Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
89%

"a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom"


De te vagy az áldozat.

2021. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
90%

A csaj valószínűleg aszexuális, csak magának sem meri bevallani, inkább szenved, minthogy szembenézzen ezzel, és olyat keressen, aki szintén aszex. Meg kéne tanulnia többre becsülnie magát ennél, de nyilván így rohadt nehéz partnert találni.

Te pedig gáz vagy, hogy azt sem veszed észre, hogy a lány összeszorítja a fogát dugás közben. Ne haragudj, ultragáz, ilyen jó színész nincs a világon. Ahelyett, hogy rákényszeríted és lelkileg zsarolod (ragaszkodsz a heti egyhez az eléggé zsarolásszagú), inkább szakítanod kellett volna, és keresni egy olyan lányt, aki valóban élvezi a szexet. Tanulj meg figyelni a partneredre...

2021. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
92%
JA, és kierőszakolod: szerinted mennyire élvezi az a szexet, akiből ki kell erőszakolni? Egy érzelmi selejt vagy, ha nem veszed ezt észre. 12-es voltam.
2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
92%

"Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom"


Tiszta sor, ez lényegében nemi erőszak.

2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező,


Nem te vagy az áldozat akármennyire is sérti az egód. Csak egy kis fiú vagy, akinek fontosabb a saját igénye, mint a szerelme. Te nem szereted őt, pedig ő tényleg szeretett. Hagyjd békén szegény lányt és nőjj fel!

2021. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
92%
#11 amugy ez az, de o aztan eszre sem vette, hogy a baratnoje nem elvezi, semmi jel nem utalt ra:D
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 eugen1980 válasza:
89%
Elhiszem, hogy szereted, de ezt így nem lehet folytatni, el kell engedned. Sajnos vannak nők, akiknek ez nem megy, ez alighanem nem fog változni. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2021. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 A kérdező kommentje:

Látom sokan ítélkeznek felettem, pedig nem is tudják hogy igazából mi is a helyezet.

Akkor megpróbálom elmagyarázni, miért is én vagyok az áldozat.

A barátnőm lehetséges hogy betegség miatt, vagy pszichés okok miatt életében egyszer sem tudott elélvezni, sőt hiányzik belőle a nemi vágy is. Konkrétan ha 1 évig nincs szex akkor 1 évig nincs. Nem érzi hogy szüksége lenne rá, nincs semmi ami erre késztetné. Valószínűleg mikor velem összejött annyira szerelmes volt hogy mindenbe a kedvemre tett és lehet örült is neki. De kezdtem észre venni hogy az idő múlásával egyre inkább olyan volt neki a szex mintha nyűg lenne. Ezért is kezdtek kialakulni a viták, majd őszintén leírta ezt nekem. Tudja hogy nem egészséges, vele van a baj, nem velem.

Az áldozatot amit meg kell hoznom hogy lehet nagyon keveset fogok szexelni az életem során csak hogy vele legyek.

A sok okos aki írta hogy nem illünk össze meg hogy nem tudok kielégíteni a barátnőm annak jelezném hogy közel 50 partnere volt előttem a barátnőmnek. Akkor kipróbált sok csávót, engem igazából nem érdekel a múltja. Viszont szerintetek az összes csávó akivel volt béna volt? Ennek gyakorlatilag 0 a valószínűsége.

2021. szept. 4. 15:00
 19/107 anonim ***** válasza:
91%
Basszus, fogadd el, hogy aszexuális, vagy keress olyan csajt, akivel egyezik a szexuális étvágyatok.
2021. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek szét.. mennyi idősek vagytok? Nem lesz ez jó hosszútávon, hidd el nekem. Ha nem működik a szex, előbb-utóbb semmi se fog működni!! 27/N
2021. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!