Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk a párommal, és sosem csaltam meg, de sajnos egy ideje megismerkedtem valakivel, akivel tényleg csak baráti kapcsolat volt köztünk. Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is. Na most sosem merült fel köztünk, hogy bármi lenne, tudja is, hogy kapcsolatom van, de egy este alkalmával úgy alakult a dolog, hogy lefeküdtünk egymással. Én borzalmasan érzem magam azóta is, és egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Kedvelem a srácot, de kicsit azt érzem, hogy ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra (nem mondott semmi erre utalót és ennek a tetejébe én meg megtoldottam az esemény után azzal, hogy "remélem tudod, hogy ez nem jelentett semmit"). Amikor ezt mondtam, akkor komolyan is gondoltam, mert tényleg szeretem a páromat és minden rendben is van köztünk. Nem értem, hogy hogyan történhetett ez meg. Sosem csináltam hasonlót. Az sem tiszta egyelőre számomra, hogy egyáltalán a srác iránt érzek-e valamit, és ha egyáltalán érzek is, az mennyire releváns, tekintettel arra, hogy szerintem ő nem úgy tekint rám. Mit csináljak? Felejtsem csak el, hogy megtörtént?

2021. máj. 16. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
34%
Tiltsd le és venni fogja az adást. Így te is könnyebben el tudod felejteni. Ilyen egyszerű. És koncentrálj a párodra!!
2021. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne mond el neki, mert felesleges kockáztatnod egy botlás miatt az egészet, de azt mond el mindenképpen a másik srácnak, hogy üljetek le beszélni, hogy akkor hogyan tovább, mert nem véletlenül történik azért ilyesmi, hogy hopp egyszer csak megvoltál bocsi.
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem a saját lelkiismereted miatt kéne elmondanod,cicus, hanem mert a párodnak jogában áll tudni,hogy elárultad,megaláztad,hogy ennek fényében dönthessen,veled akar-e még lenni,vagy keres olyat,aki tiszteli és szereti eléggé ahhoz,hogy ne dugjon félre.
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%

"ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra"


Miért, ha az lenne, feladnád a mostanit, mi? Most csak azért nem teszed, mert az a biztos. Addig, amíg ez ki nem derül.

2021. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

Utolso: teljesen felreerted. Nem errol van szo. Csak nyilvanvaloan más/bonyolultabb az, ha keveredik bele barmi is. De nem akarok tole en sem semmit, tehat total felesleges ezen rugozni. Kicsit osszezavarodtam, de gondolkodtam rajta eleg sokat es nem jelent semmit. Plane nem tobbet, mint a parom.


13-as: jaj istenem de szeretem ezeket a fajta igazságosztókat :) Abba viszont nem gondoltál bele, hogy mondjuk nekem ahhoz nincsen jogom, hogy összetörjem a lelkét olyasvalamivel ami igazából nem jelentett semmit? Attol még szeretni fog, mert megcsaltam. Az ilyesmi nem múlik el. Kinek jó, ha tudja? De tenyleg. Nekem? Nekem biztosan, mert tiszta lesz a lelkiismeretem. Es neki? Lehet Te kivulrol, mint ismeretlen azt gondolod, hogy ez a “helyes”, de szerintem ő már ezt kevesbe latna igy. Szerinted csak azert, mert tortenik egy botlas, mert EMBEREK VAGYUNK ES HIBAZUNK, azert bantsam meg? Mi ertelme van ennek? Ha jelentene barmit is, akkor lehet, hogy elmondanam, de szerintem még akkor sem, hanem max elhagynám, de nem rugnek bele még harmat, csakhogy erezze a torodest.

2021. máj. 17. 13:30
 16/66 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit olyan mintha védenéd magad attól hogy elmondd..én is ezt tenném. De amúgy nem mondanám el. Azt tedd amit jónak látsz.
2021. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
83%
forditott esetben te sem akarnad tudni, hogy a parod megcsalt ?
2021. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
90%
Jaj,persze,az ő érdekében nem mondod el:) Csak gyáva vagy.Ha annyira érdekelt volna a párod lelke,nem ültél volna más f*szába. Mentegetheted magad,hogy csak egy botlás volt,pedig az az igazság,hogy egy gyenge jellem vagy,egy ösztönlény.
2021. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

18-as: Tényleg, ez élvezetet okoz, hogy idejössz ítélkezni? Ki a búbánat vagy Te, hogy te itt megmondod a tutit? :) Csak jobban ismerem magam, a kapcsolatom, és a párom is, nincs szükségem arra, hogy vadidegenek kioktassanak. Nem mentegetem magam semmi alól, nem vagyok gyáva... Na ez az, ami nem vagyok. Egyáltalán nem félek. Nyilván, nem esne jól, ha szakítanánk, és nagyon bántana a dolog, de így is bánt. Nem leszek attól ösztönlény, hogy hibáztam egyszer. De persze, ezt neked nem fogom megmagyarázni, mert egyébként semmi közöd hozzá. Te egészen biztosan tökéletes vagy, és soha, semmi rosszat nem tettél. :) Örülök neki. Tehát minden ember, aki valaha rosszat tett, az ássa el magát a fenébe, mert hát minek éljen és lélegezzen... úgyis egyszer rosszat tett, gyorsan lőjük le :D Azt sem tudod, hogy hány éves vagyok (én rólad még annyit sem, hogy fiú vagy-e vagy lány), tehát én nem ítélkeznék a helyedben. :) Ha nem tudsz normális hangnemben hozzászólni és véleményt nyilvánítani, akkor azt javasolnám, hogy keress máshol örömforrást. :) Legyen szép napod!


17-es: Érdekes kérdés, ezen is gondolkodtam. Ha nem igazán jelentett neki semmit, akkor szerintem nem. Nem egyszer eszembe jutott már, hogy megtörténhetett-e másik oldalról, de csak akkor akarnám szerintem tudni, ha tényleg jelentett is valamit.

2021. máj. 17. 15:13
 20/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Nehéz dolog azt eldönteni, hogy melyik jobb, ha elmondja vagy nem,ezt a Kérdező tudja csak megítélni. Én pl. nem szeretném tudni,hogy ha a barátnőm megcsal, ugyanis részemről az egy nagyobb dilemma lenne, nem tudnék vele mit kezdeni és baráti/családi körben jönnének a pofázások,hogy hagyjam ott, nem hagynának szabadságot ebben döntést hozni.
2021. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!