Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
84%
#10 lehet ketten cseszték el, de a kérdező volt az aki próbált minden tőle telhetőt megtenni a dolgot mentendő és a nője volt az aki hisztit rendezett magából kikelve és csakis a másikra kenni a felelősséget hogy hibázott. Ez a nem elhanyagolható tényező a dologban!
2021. okt. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
14%

a nő 5 órát vezetett aznap délután és este, éjjelre ért haza, fáradtan, csalódottan... én is beszóltam volna a csávónak.

a kulcsért ő is hibás, illik azelőtt ellenőrizni, míg a másik el nem indul.


a nő meg nem szándékos bunkóságból nem vette fel a telót, hanem rá sem nézett órákig, azt gondolva, h. minden ok.


ennyire durván beszélni a nőről akkor állná meg a helyét, ha ő szándékosan szívatta volna a kérdezőt, és nem veszi fel.


és te is milyen ember vagy kérdező?

jössz ide önigazolást szerezni, nyilván lepontozol, mert én vagyok az egyetlen, aki rámutat arra, h. nem olyan fekete-fehér szitu ez...

2021. okt. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
18%

és kérdező hagyod és tűröd szó nélkül h. vadidegen emberek ilyen stílusban beszéljenek a párodról, h. hisztis tyúk, primitív liba stb.?!


szereted te ezt a nőt? hogy tűrheted ezt? visszaigazolásként éled meg, ez a baj...

2021. okt. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
40%
Tipikusan ez a "kapcsolat" az amit jobb befejezni ha a felek ennyire nem értik meg egymást. Teljesen mindegy ki a hibás, mindenki a magáét fújja, nincs értelme így belevágni egy közös életbe.
2021. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
80%
Miért egy 3. személy nem írhatja le ide a véleményét a barátnőjének a szituációban tanúsított viselkedéséről? Bárkivel előfordulhat ez a kulcsos dolog, nem kellett volna a leányzónak így viselkednie, úgy hogy a párja feláldozta az egész hétvégéjét, hogy a kutyájára vigyázzon. A srácnak nem lett elbaszva a hétvége? Biztos lett volna jobb dolga is. Szerencsétlen szituáció, de rohadtul túlreagálta úgy hogy nagyobb részben ő a hibás mert minek rakta el a kulcsot.
2021. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk a problema ott kezdodott, hogy osszejott egy kutyas csajjal.

Alapszabaly: nem jovunk ossze kutyas/cicas novel, mert ott mar csak 3ikak lehetunk. Ha meg mar gyerek is lesz akkor 4+...


Tovabba: a no miert nem vitte magaval a kutyat. Akkor nincs semmi gond. Srac addig elment volna haverokkal sorozni, azt az 1iknel elalszik a kanapen, addig is szidjak a noket...

2021. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
7%

A no felelotlen,h a programjara nem vitte magaval a kutyat.


Ha nem vagy az elettarsa sajat kulccsal ,miert var el olyan feladatot…


A kulccsomon karabiner legyen mindig es ilyenkor azonnal az ovedre csipteted az elore idakeszitett lanchoz. Ezt a megoldast azert ajanld fel neki. Ez nalunk bevalt. A ruhankban hordjuk a kulcsunk,soha le nem tesszuk. Bar mindkettonk a sajat kulcsat hasznalja.


Ez egy szintlepes lett volna,felig mar be akart koltoztetni,de elszurta az o figyelmetlensege miatt. Rajtad all,h megbocsatasz-e neki. Ajanld fel,h masoljon neked kulcsot. Valszeg osszekoltozws utan takaritasra stb nem lesz gondod. Majd mindig viszed a kutyat.


Nyugi ,a kutyaja az o cuccat fogja leragni,mert ra merges,ha elmegy nelkule. Nalunk is igy van. Az elettarsam cuccahoz sose nyul.


Amugy ezt elore kell tisztazni,h ha megeszi barmidet,megveszi-e neked azonnal. Illetve tudod -e zart szekrenybe tenni mindened.



Egy kutyan no elettarsal es butorokat evo kutyaval 😁😂

2021. okt. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
81%
En ilyen analfabetaval egybol szakitanek. De oszinten. Az o balfszsaga miatt meg teged csesz le? Te kene figyelj arra hogy o ne legyen retardalt? Sztem ha ezeket nem latod akkor hatalmas gondok vannak a kapcsolatodban...
2021. okt. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
82%

Hö? Mi van?


Lehet egy őszinte kérdésem? Ezek után minek vagy vele?


Egy természetesen viselkedő nő felveszi a telefont vagy visszahív es az lett volna az elso hogy ő kér bocsánatot és azonnal hazaindul, de egy ilyen után minimum azt kellett volna kérdeznie hogy jól vagy-e nem fáztál meg és stb és stb. Magyarán aggódnia kellett volna érted és a kutyája miatt is. Szerencsétlen kutyát is sajnálom. Neki kellett volna kellemetlenül éreznie magát.


Irhattál volna neki egy sms-t is, hogy a kulcs nála van.

2021. okt. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
69%
#12-es a nőé a háza neki eszébe kellett volna jutnia a nagy csók csata után, hogy oda adta-e a kulcsot? 😄 Ne már azért lehet hogy 5 órát vezetett miután a bari nőivel jól el volt de a párja meg kénytelen volt olyan helyen csücsülni ahonnan nem zavarják ki egybol es hosszabb ideig kénytelen volt utcán fagyoskodni. Ja a nőnek volt szar etesd már magad ezzel.
2021. okt. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!