Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
14%

Aztán mi a baj vele ha kirakja ?

Elmondom, semmi.

2021. szept. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy a tudta nélkül nem illik.


Bár te és az illem... disznók elé gyöngyöt.

2021. szept. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam el az összes kommentet, csak negyvenet, így nem tudom, hol tart most a téma, kaptál-e olyan segítséget, amit hasznosnak is találsz?

Van néhány pont, amihez hozzászólnék.

egyrészt hát igen, így teljes valójában nem ildomos kitenni a szerelmed gondolatait, akkor sem, ha ő nincs ebben a közösségben. Elsősorban személyiségjogai miatt... És emellett ugyebár ha nem is tud senki a szexuális életetekről, attól még akár el is juthat hozzá... Anno én is csak úgy jutottam ide a Gyk-re, hogy be-beírtam vmit a keresőbe. Na mindegy... De értem, hogy valszeg azért így tetted ki, hogy aki segíteni szeretne, az a teljes képet lássa...

Másrészt értelmes vagy és érződik(számomra), hogy megoldást keresel, mert különben csak szakítanál vele és kész. Az is érződik, hogy elég felvilágosult vagy, szexuális téren, női dolgok terén, gondolom, hogy érzelmi kinyilatkozásban is jelen tudsz lenni. Ez jó, mert az azt jelenti, hogy egy problémát megoldani akarsz, nem kidobni, ha valamivel gond van, ahogy ma szokás, gépekkel vagy társakkal egyaránt....

A barátnőd.... Ha aszexuális, akkor őt sosem fogja érdekelni a szex. Igen, erről itt lehet olvasni, én is láttam már itt ilyen témát. Szóval ha ilyen beállítottságú, akkor szexelni sosem fog akarni. Bár azt szokták mondani, hogy a párkapcsolat természetesen fontos, sőt még a csók vagy a bújás is, tehát valamilyen szintű testi intimitás is, de elsősorban lelki.

Az furcsának tűnik, hogy ő két évig titkolta előtted, ez az érzelmi intimitás hiánya - egy nagyon fontos pont párkapcsolaton belül, legalább annyira fontos, mint a testiség, ha háttérbe is szokták ezt helyezni.

Viszont ezt is megértem a részéről... Valszeg nem akart elveszíteni, ezt nm vallotta be, illetve tudta, hogyha kiderül, hogy nem vágyik a szexre, akkor nem fog folytatódni kapcsolatotok. Mert most hiába hülyéznénk tégd, vagy őt, ez a részéről hiba. Hisz mások az igényeitek. És nem az a gond, hogy valamennyi kicsi kompromisszumot kell hozni, hanem óriásit és mindkettőtöknek, hisz neki rá kell vennie vmire magát, amit a háta közepére kíván, neked pedig le kell mondanod vmiről, ami a egy pár, és egy fiatal pár között aztán igazán - teljesen természetes - érintés, bújás, szex stb. AZ butaság, hogyha vki szexmániásnak gondol, róla szintén lehet negatív véleményt alkotni... De ezeknek nincs értelmük. Egyszerűen igények vannak, a te igényeid egészséges, normális igények, az ő felállása - ha aszex - már sokkal ritkább, és valójában nem is elrendelten természetes, mert alapvetően az emberben a szexualitás, mint ösztön ott van eredendően. Viszont azzal sincs baj, hogy benne nincs - sok ilyen ember van, nekik más az igényük.

Ha viszont ő nem aszexuális, csak valóban egy erős trauma következménye, hogy irtózik a szextől, akkor ezzel foglalkozni kell és érdemes. Nem csak egy nőgyógyászt felkeresni, persze, azt is, de egy komoly szexuálpszichológust. Egy olyat, aki komolyan veszi, és tényleg segíteni akar és tud....

Természetese a fogamzásgátló és a betegségek, amiket felsoroltál, ezek is tompíthatják a vágyát. Bár én szerintem annyira elvenni nem tuják, hogy így érezzen, amit leírt neked...

Egyébként igen, simán meg tudja játszani egy nő, hogy élvezi... Én is voltam így... Hónapokig azt hitte az akkori párom, hogy nekem jó. Pedig még tapasztalt sem voltam, addig orgazmusom sem volt, tehát úgy játszottam meg, hogy élvezem és hogy elmentem, hogy igazán és pontosan nem is tudtam, hogy az milyen. Szóval én ilyen szempontból tapasztalatlan voltam, és ő mégsem jött rá. Az tény, hogy előttem több kapcsolata és kalandja volt, de engem nem érzett. És általában arra szoktam fogni, ha visszagondolok arra a kapcsolatra, hogy á, egyszerűen ő nem volt jó az ágyban, illetve érzelmileg sem voltunk igazán közel egymáshoz, ezért nem vette észre. De a valóság az, legalábbis egyik nagy része, hogy én nem voltam vele őszinte.

Ez egy régi kapcsolat, a múlt, de ismerem ezt a hozzáállást.

Szóval a lényeg, ha meg akarjátok menteni a kapcsolatotokat, akkor a csupasz őszinteség elkerülhetetlen, aztán szakember felkeresése is, aki kideríti a problémát, ha orvosolható, akkor el kell kezdeni. Ha kiderül, hogy teljesen más a beállítottságotok, akkor szerintem hosszútávon, egy életen át ez nem fog tudni működni sajnos. Mert ne tudtok önfeledtek lenni a hatalmas különbség miatt. Vagy nem tudom, talán igen, ha észvesztő a szeretet egymás iránt és mindketten örömmel elégítitek ki egymást, úgy hogy az ne legyen nehézség a másik számára igazi felülés... AZ orális szex ma már ott tart, hogy teljesen kielégítő tud lenni. Szóval ha el tudod fogadni, hogy a hagyományos módon nem, vagy alig lehetsz vele önfeledten, akkor ez megoldás lehet. Persze csak akkor, ha ő ezt szívesen csinálja.

Tudod, azért fontosak ezek, mert szerintem ha hosszútávon él úgy az ember, hogy számára nehéz dolgot kell csinálnia, az végül megbetegít. Egy mentális, vagy egy testi betegséget okoz. Kell, szükséges a harmónia.

Remélem, tudtam segíteni. Sok sikert nektek az életben.

2021. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 A kérdező kommentje:

#93

Köszönöm az értelmes hozzászólást.

Nem gondolom hogy aszexuális lenne amúgy a barátnőm.

Néha ő is kívánja a szexet csak jóval ritkábban. Szerintem 2 hetente 1-szer, vagy van mikor havi 1-szer. Az intimitás mindig jelen volt a kapcsolatunkba. Szokott csókolgatni állandóan odabújik hozzám, szeretget, néha megmasszíroz, szóval minden olyan mintha egy normális párkapcsolat lenne.

A szexnél az elején azt megbeszéltük hogy csak akkor lehet olyan pózokba csinálni, ha már kellően felizgult. Mert amúgy fájdalmat érzett a szex után akár 2-3 napig is. Hátrahajló méhe van, lehet ez is közre játszik. De én nem is erőltettem ez miatt a kutyapózt, mert tudtam hogy lehet fájni fog neki. Csak akkor volt mikor ő kezdeményezte. Amit megtudtam most a napokba hogy egyéb más pózokba is szokott lenni neki egy kellemetlen hüvelyi fájdalom. Akkor is ha kellően be van nedvesedve meg ha síkosítót használtunk akkor is.

Ez nem tudom mitől lehet, de lehet valami gyulladás. Ezt majd a nőgyógyász eldönti.

Az egyedüli dolog ami felveti hogy aszexuális lenne, hogy nem maszturbál, mondhatni egyáltalán. Nem ismeri ez által a saját testét és még soha nem is volt orgazmusa.

De amúgy néha nagyon be tud nedvesedni, úgy hogy érzem hogy engem is eláztat :D

Egy aszexuális szerintem erre képtelen lenne.

Pszihés eredetű is lehet neki a fájdalom amit érez, azt már nem lesz olyan egyszerű orvosolni.

Egyenlőre a sötétbe tapogatozunk.

Most mind a ketten ágyba vagyunk, ledöntött minket valami betegség. :(

2021. szept. 6. 09:48
 95/107 anonim ***** válasza:
66%

"A szexnél az elején azt megbeszéltük hogy csak akkor lehet olyan pózokba csinálni, ha már kellően felizgult. Mert amúgy fájdalmat érzett a szex után akár 2-3 napig is"

Segitek szívem, ez azert van mert nincs felizgulva, mert ha fel van, akkor a mehszaja kitagul es nem utodik oda a kis farkad.

Nem eleg hogy vegig faj neki, meg utana napokig is.

Mire elmulna neki a fájdalom, kezdodik elolrol, mert neked ujra szexelhetneked van.

Ugye megvan, hogy ha folyton odautodik a farkad, azzal maradando serulest is okozhatsz? :))

2021. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
89%
#95 Vagy már okozott is, és lehet azért van ez az egész.
2021. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
100%

Az aszexualitás egy spektrum lényegében. Vannak , akik havonta egyszer kívánják a szexet, vannak akik csak évente. Az, hogy nem is maszturbált soha az életben és nem is élt át orgazmust, valamint nem kívánja a szexet, erősen arra utal, hogy aszexuális.

Írtad, hogy néha ő kezdeményez, valszeg szegényben ott van a megfelelési kényszer valamint az van a tudatában, hogy valami baj van vele. Változtatni akarna, ezért inkább magára erölteti szexet.

Egyébként izgulatlan állapotban a méhszáj kb 5 cm-re talalható a vagina bejáratától, és izgult állapotban kitágul. Ha konkrétan a mutatóujjaddal is eléred, azt jelenti nincs felizgulva kellően. Ha ennek ellenére is beteszed, ne csodalkozz hogy fáj neki.

Sok férfi azt hiszi, hogy természeténél fogva extra szűk a barátnője puncija, valójában meg a nője nem élvezi a szexet vele.

2021. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
88%

"Segitek szívem, ez azert van mert nincs felizgulva, mert ha fel van, akkor a mehszaja kitagul es nem utodik oda a kis farkad."


Nem a méhszája tágul ki (ha épp nem szülni készül), hanem a hüvely nyúlik jelentősen meg hosszában izgalmi állapotban, ezért "feljebb" kerül a méhszáj, vagyis távolabb a hüvelybemenettől, és ezért lehetséges mélyebb behatolás fájdalon nélkül, mintha nem izgalmi állapotban kerülne rá sor.


Őszintén érdekelne, hogy eddig úgy képzelted el, hogy a kitágult méhszájon behatol a pénisz a méhbe?


Vagy mégis hogy képzelted el az összefüggést a kitágult méhszáj és a fájdalom hiánya között?

2021. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
70%
Igazából az, hogy nedvesedik, nem jelent feltétlen izgalmi állapotot. Nemi erőszak során is előfordul, a szervezet védekező mechanizmusa, hogy minél kevesebb sérüléssel megússza az áldozat.
2021. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
95%
Csak a 100. hozzászóló akartam lenni :D
2021. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!