Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, hogy milyen megoldást akarsz. A csaj nem akar szexelni és pont. Te pedig akarsz, tehát nem egymást keresitek.

Nekem is van pco-m és inzulinrezisztenciám, mégis imádok szexelni, nem feltétlenül azért nem akar szexelni, mert beteg. Nehezen megyek el én is, de nekem van mentális problémám. Ha pedig aszexuális, az nem betegség, nézz utána, hogy milyen típusai vannak az aszexualitásnak, vannak akik képesek így is szexelni, de többnyire nem érdekli őket és nem szeretik, csak ritkán.

Az biztos, hogy ezek után te nem tudod magadat ráerőltetni, hogy kerek perec megmondta, veled ő nem szeret szexelni, ennyi. Innentől ezt nem "erőszakolhatod" ki belőle. Ha pedig őt zavarja, akkor elmegy szexuálpszichológushoz, de ezt te szintén nem erőltetheted. Neki lehet tökéletes lenne egy teljesen szexmentes kapcsolat, te pedig ezt elfogadod és akkor szakítasz, ha nem akarsz így élni.

Szerintem is gusztustalan, hogy egy az egyben kiposztoltad, amit privát osztott meg veled.

Illetve mondtad, hogy trauma érte. Gondolom valamilyen módon köze van a szexhez, nem csodálom, hogy nem is szeret így szexelni.

Tudod egy trauma nehezebb ügy, mint a te farkad jóléte, ne merészeld többet erőltetni a szexet.

24l

2021. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
83%

"megjátszotta magát és várta hogy vége legyen."


Tudtad és mégis erőszakoltad. Remélem a csaj látni fogja ezt a kérdést és a válaszokat. Remélem egy bantu néger fog neked egyszer beakasztani, hogy tudd milyen ez.

2021. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
94%

Istenem mennyi baromság egy helyen. Nőgyógyász majd segít stb. Ez nem ezen múlik, aki aszex vagy demiszexuális mások az igényei és megváltoztathatatlan. El kell fogadni, minden nő más és más. Jó szexhez meg az kell, hogy nyiltan vállalják a felek mit élveznek igazán, de ehhez némi önismeret szükséges, ami sose lesz, ha nem ismeri fel a nő.

Nekem is volt demiszexuális barátnőm, engem se csigáz fel akárki papíron passzolhattunk is volna, de ő is csak szökőévente kívánta, akkor nagyon én meg őt fel tudtam volna falni minden reggel, annyira akartam. El is engedtem, mert ráment a kapcsolatunkra. Én is bolond voltam, alkalmazkodtam mert csak őt akartam, kivártam ő mikor szeretné stb. Egy szó mint száz. Olyannal működik akivel passzoltok és figyeltek egymásra. Ha eltér az igényetek nincsen orvos kb. Aki segítsen, a szexuális identitás nem betegség!

2021. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mióta szétmentünk szintén senki nem kelt bennem vágyat, valószínű én is demiszexuális vagyok csak más módon.

Vagy gátlásos lettem, mert az önbecsülésem béka segge alá repítette, amit előbb említettem.

Nálam ritka, hogy valaki vágyat kelt, de akkor igénylem a minőségi együtlétet rendszeresen.

43-as voltam. F/25

2021. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, anno engem is diagnosztizáltak PCOS-el, inzulinrezisztenciával, a pajzsmirigyemmel is riogattak és tudod miért? Mert az ilyen szintű elvárások, amiket te támasztasz, kőkeményen jött anyáméktól-csak nem szex terén, persze- és ebbe kezdtem belebetegedni és senkinek eszébe nem jutott, hogy elég lenne csak fele annyit, fele olyan stílusban csesztetni, ahogy teszik, hiába ugattam.

És csodák csodájára: 2 hónappal(!!!!) azután, hogy kibuktam a 100%-ig rám erőltetett egyetemi szakról, ezek az endokrin tünetek már most(!) gyorsabban enyhülnek, mint valaha, magamon érzem. És miért? Mert nem csinálok olyat, amit utálok, mint a rosseb.

Lehet, a barátnődnek is ilyen idegalapúak ezek a dolgok.

Szerintem menjetek el egy pszichológushoz, vagy hagyjátok békén egymást, mert ez csak rosszabb lesz így.

2021. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
28%
Dobd ki.
2021. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
81%

Szegény lány...

Menjen el egy jó pszichológushoz, de nem az állítólagos "betegsége" miatt, hanem mert két éven keresztül egy romlott kapcsolatban élt, egy erőszakos pasi mellett, aki még csak észre sem vette 2 év alatt, hogy nem élvezi a szexet.

Aztán meg hagyjon ott téged.

2021. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
27%

Gyakorlatilag belátta, hogy ez nem fenntartható, ő nem egy főnyeremény és kell majd egy balek. Kellett egy hapsi, túlpromózta magát a szentem, most meg be akarja betonozni a kapcsolatot, de úgy, hogy ő nem ad bele vagy a lehető legkevesebbet.


Kérdező, nekem csak az a kérdésem hozzád, hogy..."szia xy vagyok, 22 éves mentális beteg, egyéb eü gondokkal, amin nem kívánok változtatni, valamint átmentek rajtam ötvenen, de veled csak ritkán fogok szexelni vagy leginkább egyáltalán nem"...ezzel kezdte? Ha nem, akkor rohadtul nincs miről beszélni. Még ha nem is vágod ki, mint a taknyot, csak egyett tégy meg. EL NE VEDD!!!

2021. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
90%

Azt se tudod én mit írtam, milyen tietek után :D

De ha szerinted normális, hogy ő elvár és ráerőszakol dolgokat akkor rendben, nem értünk egyet, de lehet ezt kultúráltan is :D

2021. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim ***** válasza:
16%

Mit ráerőszakol?? Nem erőszak basszus, ha egy pár szexel 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Mert igen én nőként is kiakadnék ha nem szexelne velem a férjem hetekig-hónapokig. Akkor váljon ha olyan szar velem.....

Nem egyértelmű?


Azt meg úgy gondolom hogy félszáz pasi után ennek nem kell erőltetni semmit, meg se érzi ha bedugják neki.

2021. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!