Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
 51/107 anonim ***** válasza:
88%

#48 ".ez a csaj rohadtul nem aszex, huszonéves épphogy, de már 50(!!!) f@@sz járt benne :DD az a traumája biztos hogy egy ribi. Nemcsoda ha fáj neki a szex, alaposan szét lett használva."

Meg egy szuz incel, akinek fogalma nincs a puncirol😭😭

Ember, ha a palimmal szexelek egy heten 7 napot, 10 even keresztul, akkor nem leszek tag, csak ha 50 paliv szexelek 10 even belul egy 5-10 percet?

Tanuld mar meg a punci mukodeset szivem, a huvely nem tagul automatikusan csak mert nem a csavom farka van bennem

2021. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
93%

"Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom"


Ezt írta a kérdező. Attól még, hogy ők egy pár, akkor is lehet erőszak a szex, ha az egyik félnek nincs kedve hozzá, de rá van kényszerítve.


Nyilván senki nem örül annak, ha a párja nem kívánja de nem az erőszak a megoldás. Szerintem..


"Azt meg úgy gondolom hogy félszáz pasi után ennek nem kell erőltetni semmit, meg se érzi ha bedugják neki."


Nyugodj meg, nem azon múlik hány pasival volt. Ha csak egy pasival szexelsz életed végéig is szexelhetsz többször mint az akinek volt 50 pasija de mindegyikkel csak egyszer. volt együtt Nekem is volt 30+ partnerem mégis érzem ha bedugják :))

2021. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
89%

Sokáig azt hittem, hogy a kérdező max. 20 éves.


Bocs a max. 20 évesektől.

2021. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét fél megérdemli a sorsát. A nő, aki képes szimulálni 2 éven át, csak hogy eljusson a házasságig és bebiztosítsa magát, és a férfi, aki egy hullát is megdugna anélkül, hogy észrevenne bármilyen rendellenességet.


Életemben SOHA nem erőltettem egy nőmmel sem a szexet, a legtöbb, amit tettem ezért, hogy finoman kedvet csináltam nekik, utalásokkal, hátmasszírozással, nyakpuszikkal, a szépségük csodálatával. Szinte mindig ők kezdeményezték, és hát... hogy finom legyen, nem úgy tűnt, mint akik nem őszinte élvezettel élték volna meg. Ebben persze az is benne volt, hogy olyan nőkkel kezdtem, akikből sugárzott a hedonizmus, az életszeretet, a vágy, a kéjsóvárság.


De ez, hogy erőltetni kell a szexet, meg vitázni, alkudozni, ez a szótáramból hiányzik.


Most megmondom, ez a kapcsolat már a születésekor halott volt. A csajnak egy aszexuális férfi kell, vagy egy meleg, aki éli vígan a maga életét, és ő lesz az alibi feleség.

2021. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
92%
Attól mert próbálkozott a szexxel még lehet aszex. Exem volt aszex, de még így is tudott szexelni csupán neki ez nem volt létfontosságú és nem is élvezte. Ő neki a legnagyobb öröm maga a szerelem volt és a kapcsolatunk bár fél évig tartott, ha nem lett volna ellentét szexuális téren vele lennék a legboldogabb
2021. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
20%
ilyent ír ez nála genetikai, közben csak rohadtul mentálisan sérült a lány !! szakember !
2021. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
97%

“ Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom”


“megjátszotta magát és várta hogy vége legyen."


És ez neked megfelel, és még ebből szeretnél többet? Kikéred magadnak, hogy a válaszolók ítélkeznek, de te magad írod le, hogy egy tapló barom vagy. Attól még, hogy nem kell fizikai erőszakot alkalmazni az aktus közben, még lehet nemi erőszak. Ezt jobb ha tudod.

Amúgy ha nem is nőgyógyász, de egy szexuálpszichológus valószínűleg tudna szegény lánynak segíteni, viszont a legjobb az lenne neki, ha elhagyná a kérdezőt.

2021. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 anonim ***** válasza:
90%

"Mit ráerőszakol?? Nem erőszak basszus, ha egy pár szexel "


Attól hogy egy pár, nem a tulajdona a barátnője teste. Nem tehet vele azt amit akar a lány akarata és beleegyezése nélkül. És az, hogy egy millió nem után kiékényszerít belőle egy igent, nem beleegyezés.


"A szexuális cselekmény végzésére vagy annak eltűrésére való kényszerítés sok magatartást magában foglal. Bele tartozik minden olyan esetet, amikor a sértett nem önként adja beleegyezését a szexuális cselekményhez, hanem valamilyen kényszer hatására."


"Azt meg úgy gondolom hogy félszáz pasi után ennek nem kell erőltetni semmit, meg se érzi ha bedugják neki."


Ez a kijelentés után kétlem, hogy nő vagy.

2021. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 A kérdező kommentje:

Na közbe megbeszéltük a dolgot.

Valóban érez fájdalmat szex közben azt állítja. Én meg elmondtam neki, hogy erről szólnia kellett volna, mert ha tudom hogy fáj neki akkor nem szorgalmaztam volna annyira hogy szexeljünk. Meg hogy azonnal menjen nőgyógyászhoz, mert az nem normális hogy fájjon neki a hüvelye szex közben. Azt tudom hogy kutya pózba ha túl durván csinálom akkor szex után fájdalmai vannak mert lehet megütöm a méhénél, de azt nem hogy más pózokba van egy általános hüvely fájdalma. De higyjétek el hogy iszonyat jó színész, teljesen eljátszotta hogy élvezi meg minden. Most abba maradtunk hogy a kivizsgálásokig legyen vagy orál, vagy akkor szex ha ő akarja, és nem fáj neki.

Amúgy jó nagy barom aki azt hiszi hogy ki van tágulva, mert csak kalandozott egy kicsit. Igazi baba puncija van és kellemesen szűk. Pont az ideálom. Szerintem nem aszexuális, inkább valami más betegség állhat a háttérbe.

Amúgy megbántam már a kiírást, mert sokan csak belerúgnak, de nem értik meg a helyzetemet.

Amit írtam hogy ki kellett erőszakolni a szexet, azt meg csak úgy kell elképzelni hogy szóvá tettem hogy régen voltunk együtt és utaltam rá. Hízelegtem neki csókolgattam, próbáltam meghozni a kedvét, de ha azt mondta hogy nem akkor nem volt. Azok a tapló bunkók akik engem elítéltek ez miatt.

Igazi megkeseredett nők akik mellett soha nem marad meg egy normális pasi sem...

2021. szept. 4. 21:12
 60/107 anonim ***** válasza:
81%

"mert sokan csak belerúgnak"


Nem, a normálisak inkább beléd.

2021. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!