Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 31 éves. Több mint 2 éve együtt vagyunk már. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, mert kiderültek róla dolgok, amiket én végül el tudtam neki nézni és könyörgött nekem a tiszta lapért.(De rengeteget hisztiztem és féltékenykedtem, ellenőrizgettem)

Most a nyaralásunk után kijelentette, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret, ezért nem tudja, hogy mit csináljon. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy az legyen, hogy elvesz feleségül és ha már lesz egy gyerekünk akkor hagyjon el. Nagyon jól érzi magát velem, de volt amikor nem érezte (amikor nem hagytam már élni sem).

Most abban egyeztünk meg, hogy nem beszélünk egész nap (csak reggel és este). Nem láttam, még soha sírni, de amikor ezt így elmondta, ő is sírt. Gondoltam arra is, hogy megijedt ettől az egész elköteleződés dologtól, mert előtte már nagyon sokat beszéltünk közös életről, eljegyzésről és hogy ha összeköltözünk, majd gyűjtögetünk az esküvőnkre. Ezeket mindig ő hozta fel témának.

Privát üzenetben szívesen mesélek többet is.

Szerintetek van még esély arra, hogy folytassuk?



2021. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

Nekem se jutna eszembe egyik exemmel sem önbizalmat növelni.

Ő már a hétvégén azt mondta, hogy szakítsunk, de végül abban maradtunk, hogy a héten tartjuk ezt a napi 2 telefonálást. Azt is mondta már nekem, hogy, úgy érzi ő még nem élte ki magát, mert eddig nem tehette meg.(most meg majd azért nem tudja, mert az összes haverja babázik már).

Nem tudok rajta kiigazodni már én sem és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit akar. Most gondolkozik.

2021. aug. 13. 13:05
 32/67 A kérdező kommentje:
Másik országban élt az exe, most vettek közösen egy házat a pasijával, akivel babaprojekten vannak. Azért nem gondoltam ilyenre.
2021. aug. 13. 13:07
 33/67 anonim ***** válasza:
81%
31 évesen nem élte ki magát? Mit csinált akkor a huszas éveiben?
2021. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Dolgozott nagyon sokat
2021. aug. 13. 13:09
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kizáró ok.

Én is sokat dolgozom és a párom is, plusz ő régebben suli mellett is dolgozott.

Ráadásul ahhoz hogy kiéld magad nem kell mindennap buliznod, gondolom voltak szabadnapjai.

Ez így baromság.

2021. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy szar, ahogy van. Melletted fog beújítani valakit. Az exet kihúzta a listáról, mert bukta. Tudod ki áldozna erre egy percet is ezek után.
2021. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
100%

Meg most akkor nem tudja eldönteni a párod mit akar? Elvileg mondta, hogy szeretne családot, de közben kiélné magát, nem tudja szeret-e, beszélt az exével "csak úgy", te meg hagyd békén és elég lesz napi 2 telefon. Mivan?

Kérdező én vagyok az aki azt írta, hogy nálunk is volt balhés időszak és egyszer az én párom se tudta mit akar, de azért ennyire az én párom se volt tahó.

Soha nem jött szóba nála más nő, soha. Úgy meg főleg, hogy flörtölgessen vele, mert a szépeket ír és nosztalgiázik az valahol flörtölgetés ám.

Az meg gáz, hogy 31 évesen élné ki magát. Utána meg majd 40 évesen lehet családja mi? Vagy lehet akkor se?

2021. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
89%

37-es vagyok


Volt dolgom idősebb pasival, bár ő 37 volt, de komolyan mondom, hogy sokkal gyerekesebb volt mint a mostani párom. Nem tudta mit akar, bulizgatott elvolt, de közben panaszkodott, hogy már öreg. Viszonyítási alapként őt is megviselte amikor vége lett kettőnk között, szóval abból nem indulj ki, hogy a párod könnyezett.

Nyilván, mert lehet szeret mint embert, megszokott, nem akar megbántani, stb.

De szeret mint nőt? Akar mint nőt?

2021. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Én ezt már pár veszekedés alkalmával hozzávágtam, hogy te tipikusan az az ember vagy aki 40 évesen is egyedül marad. 31 évesen, azt hittem már több esze van, főleg úgy, hogy tényleg beszéltük arról már, hogy azért 2 év múlva már szeretnénk babát. Én akkor már a sulival is végzek, szuper munkahelyem van. Szóval tervezgettünk
2021. aug. 13. 13:26
 40/67 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyszer már szakítani akart veled, akkor mi a fenéért hagyod magad? Teljesen egyértelmű, hogy nem kellesz neki, csak jobb vagy a semminél.
2021. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!