Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
96%

Én egyetlen dolgot emelnék ki ebből az egészből...amit ha a lány tudna,akkor azonnal kidobna téged!

Mert ő érezhetően őszintén leírta mi van benne, miért viselkedik így! Te pedig fogtad a "vallomását" és egy az egyben kitetted ide, had csámcsogjanak rajta az emberek!

Ezt a lány úgy írta hogy kettőtökre tartozik!

Az egy dolog hogy felnőtt ember létedre másokhoz futsz tanácsért.Nem is lenne ezzel sem gond, fel lehetett volna tenni ezt a kérdést másképp,nem ennyire személyesen és nyíltan!

Amúgy meg a témához annyit tudok hozzáfűzni hogy a szex fontos dolog a kapcsolatban.Vagy sikerül kompromisszumot kötnötök,és megtalálni ilyen téren az egyensúlyt,hogy mindkettőtöknek jó legyen,vagy elválnak útjaitok.Ő talál magának olyat,aki megelégszik a ritkább szex-el.Te pedig találsz olyat,aki minden nap kifacsar.Ennyi csak a történet!

2021. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 A kérdező kommentje:

#30

Döbbenet hogy mennyi ilyen 2 bites feminista van itt. Egészen elképesztő hogy miket írnak, automatikusan bennem keresve a hibát. Nem mondom hogy tökéletes vagyok, biztos van nekem is hibám, de nem gondoljátok hogy nem csak velem van a baj?

Igen vannak betegségei ami okozhatja a vágy hiányát, mint a PCOS, ami van neki. Ezt csak most kezdték el kezelni, de annyi kis ciszta van a méhén hogy jelenleg teherbe esni se tudna. Van inzulinrezisztenciája, és a pajzsmirigy se működik úgy ahogy kellene, tehát hormonális probléma is fennálhat. Az orvos mondta neki, hogy le kellene neki adni pár kilot, mert az is sokat segítene. Emelett antidepresszáns gyógyszereket szed, mert gyenge az idegrendszere, egy korábbi trauma miatt.

Persze engem támadni nagyon könnyen megy, mert nekem is vannak igényeim és nem akarom papként élni az életemet...

2021. szept. 4. 16:01
 33/107 A kérdező kommentje:

#32

Igen, ebben egyetértek veled.

De nem fogja megtudni, hogy kiraktam ide. Ez egy anonim fórum, és nincs olyan bizalmas barátom akiről tudjak erről beszélni. De már látom kár volt kiírni, mert eddig nagyon kevés értelmes válasz jött...

2021. szept. 4. 16:03
 34/107 anonim ***** válasza:
81%

"de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom"


Magyarul két éven keresztül erőszakoltad, saját magadat beállítva mártírnak és egyáltalán nem törődtél azzal, hogy ő szenved közben.

Te. Tulajdonképpen rohadj meg ott, ahol vagy.

2021. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
90%

"Persze engem támadni nagyon könnyen megy, mert nekem is vannak igényeim és nem akarom papként élni az életemet..."


Ezzel semmi gond nincs. A gond ott kezdődik, hogy te elvársz és kierőszakolsz. Ahelyett, hogy keresnél valakit akivel egyezik az étvágyatok, vagy, segítenél a barátnődnek túllendülni ezen a dolgon. És nem azzal, hogy fogát összeszorítva tűri neked mert neked igényeid vannak.

2021. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
87%
Undorító alak vagy, ennyi idős létedre fel sem fogod, hogy a partnered szenved az ágyban, rárrőszakolod magad, még őt küldenéd el dokihoz,mikor valószínűleg aszex (ami nem gyógyítható) és akkor meg szó szerint ide ki is rakod a neked szánt vallomását. Kérlek, köpj fel és állj alá. Megérdemled.
2021. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:

#35

Nem tartottad a lámpát, nem tudod hogy hogyan viselkedik az ágyba.

Az egy dolog hogy ezt írta de én hidd el jobban ismerem és mindent eltúloz. Inkább azt mondanám megjátszotta magát és várta hogy vége legyen.

2021. szept. 4. 16:19
 38/107 anonim ***** válasza:
92%
Nem tartottam a lámpát bakker, te másoltad be...:D De az hogy "megjátszotta magát és várta hogy vége legyen.", az sokkal jobb igazad van....:D
2021. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van Kerdező, ez sokkal jobb. Csakhogy sem a nedvesedést, sem a nemi izgalmat nem lehet megjátszani. Aki meg nem ismeri fel a jeleit annak, hogy nem kívánjak, azne is szexeljen, nem neki való. Azért egy minimalis rmpatia kellene, hogy legyen.

Viszont a valaszolók többsege leírta a véleményét oldalakon keresztül. A többseg ezt látja, csak te nem akarod elfogadni. Persze, hazudhatsz magadnak, attól még nem lesz jobb se neked, se szerencsétlen lánynak.

2021. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
98%

Jó és ezek után hogy tervezed vele? Tegyük fel elhiszem, hogy olyan jó színésznő, hogy nem vetted észre, hogy rossz neki. De most, hogy tudod, hogy van vele, te hogyan gondolod a továbbiakat? Továbbra is heti egy kötelező szex? Vagy békén hagyod, amíg ő meg nem kívánja?

Egyébként nem tudom, hogy szed e hormonális fogamzásgátlót pl. Az a nők jelentős részénél igazi libidógyilkos.

2021. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!