Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk a párommal, és sosem csaltam meg, de sajnos egy ideje megismerkedtem valakivel, akivel tényleg csak baráti kapcsolat volt köztünk. Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is. Na most sosem merült fel köztünk, hogy bármi lenne, tudja is, hogy kapcsolatom van, de egy este alkalmával úgy alakult a dolog, hogy lefeküdtünk egymással. Én borzalmasan érzem magam azóta is, és egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Kedvelem a srácot, de kicsit azt érzem, hogy ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra (nem mondott semmi erre utalót és ennek a tetejébe én meg megtoldottam az esemény után azzal, hogy "remélem tudod, hogy ez nem jelentett semmit"). Amikor ezt mondtam, akkor komolyan is gondoltam, mert tényleg szeretem a páromat és minden rendben is van köztünk. Nem értem, hogy hogyan történhetett ez meg. Sosem csináltam hasonlót. Az sem tiszta egyelőre számomra, hogy egyáltalán a srác iránt érzek-e valamit, és ha egyáltalán érzek is, az mennyire releváns, tekintettel arra, hogy szerintem ő nem úgy tekint rám. Mit csináljak? Felejtsem csak el, hogy megtörtént?

2021. máj. 16. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazán őszinte mély jol mukodo parkapcsolatbol

Nem.igazán lehet oda eljutni hogy valakivel ha csak tévedésbol is de lefekudjunk.az kizart. Ha megis akkor baj van

2021. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
86%

Ahha, szóval te vagy az áldozat.... Szerintem fordulj orvoshoz..... Akkor nem gondoltál a szegény lelkére, mikor más faxára voltál tekeredve? Szánalmas ahogyan próbálod magad mentegetni, komolyan, ettől még undorítóbb vagy.

Jah, tényleg végig gondolva tök korrekt, hogy lapítasz, gondolom, ha a csávód menne félre te pont ugyan ezt kívánnád magadnak. Jujjjjj, meg ne tudjam 🙈🙈🙈🙈

2021. máj. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
22-es: Roppant értelmes ember lehetsz, ha képes vagy így nyilatkozni, én még arc nélkül sem mernék hasonlót sem leírni... :) Attól még, hogy nem értek egyet valakinek a tettével, nem kell gusztustalan proletár módon mocskolódni. Egyébként nem mintha rád tartozna, de elmondtam neki. Megbeszéltük. A többi már rám tartozik. :) Nem mentegettem magam egyébként, így most neki rosszabb... sokkal.
2021. máj. 19. 14:24
 24/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hogy fogadta?
2021. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
58%

22-es vagyok


Figyi nyuszifül, én a szemedbe is ugyan is elmondom, ha kell, ez ne legyen benned kétség.

Kérlek idézz, melyik volt a gusztustalan és proletár?!

Ha meg nem vagy kíváncsi a véleményünkre, akkor ne írd ki a kérdést.


Várom válaszod, te intellektuális 😉

2021. máj. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
A faxára tekeredve... kezdésnek. Alapból számomra érthetetlen, hogy miért használod az x betűt az sz hangra, de legyen. :) Nekem teljesen mindegy. Nem arról van szó, hogy nem vagyok kíváncsi más véleményére, hanem arról, hogy annak HOGYAN adsz hangot. Nem azért gondolom így, mert én húú de intellektuális vagyok, hanem mert egyszerűen EMBERILEG nem bánok így a másikkal. De természetesen ez csak az én véleményem. Én azt gondolom, hogy kulturáltan is ki lehet fejezni a véleményünket, és nem pedig csak mocskolódva. Meg "undorító vagy"? Miért kell ilyesmit írni? Szerinted nekem nincs bűntudatom? Valami fadarabnak gondolsz vagy mi? Dehogy akarom azt mondani, hogy én vagyok az áldozat, de tényleg a viselkedésed meglehetősen...érdekes. (Nem véletlen mondtam, hogy akkor varrjak A betűt a mellemre, de ezek szerint nem fogtad fel az utalást). Ehh... lényegtelen.
2021. máj. 20. 08:31
 27/66 anonim ***** válasza:
De mondd már hogy fogadta!
2021. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Szerinted? rosszul, nyilván. A többit nem szeretném kiteregetni, nem fogok részletekről beszámolni, így tisztább mindenkinek, habár én még kételkedem benne, hogy jól tettem-e. Mert én ugyanúgy érzem magam (szarul, nyilván), de így már őt is rántottam magammal.
2021. máj. 20. 10:06
 29/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, de legalább őszinte voltál és felvállaltad.
2021. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Ja fasza... Vállon veregethetem akkor magam, hogy felvállaltam? Hát én nem tudom... Csináltam pár butaságot, de ez most nagyon úgy érzem, hogy mindent überelt. Szerintem egyszerűbb lett volna, ha simán elhagyom, és nem így szakítunk, hogy ráadásul totál megalázva érzi magát. A végeredmény ugyanaz, de legalább úgy boldogabb tudatlanságban léphetett volna ki ebből, mint így... ááh... mindegy. Eső után köpönyeg kb.
2021. máj. 20. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!