Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 A kérdező kommentje:
Látom sokan magukra ismertek,és megy az elképesztő nyüszítés. Ha nem lenne igaz,nem is vergődnétek. Pakk,betalált.
2021. szept. 2. 16:17
 12/133 A kérdező kommentje:
Szenvedjetek csak,meg kergessetek illúziókat az álomvilágotokban,mi addig jól elleszünk,köszipuszi.
2021. szept. 2. 16:19
 13/133 anonim ***** válasza:
98%
11-es te nyüszítesz hazugságokat. Ez csak kivetítés azokra akik jelzik, hogy ez nem így van. Mi nem nyüszítünk, te igen külföldi barátnők, és külföldi feleség mellett. Akkor miért nem velük foglalkozol ha annyira jó, és miért itt nyafogsz a közöd nincsen magyar nőkhöz?
2021. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
98%
Ez a phasz minden kérdéséhez beírja, hogy "ha nem igaz, nincs vergődés, piffpuffpaff, én vagyok a megmondóember".
2021. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
100%

Ok! Egy ujabb elkezdődött az iskola unalmukban szórakozó kisiskolasok ujabb trolkodasa ez semmi tobb.


Az a ferfi aki igy is gondolja, annak esze agaban sincs gyk-n ilyeneket írni, hanem élvezi a külföldi ápolt felesége minden földi javát.

2021. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
100%
Én a laposföldesekkel is vitatkozom és idegesítenek, és nem azért, mert azt hiszem, hogy igazuk van. Hanem mert hülyék, mint a segg.
2021. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 A kérdező kommentje:
Ismerős,erről beszéltem. Annyira nem képesek belátni a tényeket,hogy képesek mindenféle álommesét kitalálni,hogy kamuzom,iskolás vagyok,hogy más kérdéseket írok ki,csak ne kelljen szembenézniük magukkal meg hogy valakinek több jutott a koncon kívül xD Hát oké.
2021. szept. 2. 16:25
 18/133 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szerencsétlent sz.rá aláztuk egy másik incelkérdésénél, ezért most ebben gyorsan megnősült 😂😂
2021. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 anonim ***** válasza:
100%
Az inceleknél gyakori, hogy egyik kérdésről a másikra megházasodnak.
2021. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
100%
17-es mert felnőtt férfi létedre ovodaskent viselkedsz. bibibi nekem jobb. Ez a mondandod a magyar noknek. Orulunk hogy te boldog vagy de tisztelned a masikat is es nem talalnal ki hazugsagokat roluk anelkul hogy ismerned őket? Te besertodsz ha kisiskolasnak nevezunk mikozben te meg narcisztikus modra sarozod az embereket. Kamillazok egyet. Na szia! 😂
2021. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!