Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 31 éves. Több mint 2 éve együtt vagyunk már. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, mert kiderültek róla dolgok, amiket én végül el tudtam neki nézni és könyörgött nekem a tiszta lapért.(De rengeteget hisztiztem és féltékenykedtem, ellenőrizgettem)

Most a nyaralásunk után kijelentette, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret, ezért nem tudja, hogy mit csináljon. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy az legyen, hogy elvesz feleségül és ha már lesz egy gyerekünk akkor hagyjon el. Nagyon jól érzi magát velem, de volt amikor nem érezte (amikor nem hagytam már élni sem).

Most abban egyeztünk meg, hogy nem beszélünk egész nap (csak reggel és este). Nem láttam, még soha sírni, de amikor ezt így elmondta, ő is sírt. Gondoltam arra is, hogy megijedt ettől az egész elköteleződés dologtól, mert előtte már nagyon sokat beszéltünk közös életről, eljegyzésről és hogy ha összeköltözünk, majd gyűjtögetünk az esküvőnkre. Ezeket mindig ő hozta fel témának.

Privát üzenetben szívesen mesélek többet is.

Szerintetek van még esély arra, hogy folytassuk?



2021. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Egyébként azt még hozzátenném, hogy a kapcsolatunk elején nekem kellett bőven fél év, amire sikerült megnyílnom és szerelmes lettem, de ő végig kitartott mellettem, mert 200 km van közöttünk és volt olyan, hogy nem is akartam, vele találkozni hétvégente.Tudom nem biztos, hogy számít
2021. aug. 9. 14:49
 12/67 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg mert addig is d.gott mást. Az ilyenek nagyon sokat tudnak várni valahogy..
2021. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mi 4 éve vagyunk együtt és volt egy hasonlóan balhés időszakunk amikor mi se tudtuk hogyan tovább. Bár az én párom fiatalabb és tartok tőle, hogy egy 31 évesnek már jobban kellene tudnia mit szeretne az élettől.

Ettől függetlenül ha gondolod mesélhetsz privátban. :)

2021. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
0%
Velem akár du ghatsz is
2021. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
78%
attól, hogy a kapcsolatotok elején bírt várni 6 hónapot (húúú, remélem nem halt bele ekkora áldozatba), attól még rájöhetett, hogy nem szeret. csak jó voltál neki arra amire használni akart, nem volt magányos, dughatott valakivel, elszórakozott, ennyi. keress normális férfit
2021. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
69%

Ha nincsenek érzelmek,nem érdemes tovább erőltetni egy

kapcsolatot se sajnos..Nem lesz belőle semmi.

2021. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%

200 km van köztetek és ennek ellenére együtt vagytok több éve? a többiről már nem is beszélve, eléggé halott ügy, bocsi.

Mennyi időt nyaraltatok, az alatt hogy viselkedett?

2021. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Mik derültek ki róla? Az mondjuk nagyon nem mind1.
2021. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

17-es: Tökéletes volt a nyaralás, 1 hét volt és végig éreztette, mondogatta, hogy mennyire szeret engem. Beszélgettünk komolyabb témákról is, hogy odaköltözöm hozzá, eljegyzésről is volt szó. Azért működött km ellenére is, mert én a munkám miatt megtehetem, hogy bárhonnan dolgozom :)


18-as: Az exének írogatott szép dolgokat

2021. aug. 12. 21:03
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
De csak nosztalgiázott, vagy még nincs túl rajta, és vissza akarja kapni?
2021. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!