Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 31 éves. Több mint 2 éve együtt vagyunk már. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, mert kiderültek róla dolgok, amiket én végül el tudtam neki nézni és könyörgött nekem a tiszta lapért.(De rengeteget hisztiztem és féltékenykedtem, ellenőrizgettem)

Most a nyaralásunk után kijelentette, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret, ezért nem tudja, hogy mit csináljon. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy az legyen, hogy elvesz feleségül és ha már lesz egy gyerekünk akkor hagyjon el. Nagyon jól érzi magát velem, de volt amikor nem érezte (amikor nem hagytam már élni sem).

Most abban egyeztünk meg, hogy nem beszélünk egész nap (csak reggel és este). Nem láttam, még soha sírni, de amikor ezt így elmondta, ő is sírt. Gondoltam arra is, hogy megijedt ettől az egész elköteleződés dologtól, mert előtte már nagyon sokat beszéltünk közös életről, eljegyzésről és hogy ha összeköltözünk, majd gyűjtögetünk az esküvőnkre. Ezeket mindig ő hozta fel témának.

Privát üzenetben szívesen mesélek többet is.

Szerintetek van még esély arra, hogy folytassuk?



2021. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Túl van már rajta csak nosztalgiázott és jó volt az önbizalmának. Páromnak már nem kellene, mert ő már a múlt. Az ex már a vőlegényével él és nem is a közelben.
2021. aug. 13. 10:38
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem kellene neki, akkor minek nosztalgiázott? Főleg a lánnyal. Mert ha szépen csöndben, magában tenné, akkor nincs is vele gond. De miért érezte azt, hogy ezt feltétlenül a másik emberrel megosztva, közösen kell? Meg akkor gondolom van kapcsolat közöttük, nem csak a semmiből kezdtek erről beszélni. Nekem ez fura
2021. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
65%
Megdugta?
2021. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom eldönteni, hogy mit akar ez a pasi, de valahogy az az érzésem, hogy nem vesz téged komolyan és látja, hogy meg tehet veled bármit, mert úgy is megbocsátod, meg szereted. Szerintem a sarkadra kéne állnod és mondjuk bejátszani, hogy szünetet akarsz vagy szakítani, mert te komolyan gondolod, de rajta ezt nem érzed, aztán ha kapar és mindent megtesz akkor minden rendben, ha meg nem számít neki, akkor jobb ha ott hagyod.
2021. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Annyi a kapcsolat, hogy beszélgettek és jóban maradtak, de nem találkoztak több mint 2 éve. Az ő kapcsolatuknak meg már 7 éve, hogy vége lett. Fél éve meg nem is beszéltek már, mert én gondoskodtam róla, hogy ne tudjanak.
2021. aug. 13. 12:17
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is nézzük, a kapcsolatotok nem egészséges és ha boldog az ember a jelenlegiben akkor nincs szüksége arra, hogy exével nosztalgiázzon, főleg nem önbizalmat növelni...
2021. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
az már rég rossz, ha neked kell gondoskodnod arról, hogy ne beszéljenek. amúgy is, mi rá a garancia, hogy titokban nem folytatják? ha meg 7 éve vége a kapcsolatnak, akkor végképp nem értem mit kell már ezen nosztalgiázni. szerintem ez sehogy se jó, eszembe nem jutna egotuningolni az exnél miközben van párkapcsolatom, amiben mindent megkapok. neked talán igen?
2021. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sincs rendben, hogy beszélgetett az exével. Erről a párommal egyszer beszéltünk és mindketten úgy gondoljuk, hogy rosszul esne a másiknak ha felvennénk a kapcsolatot az exel. Azért meg főleg, ha a párod visszaigazolást várt tőle, hiába él tőle messze az exe, hisz te is messze élsz tőle, szóval ez nem kizáró tényező.

Más az amikor egy olyan exről van szó, akivel megmaradt egyfajta baráti viszony és soha egyik sem akar többet a másiktól, de azért beszélgetni, meg szépeket írni az exnek, hogy ő pozitív visszaigazolást adjon, ergo éreztesse, hogy kellek még, ez nálam már nem férne bele.

2021. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki nem kell az exe, hanem az exének ő, mivel most neki van valakije, aki komoly...
2021. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem is inkább az ex az, aki pattinja a csávót, ő meg nyilván nem fogja bevallani előtted, jó hogy azt mondja, már nem kellene az a lány
2021. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!