Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
83%

Nem vetted amugy eszre egyszer sem, hogy a baratnod be sem nedvesedik toled?:)

Hogy lathatoan nem elvezi?

Ennyire lefoglalt hogy neked jo legyen?

Vagy csak lefostad?

Remelem h ezutan nem erolteted ra szerencselen lanyra a farkadat

2021. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 A kérdező kommentje:

Nem, nem vettem észre mivel nem úgy viselkedik szex közben. Sőt képzeld fel szoktam izgatni és be is szokott nedvesedni. Azt tudom hogy soha életében nem volt orgazmusa, még akkor sem mikor megpróbálta kielégíteni magát. De nagyon ritkán próbált meg magához is nyúlni, mert furának gondolta hogy magát ingerli. Volt egy időszaka mikor tapasztalt, és olyan pasikat keresett akik nagyon jók az ágyba és tőlük várta hogy elélvezzen. Egyiknek sem sikerült, mind kudarc volt neki.

Láthatóan nagyon nekem estél, de csak tudd hogy nagyon szeretem és megoldást keresek. Itt én vagyok az áldozat, de mégse hagyom el.

2021. szept. 4. 14:24
 3/107 anonim ***** válasza:
66%
Én szakítanék vele a helyedben, hogy megkímélyem magamtól ha már én nem tudok úgy teljesíteni az ágyban hogy ő is élvezze. Ha nem te teszed meg akkor ő fogja idővel. Szerintem semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak.
2021. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
32%

1#

Es ket evig a kiscsaj mit csinalt, hogy nem volt kepes kinyitni a szajat? :)

2021. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
23%
Eleg nyomi vagy te kerdezo ha nem tudsz kielegiteni egy nőt. Ez egyáltalán nem férfias
2021. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
82%

A csajnak valszeg faj a szex, nem elvezi, szenved kozben, kenyszerbol csinalja, de te vagy az aldozat, annyira pasi vagy istenemXDDD

Tett erte a lany, hogy megoldast talaljon ra, rengetegszer probalkozott, igyekezett de nem sikerult, veled sem sikerult elveznie a 2 ev alatt, csak neha, akklr megis milyen megoldast akarsz:D

Szakitotok vagy egyutt maradtok es dugsz vele tovabb, onzo modon ugy, hogy tudod hogy nem elvezi, mas megoldas nincs, kis aldozat:D

2021. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
95%
Kb mint ha prostihoz járnál, csak nem kell fizetni érte. Nem tudom, szerintem valahol igénytelen az a férfi, akinek kielégítő az a fajta szex, ahol a nő nem élvezi, és nem érdekli, hogy el tudja e juttatni a csúcsra. Azért biztos találnál olyan párt, aki élvezi is veled, és nem csak elviseli néha. A barátnőd meg kereshetne aszexuális partnert. Nem illettek össze, tovább kell lépni, ennyi.
2021. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
86%
Ezek után heti 1-szer is hagyd békén.
2021. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
95%

4# gondolom szerelmes volt.


Egyébként meg egyszerűbb lenne szakítani. Neked sose lesz jó, mert most már tudod, hogy Ő nem élvezi veled így nem fogod erre kérni viszont a szükség az szükség és egy idő után a kezed sem lesz élvezet. Neki sem lesz jó, mert tudja nem tud ilyen módon boldoggá tenni meg ha fáj neki az kegyetlen. Sehogy se jó ez.

2021. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
63%
#4 nyugodj meg, nekem is boven elegem van az ilyen lanyokbol, akik csak vannak kussban es martirkodnak, elvezik az aldozat szerepet es eszukben sincs kinyitni a szajukat es kiallni magukert, de a pali ennel boven undoritobb, aki nyugodtan szexel ugy, hogy a baratnoje nem elvezi, es ezutan is ezt tervezi csinalni:D
2021. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!