Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 A kérdező kommentje:

Azt nem tudhattam hogy nem az 52-es vagy. Sorozatban egyik hazugságoddal ütöd a másikat,de folyamatosan és nagyon durván.

Először külföldi férjed van,utána mégsincs mert az külföldi exférj. Utána kelet-európaizod a magyarokat miközben tudod hogy az a nyugatiak szokása,annak ellenére hogy közép-európaiak vagyunk. Azt írod britonok. Kicsim a britonok/bretonok egy észak francia népcsoport maximum brit lehet akikre te gondolsz. Aztán nyelvhelyességi hibával azt írod hogy a házi munkát nem alapnak veszik hanem sértésnek. A másik meg sehol nem írtam azt hogy a nejem britanniai angol-angol lenne vagy csak az az egy etnikum van a szigeteken? Állítólag "hazudozok" te meg "lebuktatsz" de folyamatosan a saját agymenéseidbe és hazugságaidba gabalyodsz bele olyan alapvető elborulásokkal amiket akkor se követnél el ha 1 hetet kint lettél volna. Igazi elmebajos femcel.

2021. szept. 2. 20:46
 62/133 anonim ***** válasza:
100%
#58 Ehhez képest te mindenkivel szemben bugris vagy, aki nem ért egyet veled és mindenki udvariasan kezdi, csak aztán már látja, hogy rád felesleges a kedves szavakat pazarolni. De fordítsd csak le a nemlétező feleségednek amit itt összhordtál, leszel te is elvált LOL.
2021. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 A kérdező kommentje:
#62 "mindenki így mindenki úgy" milyen érdekes,hogy aki normálisan írt azzal én is az voltam,ha máshogy nem is azzal hogy nem írtam rá semmit,a maradék meg epét hányó femcel. Szerintetek kamu házas vagyok de közben ki kellene dobnia,utána nem létezik utána meg leszek elvált 😄 sötétlelkű gusztustalan femcelek
2021. szept. 2. 20:51
 64/133 anonim ***** válasza:
97%

"milyen érdekes,hogy aki normálisan írt azzal én is az voltam,ha máshogy nem is azzal hogy nem írtam rá semmit"


Tehát aki (szerinted is) normálisan írt, azzal nem kommunikálsz, csak veszekedni akarsz. Legalább beismered.

2021. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 A kérdező kommentje:
Nem ismertem be,normális volt de a tescos vajkrémes vagy milyenes példára nem tudok mit mondani vagy adjak érte díjat? A magadfajta femcelek tényleg paranoiás skizofrének...jó ég...
2021. szept. 2. 20:57
 66/133 anonim ***** válasza:
96%
61 Veled ellentétben én egyet sem hazudtam. Ahhoz senkinek semmi köze hogy elváltam, azóta nem házasodtam újra, nyilván a férjemként utalok rá. Nem haragban váltunk el, a mai napig legjobb barátok vagyunk. Abban semmi hazugság nincs, hogy kelet európainak tartanak minket, ezt te is elismered most, hogy a nyugatiak szokása, az elején még csak hőbörögtél rajta. Azt, hogy britonnak írtam a briteket nem hazugság volt, hanem elírás, most pont az euprópai népcsoportokról olvastam, ez volt a fejemben, mea culpa. Arról pedig egy szót sem írtam sem hibásan sem másépp, hogy a házi munkát nem alapnak veszik hanem sértésnek. Ezt te írtad a magyar nőkről, de már annyira részeg vagy, hogy figyelni sem tudsz, mit hordasz össze. Miután semmi másra nem vagy képes, mint fordított pszichológiát alkalmazni és visszatámadni, azt hiszem, én befejeztem a troll etetést. Végül is én is tudom és te is tudod, hogy szánalmas vagy, mást meg nem kell erről meggyőznünk. Értem én, hogy vissza akartál lőni arra, hogy a külföldi pasik miért jobbak mint a magyarok, de amíg a magyar nőket keresik a külföldi férfiak feleségnek is, fordítva meg nagyon nem így van, értelmetlen az egész kérdésed. Úgyhogy én itt le is zárom a magam részéről, majd nyugodtan okádd még ide az utolsó szó jogán, hogy biztosan azért futamodtam meg ,mert nem voltak érveim. Még véletlenül sem azért, mert nem tudsz és nem is akarsz érvekre válaszolni. Most pedig szépen mindenki hazamegy és éli a saját életét. Te döntsd el, a tiéd mennyire boldog, én az enyémmel tisztában vagyok, köszönöm szépen.
2021. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 A kérdező kommentje:
Ahaa...a mea culpázásból meg a "fordítva meg nagyon nem így van" miközben én vagyok rá az élő példa asszem meg is van hogy ki lehetsz. Van egy femcel nőci aki a netes hírportálok alatt aki folyamatosan ilyen kesze-kusza propagandát nyomat,tele kulturális botlásokkal. Hitelesség: kilőve. Got'eem!
2021. szept. 2. 21:06
 68/133 anonim ***** válasza:
97%

Hát a te kérdésedben vázolt helyzet is messze van a hitelestől.

Kezdődik ott, hogy még mindig nincs A Magyar Nő és A Külföldi Nő. Mint valami értelmifogyatékos gyerek, mikor kategorizál.

2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk már abba a femcelt. Az incel, involuntary celibate szóban semmi nem jelöli a nemet.
2021. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. De a buta femcelek szerint csak férfiakra alkalmazható. Ezért amúgy átalakult a szó jelentése megkeseredett,elmeháborodott férfigyűlölővé.
2021. szept. 3. 10:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!