Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
 91/133 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy jobb akarnék lenni, de ezek szerint a kérdezőt sem a segítő szándék vezérli, hogy fel lehessen ápoltságban zárkózni a nyugati nőkhöz, direkt titkolja ezeket a dolgokat.
2021. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/133 A kérdező kommentje:

Femcel epehányós gyűlölködés,femcel epehányós gyűlölködés. Szánalmasak vagytok,jó lenne ha nem barmolnátok szét az oldalt. Azért jó tudni,hogy akad 1-2 normális kivétel is.


89: te fogykós vagy? "miért olvasod?" mint írtam nem élek otthon és más ilyen oldalt nem ismerek ahol tudnék tájékozódni mi foglalkoztatja az otthoniakat. vagy ez az oldal a femcelek tulajdona és csak nektek van fentartva?


"miért nem külföldi nőkkel beszélgetsz külföldi oldalakon"

mert megvan a párom és a társaságom is. vagy ha neked itt valami nem tetszik akkor automatikusan köteles vagy külföldi hapsikkal chatelni máshol? Gondolom nem. Micsoda agyrém egyik femcel butább mint a másik.

2021. szept. 3. 13:05
 93/133 anonim ***** válasza:
80%
Ez a femcel olyan, mint a bloody mary? Ha x alkalommal kimondod, akkor majd valódi lesz?
2021. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/133 A kérdező kommentje:
Jó meglátás. Csak annyira mint a femcelek incelezése a házas és a párkapcsolatban élő emberekre. Azt hiszik ha eleget szajkózzák igaz lesz.
2021. szept. 3. 13:11
 95/133 anonim ***** válasza:
87%

De mit tud pluszban csinálni pluszban az az asszony. Vajon mit tudnak a nyugati nők.


Hogy mondják magyarul az ánusz fehérítést? Bleaching-re mi a jó szó? Arra gondolsz?


Napi hány tisztálkodás? Napi hajmosás?

2021. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/133 anonim ***** válasza:
100%

#84, #87 vagyok. Sok kérdést feltettem párkapcsolati témakörben, az elmúlt 2 évben. Kérdeztem az előző exemről, meg úgy általánosságban is a párkapcsolati működésről, meg mindenféléről. Volt aki lenéző volt, de nem jellemző, és ő is inkább csak félreértett, tisztáztam, megbeszéltük. Volt akivel privátba is leveleztem 10-et 20-at. Kaptam több száz kommentet, és senki sem incelezett, femcelezett meg bármi ilyen fura jelzőket nem használt. Normális kérdéseket tettem fel, mert bizonytalan vagy tapasztalat híján voltam. Értelmes felnőtt emberként válaszolt mindenki, és előrébb tudtam lépni bizonyos dolgokról való gondolataimban.

Nálam miért nem "trollkodta" szét senki a kérdéseimet? A 20-30-ból egyet sem? Szerintem azért, mert támadtam embereket, hanem feldobtam egy témát, és nyitott voltam a kritikára is.

2021. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/133 anonim ***** válasza:
100%
*nem támadtam az embereket
2021. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/133 anonim ***** válasza:
44%

69.


Itt gyakorin még is úgy kezelik a kifejezést, mintha "de facto" csak férfit jelenthetne "és kész" és "női incel" nem létezhet, mert... "csak"


Ez is most le lesz pontozva 0%-ra, mert ez így eléggé "tabu" lett.

2021. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/133 A kérdező kommentje:
#96 Félreérted. Én a sok femcel eszméletlen sok kommentjére és kérdéseikre reagáltam. Szerintem egy csoport lelkibeteg elmebeteg emberről lehet szó. Nézd meg a válaszaik számát,gyakoriságát és milyenségét. Kb 50en eszméletlenül rám licitáltak. És ez még csak 1 kérdés aminél ezt csinálták a hárommillió közül.
2021. szept. 3. 14:07
 100/133 A kérdező kommentje:
#96 +ba itt vergődnek hogy kitaláltam mindent,mert számukra csak a saját igazságuk és valóságuk létezik,ez normális?
2021. szept. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!