Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
 61/107 anonim ***** válasza:
8%

Na látjátok...ennyit a nemi erőszakról.


Az elején szólt erről neked kérdező? (Hogy nem vagy csak nagyon ritkán lesz szex, mert...stb)

2021. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 A kérdező kommentje:

#61

Nem az elején olyan volt mint egy szexmániás.

Tudom amúgy hogy úgymond jó fogás vagyok neki, hiszen egyből saját házamba tudott költözni, jó autóm van, jó állásom, havi 600 ezer nettó bevételem van. Sportos, jó képű pasi vagyok, jó családi hátérrel. Olyan családom van hogy soha nem voltak anyagi gondjaink. Ezzel szemben ő menekült otthonról, szegény családból származik és nincs is olyan összetartás a családba mint nálunk. Nekem diplomám van, sokat tanultam hogy jó állásom legyen. Sajnos barátnőm még olvasni sem szeret, nemhogy tanulni, így az érettségit sem szerezte meg. Én MINDIG kiálltam mellette, hiába mondták hogy találnék jobbat. Nagyon szeretem, úgy érzem ő a másik felem. Biztos érzi ő is hogy még egy ilyen pasit nem fog találni ezért titkolta ezt az egészet előlem. De nem kellett volna, mert ugyan fontos nekem a szex, de nekem ő sokkal fontosabb.

2021. szept. 4. 21:39
 63/107 anonim ***** válasza:
100%

"Emelett antidepresszáns gyógyszereket szed, mert gyenge az idegrendszere, egy korábbi trauma miatt."


Megkérdezhetem, hogy milyen trauma érte, hány évesen volt, mikor történt, és jelenleg kap-e, vagy kapott-e korábban terápiás segítséget a feldolgozásához?

2021. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
97%

Azért rólad is sok mindent elárul, hogy "faxa, jól kereső diplomás csávóként" miért álltál le egy érettségizetlen, olvasni és tenni magáért nem szerető nővel...


Legalább szakmája van?


Nekem is majd lesz egyszer diplomám, de akinek se érettségije,se szakmája, az nekem kuka.

2021. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem egészséges viszony, ha valaki "felszed a földről" egy nőt, aki hálával tartozik neki, és nyilvánvalóan le van kötelezve felé, plusz érdekei fűződnek hozzá. Innentől ebben a kapcsolatban egyik oldalról a sajnálat, másikról az anyagi függőség alkotja a kohéziót. Ő nem téged szeret, hanem a kiutat a nyomorúságos életéből.
2021. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
17%

"Nem az elején olyan volt mint egy szexmániás.


Tudom amúgy hogy úgymond jó fogás vagyok neki, hiszen egyből saját házamba tudott költözni, jó autóm van, jó állásom, havi 600 ezer nettó bevételem van. Sportos, jó képű pasi vagyok, jó családi hátérrel. Olyan családom van hogy soha nem voltak anyagi gondjaink...." Ehhez mit szól a tisztelt bíróság?


Elhiszem, hogy szereted kérdező, de az azért jusson eszedbe, hogy ahogy te is írtad, a "promóban" nem ez volt...hogy másképp mondjam, meg lettél vezetve. Még azt is elhiszem, hogy a maga módján szeret, de basszus...ennek nem az a módja, hogy sejtem, hogy nem kellek xy-nak, ezért vagy azért, ezért jól megjátszom magam, hogy belémszeressen, így megkerülve azon szűrési feltételeket (az illető szabad akaratát), hogy mégis a párja lehessek anélkül, hogy bármit is tegyek annak érdekében, hogy a másiknak megfeleljek/kedvére tegyek mert szerelem/szeretet ihlette motivációm.

Nem. Ez manipuláció és elég aljas fajta. Próbálkozhatsz megmenteni, de ezen próbálkozásod kudarcra van ítélve. Nem általam, mert én jólmegaszontam, hanem általa. Miért? Eleve elment arra 1-2 év, mire egyáltalán kirángattad belőle, hogy mitől kellene megmenteni, miért kell vele másképp bánni, miért van szüksége több türelemre stb, eközben te is sérültél ki tudja hány ponton, ki tudja hányszor. És látod baxod alásan mi a jutalmad érte...a csajod továbbra sem szexel veled és ezt te nyeld le határozatlan ideig vagy éppen örökre, ha pedig elgyengülsz egy hangyafaxnyit is és kiöntöd a lelked egy kis megértést remélve, hogy abból töltekezve újult erővel tovább kitarthass, akkor mi vagy a "közvélemény szemében"?! Egy erőszaktevő, köztörvényes bűnöző. Te, a jó családból való, aki jól prosperál és megosztaná amije van a szétcsúszott, lecsúszott barátnőjével...

Szerintem ezt vésd az eszedbe és gondolkozz el rajta, hogy van-e ez az egész helyzet annyira igazságos feléd, hogy esküvel fogadd Isten és törvény előtt, hogy ebből repetáznál életed végéig. A gyerekeitekről meg nem is beszélve...

2021. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 A kérdező kommentje:

#63

Elköltözött a szüleitől távolabb albérletbe, és az ottani munkahelyén idősebb nők lelkileg bántalmazták. De szerintem az volt a végső lökés mikor felelőtlenül küldött intim képeket magáról egy csávónak aki kitette a netre és a cégnél ezt mindenki látta.

Ott kellett hagynia a munkahelyet és hazaköltözött ahol nagyon rossz állapotba került. Igazából ekkor kezdett el szedni erős nyugtatókat, meg antidepresszánst, amiket felírtak neki. Én rá 1 évre ismertem meg, akkor már sokat javult az állapota, de mai napig vannak olyan napok amikor ez jobban előjön nála.

Segítséget kapott a kórházba, meg én is próbáltam mindent összegyűjteni ami segíthet neki.


#64

Van szakmája, irodai asszisztens meg most elvégezte a biztonsági őr képzést és jelenleg is ebben dolgozik.

Tudod azt hogy kibe szeretünk bele azt nem ilyen szempont alapján nézni. Mikor elősször megláttam, belenéztem a szemébe és meghallottam a nevetését és a hangját akkor már tudtam hogy nekem ő kell. Ezt nem tudom elmagyarázni, de azt mondta ő is azt érezte hogy úgy érzi magát a közelembe ahogy eddig senki másnál sem.


#65

Ő engem szeret, de biztos ott van a tudatába mint extra dolog hogy ha velem marad akkor anyagilag nem kell aggódnia. De előttem volt egy kapcsolata egy tőlem jóval gazdagabb vállalkozóval akivel szakított mert nem érezte hogy lenne vele közös jövőjük. Ha engem nem szeretne akkor hidd el nem maradna velem csak az anyagiak miatt.


#66

Fájdalmas volt végig olvasni, mert tényleg ezt érzem, azt hiszem te vagy itt az egyedüli ember aki megértett engem miért írtam ezt ki. De legalább annak örülök hogy te megérted.

Amúgy azt mondta nekem hogy azért játszotta eddig meg magát mert erről szégyellt nekem beszélni, meg félt hogy ez miatt elhagyom.

Én olyan ember vagyok aki sokszor előrébb helyezi a szerettetit magánál, és itt is ez történt. Mindent megadtam neki, mindent megbocsájtottam és türelmes voltam. És úgy éreztem mikor azt éreztem hogy nem akar velem együtt lenni, hogy ennyit sem érdemlek?

Párkapcsolatba vonuljak el és verjem ki magamnak mert a barátnőm ennyit nem tud megtenni értem? Én lennék az önző ez miatt?

Valóban azért írtam ki, mert fájt az egész helyzet és szenvedtem tőle. De erre jöttek a megkeseredett feministák, akik belém rúgtak. Volt aki egész egyszerűen azt írta ide hogy rohadjak meg. Még én lettem beállítva gonosznak, én aki annyi mindent lenyelt és elviselt amire a férfiak túlnyomó többsége képtelen lett volna. Csak lelkileg engem is megvisel, hiába próbálok a szeretetemből erőt merítene ezekhez a kihívásokhoz.

Még én se tudom meddig mehet ez így, feláldozzam e a saját életemet azért mert egy ilyen lányba szerettem bele? Meg az örök kérdés hogy tudnék e bárki mást ennyire szeretni?

2021. szept. 5. 11:28
 68/107 anonim ***** válasza:
77%

"Párkapcsolatba vonuljak el és verjem ki magamnak mert a barátnőm ennyit nem tud megtenni értem? Én lennék az önző ez miatt?"

Mit b*zd meg? Mit?

Szenvedje vegig konnyes szemmel veled a k*rva szexet?

Nem erted hogy faj neki?

Hogy retekbe vagy te képes ilyet elvarni..

Olyan szinten lekicsinyited a problemajat, ezzel a" nem kepes ennyit megtenni" kijelentessel..

Ugy seggbeb*sznalak jo szarazon, minden heten minimum egyszer, ahogx azt te is elvarod, hogy felfogd mirol beszel..

2021. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 A kérdező kommentje:

#68

Tudod létezik ám orális szex is.

Meg eddig nem mondta hogy fáj neki, ez még azelőtt volt. Mégis mit gondolhattam magamba szerinted?

2021. szept. 5. 11:54
 70/107 anonim ***** válasza:
73%

Fura, amikor valakinek örömet okoz úgy a szex, hogy a másik nem élvezi. Az alamizsna-szex számomra sokkal rosszabb, mintha magamnak csinálnám. Egy párkapcsolatnak a szexualitás és a testiség meghatározóan fontos építőkockája, sőt, inkább pillére, enélkül csak egy lakótársi viszony különféle érdekekkel fűszerezve. Szexualitás alatt nem csak a szexet értem, hanem az egymás iránti vágyat, a sok ölelést, finom csókolózást, minden érintést és ingert, amitől a felek kölcsönösen kívánják egymást. Ha egy nő nem kíván (és nem csak valami átmeneti probléma miatt), akkor azzal nincs dolgom, ahogy azzal sem, akit én nem kívánok. Az élet drága, gyorsan lepereg. Súlyos bűn egymásét ellopni. Te azt hiszed most, rendes fiú vagy, mert őt felkaroltad, de talán ezerszer többet adhatnál egy másik nőnek, akivel vágytok egymásra, ahelyett, hogy egy élősködőt táplálsz, akire majd 10-20 év múlva rettenetesen fogsz haragudni, amiért elvette a fiatalságodat. Őt meg ne féltsd, talál magának másik gazdatestet.


42f

2021. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!