Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leírta nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leírta nekem hogy igazából ő sose élvezte a szexet senkivel sem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanába egyre többet vitatkozunk főleg a szex miatt. Én ragaszkodom ahhoz hogy legalább a heti 1 alkalom meglegyen, de sokszor ezt úgy kell kierőszakolnom és egy nagyobb veszekedés után ezt az üzenetet kaptam:


"Tudod nekem a szex nem jó érzés. Ritkán jó..akkor mondom is mert ki kívánkozik. De nagyrészt nekem soha nem volt jó a szex senkivel se. És ez nem azért van mert nem szeretek valakit vagy mert nem tartom vonzónak. Sajnos én így érzem és élem meg a szexet amiről nem tehetek! Nem érted meg hogy nekem nem olyan érzés mint másoknak. Miért akarnám folyton ha nem jó? Miért nehéz ezt felfogni hogy ez nem azért van mert nem szeretlek meg el hidegültem tőled! Ez mindig így volt. Ritkán esik jól..amikor a szervezetem akarja. Ez nekem is rossz. Soha nem volt fontos a szex az életemben ez miatt. Ezért kalandoztam hogy meg tudjam milyen a jó szex.. nem azért mert én szex éhes voltam valaha is.

És nem fogod fel hogy miért van ez.. te sértőnek veszed...pedig én genetikailag vagyok ilyen. Ezt te nem is értheted meg.. mert nem tapasztalod meg...hogy át érezd ezt. Lényegtelen miért alakul ki ez a helyzet. Ha el mondom az igazat akkor meg sértődsz rajta és félre értelmezed hogy ez miattad van mert nem szeretlek meg nem vonzódok hozzád. És hozzám vágod... El veszem a kedved tőle..tőlem.

Én a tőlem telhetőt ígyis túl teljesítettem legtöbb esetben. Csak te ezt nem tudod.. sokszor csak azért szexelek veled hogy te jól érezd magad..én közben össze szorított fogakkal vagyok mert rossz érzés.. igen..de mégis le fekszek veled hogy ne érezd amit mondasz mostanság.. de így már teljes mértékben nem szeretnél velem lenni hogy el mondtam az igazat. De muszáj volt hogy tudd hogy én igenis hozok érted áldozatot és igenis nem hagylak magadra ahogy te azt gondolod. És amennyiszer te akarod az már túl sok nekem. Nem tehetek rola. De ne mond hogy én leszarom a te igényeid! Mert miattad szexelek nem magam miatt!

És ezen be fogsz sértődni tudom. És meg változik minden hogy ezt mondom... nem fogok kelleni neked."


Mit tanácsoltok?



2021. szept. 4. 14:15
 81/107 A kérdező kommentje:

#77

Van nála nedvesedés, izgalom is, szenvedély is.

Minden olyan mintha normális lenne, hidd el hogy nem lehetett észrevenni.

A behatolósnál azt mondja szokott fájni a hüvelye. Kérdeztem hogy akkor is volt fájdalom amikor síkosítót használtunk, és azt mondta igen volt. Nem azért fáj neki mert nem eléggé nedves. Kérdeztem mikortól érezte ezt, azt mondja hogy szinte amióta él nemi életet. Nem mert erről beszélni senkinek sem, inkább megpróbált ezzel együtt élni. De a lelkére beszéltem hogy ez nem egy normális jelenség és menjen el a dokihoz. Én annyit éreztem az egészből hogy ritkulnak az együttlétek és valamiért nem akar együtt lenni velem. Ha megkérdeztem egy haverom véleményét erről akkor kb annyi volt a reakció hogy biztos megcsal. Mert rossz érzés hogy megvan a szeretet, ölelgetjük egymást még a szenvedély is megvan, de a szex sokszor elmarad mondvacsinált indokokkal. És persze hogy rosszul esik nekem, mert nem tudom miért történik.

Most abban maradtunk hogy fizetem a magánúton való kivizsgálást, hogy megtalálják mi a gond és meggyógyuljon.

Addig meg marad az orális szex, meg a kézi kielégítés.

2021. szept. 5. 17:15
 82/107 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, lesz-e a nőgyógyászból valami, de őszintén.
2021. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
54%

Hát kérdező, sajnos hatalmas balek vagy. Nagyon ki vagy használva.

Eltartod, a te házadban lakik, nem szexel veled, nem ad bele a kapcsolatba, depis, külsőre se szép, ambíciói sincsenek, gyereket se szül neked.

Te meg erre még a kezeltetését is finanszírozod a kamu betegségére.

Hogy ne szakíts vele, beígérte az orált, de nyugi abból sem lesz semmi.

Szimplán meg akar tartani továbbra is, hiszen igazi lúzerre lelt, egy gazdag elkényeztetett, álomvilágban élő kisfiúra, aki képes egy ilyen szerencsecsomagot szeretni.


NEM lesz változás, csak a legszebb éveid és a pénzed megy el, a semmire.

2021. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
89%

Ez kajakra fogja es kipakolja ode a nojet b*zd meg, mindenki ele..

Remelem most orulsz, hogy az 50 eves f*szkalapok jol kicsapjak ra:))

2021. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 A kérdező kommentje:

Ez csak egy régi kép.

Engem nem érdekel hogy milyen öreg fax hokizik rá.

Nem meztelen képet raktam ki, és névtelen, arctalan.

2021. szept. 5. 18:21
 86/107 anonim ***** válasza:
64%

Te hülye vagy b...zdki!!! Téged lehet nem érdekel, de megkérdezted előtte?

Amúgy itt se volt valami vékony, rendesen húsos karjai vannak, meg egy fel pushuppolt tőgy.


Neked meg annyi eszed nincs mint egy darab fosnak, gratulálok megérdemlitek egymást.

2021. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
89%

Szegény lány.


De a kérdező sem 100-as. A csaj előző munkahelyén ilyen képek miatt ment a hirig, ez a nyomi meg kiteszi ide nekünk:)

2021. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
93%
Az a pálmafás poszter nem semmi!
2021. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, fogadd el, hogy egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók!

Nem tudom melyik színésznő is évekig küzdött a gyerekéért a férjével, aztán a következő partnerrel csodák csodájára rögtön összejött.

2021. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg a barátnődnek ezt a kérdést, és a válaszokat. Hátha őt zavarná ahogyan róla nyilatkozol, és képeket osztasz meg róla az engedélye nélkül. Lehet nem lenne utána a barátnőd. De ha szerinted ezzel az egésszel nincs probléma akkor légyszi tényleg mutasd meg neki. Kiváncsi vagyok.
2021. szept. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!