatni, mert akkor jön a like. Ez az élet, ahol embernek kell tudni maradni, ha meg nem megy, akkor vállald, ha társadalom bírál. Isten hozott a való életben! 😘😘😘

2021. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
25-ös: Áruld mar el nekem, te tenyleg ennyire degeneralt vagy? Vagy csak trollkodsz? 🙄 Fenn megvalaszoltam mar gyakorlatilag az osszes kerdesed, tenyleg ennyire nem megy a szovegertes? Nyolc altalanos azert megvan aranyom? Mert ennél jobban nem tudok mar lesullyedni a szintedre, hogy felfogd… kotrodj mar innen az álintelligens szovegeddel egyutt. Nem a kritikat nem birom, hanem azt, ha olyasvalaki akar kioktatni, akinek MÉG A SZOVEGERTES is nehezere esik. Az Isten aldjon meg, menjel mar innen… 🙈
2021. máj. 22. 08:01
 48/66 anonim ***** válasza:
79%

Jujjjuj, azért borultál ki mert betaláltam.... 😁🤭

Most még sem voltál annyira nyugodt, mint ahogy az korábban említetted és oktattad 😁 csak kijön a valódi éned, ugye. Nem baj, engedd ki, jobb lesz hidd el.

Ha megnyugodtál emeld már ki légy szíves, hogy melyik az a rész, amit nem értettem meg és miért?! Tudod, csak jó fejségből. Köszi, puszi 😘

2021. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Hat valahogy szot kell veled értenem, mert a jo szobol nem ertesz. 🙄🤷‍♀️ en is tudok proli, gusztustalan modon kommunikalni, ha epp arra van szukseg. Arra pl, hogy miert irtam ki a kerdest, meg arra, hogy nem a negativ kritikaval van bajom, hanem azzal, ahogyan azt megfogalmazod (nem tudom, hogy hanyszor kell ezt még elmondanom 🤦‍♀️). De olvass vissza, es szolj, ha megtalaltad. 😁 Nem tapintottal sehova, csak egyszeruen megtanultam, hogy tenyleg a Te szinteden lévő emberekkel mashogy nem lehet szot erteni. 🙄 Ha a te “nyelveden” mondom talan atjut az uzenet. 😊
2021. máj. 22. 09:53
 50/66 anonim ***** válasza:
71%

Jajjj, most megbántottál. Bocsi de az ilyen kis buta fruskák kioktató jellegű, okoskdó hangnemű, anyuci aranyos, cuki, burokban nevelt strébe kislánya stílus, engem nem hat meg. Játszhatod itt a kifinomult fehér kesztyűs kislányt, írhatom én ezt bárhogyan, a lényegen nem változtat. Illetve visszaolvastam, az a baj, hogy te lefelé mentél a szinttel, pedig felfelé kellett volna, csak hát arra nem tudsz.🤭😘

Szóval, nem az én stílusommal van a baj, hanem veled. Te váltottad ezt ki belőlem. Mert ha kiteszed a kérdést és mások leírták, hogy ribizli vagy, esetleg gáz, ha te nem kezded mentegetni magad, meg másokat kritizálni, hanem bevállalni, hogy oké megérdemled aznisztást, akkor én sem kezdek úgy beszélni rólad, mint amit érdemelsz. Neked kellene visszaolvasnod kislányom, hogy oldalakon keresztül, te csak áldozat vagy. 😁 Ja, meg nem mondod el, hanem csak úgy elhagyod... Na ettől aztán gerinces vagy. Nekem az ilyen ember ne tartson oktatást, főleg ne 1 taknyos, mert az írásod alapján lehetsz vagy 16.....

Na usgyí, siess, lassan kész a meleg kakaó 😘😘😘

2021. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!