Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
23%
#57 Es, ha nogyulolo vagyok, akkor mivan? Akkor egybol 0 valoszinusegu lesz, amit mondok? Azt ugye tudod, hogy a cancel culture, az nem jo erveles egy vitaban?
2021. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
39%
Nem kéne telefonozni, mégis sok sofőr azt csinálja, de legalább a telefoncsörgést hallania kellett volna, ha nem is veszi fel. Nagyon hiányozhatott neki a kutyája, ha rá sem nézett a telefonjára, vagy nem akarta csekkolni, hogy minden rendben van-e vele, mikor megérkezett.
2021. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
25%

"legalább a telefoncsörgést hallania kellett volna"

Nem, ha le van némítva. Az én telefonom is folyamatosan le van némítva, sok más emberé is. Nem egyedi dolog.


"Nagyon hiányozhatott neki a kutyája, ha rá sem nézett a telefonjára,"

Ez meg bocs de egy vicc. Ő úgy tudta, hogy a kutya biztonságban van, hiszen olyan emberre hagyta, akiben bízik.


De ez még mindig nem számít, ha a kérdező nem lenne felelőtlen, akkor a csaj telefonja a holdon is lehetett volna. Nem az volt a probléma, hogy a csaj nem vette fel a telefont, hanem hogy a kérdező nem tudott vigyázni a kulcsra.

2021. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
18%
Munkában nekem is le van némítva a telefonom, meg ha olyan helyen vagyok, ahol nem illik hangoskodni, egyébként meg nem, sőt, közlekedésnél még hangosabbra is veszem, hogy ne a zavaró háttérzajok miatt ne halljam meg.
2021. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
23%
"a kérdező nem tudott vigyázni a kulcsra" - Amit a csaj reflexből eltett. Neki nem tűnt fel, hogy a kölcsönadott kulcsot teszi el?
2021. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
43%

Igazabol az alapproblema nem az, hogy ki volt a hibas, valszeg mindketten, talan a csaj kicsit jobban, talan a pasi tokmind1.


De a pasas a megoldast kereste, a csaj meg csak hisztizik. Na ez a fo gond. Ezert kell lapatra tenni. Mindezt ugy, hogy a ruhes dog a csaje.

2021. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
28%

Miért tűnt volna fel? Miért gondolta volna, hogy az a kulcs van a kocsiban, amit a pasinak adott, mikor ő úgy tudta, hogy az a pasinál van?

Egyébként meg, ha a pasi látta, hogy a csaj elteszi a kulcsot, miért nem akkor szólt?

A pasi felelőssége volt a kulcs. Elhagyta. Hogy a jó istenbe lenne ez a csaj hibája? Erre nem válaszol senki.

2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
14%

"Egyébként meg, ha a pasi látta, hogy a csaj elteszi a kulcsot, miért nem akkor szólt?"


Mert nem szokott nála lenni.

2021. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem mindketten hibáztak, viszont a csaj ordenáré módon viselkedett, míg a srác valóban a megoldást kereste. Én tuti kiraknám.
2021. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
40%
Az pedig nekem is fura, hogy a csaj ilyen hosszú ideig nem volt kiváncsi, hogy mi van a saját párjával. Rég látott barátnők ide vagy oda, biztos érdeklődtem volna a páromnál, hogy minden oké-e. Nem beszélve arról, hogy autóval ment, messzire, a párom midnig kéri, hogy amint odaérek írjak neki, hogy minden oké, épségben megérkeztem. Nálam ez az első, ha kiszállok a kocsiból.
2021. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!