Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 31 éves. Több mint 2 éve együtt vagyunk már. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, mert kiderültek róla dolgok, amiket én végül el tudtam neki nézni és könyörgött nekem a tiszta lapért.(De rengeteget hisztiztem és féltékenykedtem, ellenőrizgettem)

Most a nyaralásunk után kijelentette, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret, ezért nem tudja, hogy mit csináljon. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy az legyen, hogy elvesz feleségül és ha már lesz egy gyerekünk akkor hagyjon el. Nagyon jól érzi magát velem, de volt amikor nem érezte (amikor nem hagytam már élni sem).

Most abban egyeztünk meg, hogy nem beszélünk egész nap (csak reggel és este). Nem láttam, még soha sírni, de amikor ezt így elmondta, ő is sírt. Gondoltam arra is, hogy megijedt ettől az egész elköteleződés dologtól, mert előtte már nagyon sokat beszéltünk közös életről, eljegyzésről és hogy ha összeköltözünk, majd gyűjtögetünk az esküvőnkre. Ezeket mindig ő hozta fel témának.

Privát üzenetben szívesen mesélek többet is.

Szerintetek van még esély arra, hogy folytassuk?



2021. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
65%
De dugtak??
2021. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, mert írta, hogy külföldön élnek
2021. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt semmi köztük
2021. aug. 13. 14:49
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 40-essel.
2021. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
2021. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
Azóta történtek dolgok. A tegnapi napot velem töltötte, utazott hozzám csütörtök este, azért 200 km-t és 20.-án kirándultunk, randiztunk egész nap. Nap végén azt mondta nekem, hogy úgy látja, jót tett nekem ez a “rám ijesztés”. Szerinte ez az volt, hogy észhez térjek. Mikor elköszönt megölelt és azt mondta szeret és hiányoztam neki. Tudom mondani bármit lehet, de úgy is éreztem...
2021. aug. 21. 14:43
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
2021. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz.
2021. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Jót tett a rád ijesztés?? Ott csaptam volna arcon.
2021. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

"Nap végén azt mondta nekem, hogy úgy látja, jót tett nekem ez a “rám ijesztés”. Szerinte ez az volt, hogy észhez térjek. "


Na igen. Èpeszű ember, aki egèszsèges önbecsülèssel bír, itt köszön el vèglegesen az ilyen k.cs.gtől.

2021. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!