Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
47%
Van saját kulcsa, de a barátnője tette el, a kérdező meg egyből próbálta keresni, mikor rájött, hogy mi történt, nem várt sokat. Egyébként érdemes más-más jelölést alkalmazni a saját kulcscsomókra, hogy ne keverjétek össze, habár a szüleim így is összevissza keverik egymásét. :-D De ilyen még velük nem történt, mint a kérdezőékkel.
2021. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
21%

Ha valaki ennyire kiba_szna velem én is rohadtul kiakadnék.

Miért lenne a csaj hibás, mert nem vette fel a telefont? Egy felnőttet hagyott otthon nem egy óvodást. Csak zsebre kellett volna tenni a kulcsot, ennyi lett volna a feladat.

Azért nagyon durva, hogy még a kérdező van megsértődve.

A benzin pénzét legalább megtérítetted?

2021. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
87%

31es nincs közös kulcs! "a nekem szánt kulcsot"


pont ahogy írod, közös kutya van, közös kulcs nincs

2021. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
74%
33-as, nekem is 1-nél több kulcsom van az ajtómhoz, pedig egyedül élek, ezért gondolom, hogy a kérdező párjának is van tartalék kulcsa, és abból adott a kérdezőnek. Persze ezt nem részletezi.
2021. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
23%
A lány odaadta a kulcsot, a kérdező nem vigyázott rá. Hogy hozhatja ebből bárki is azt ki, hogy a lány a hibás? Maximum annyiban hibás, hogy egy inkompetens marhára bízta a kulcsot. A 10 éves gyerekem is képes erre az óriási feladatra, hogy vigyázni a lakáskulcsra.
2021. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
35%

34es NINCS közös kulcs!


én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom


Olvassad már! Első körben ez nem közös lakás, a barátnője lakása, szép tisztán leírva! Második körben van külön neki szánt kulcs, ha adni kell valakinek, akkor neki nincs sajátja! Utána tisztán leírja, hogy neki nincs kulcsa! Nem sajátja nincs, hanem az sem, amit KÖLCSÖN adott neki a barátnő!


Aztán, ha még mindig nem tiszta, a srác senkit nem ismer a városban, NEM EGYÜTT ÉLNEK! Lenne munkahelye és ismerőse is, ha együtt élnének, és nem úgy hivatkozna az ő otthonára, hogy a barátnőm lakása!


Nem élnek együtt, közös kutya van, közös kulcs nincs! A pasira rábíztak valamit, ő lerakta, a barátnő véletlen felvette. Közös hiba. Az viszont a pasi sara, hogy nem ment a kulcs után, inkább ugráltatta a barátnőt, amíg ő egy kocsmában ücsörgött, pedig írja, hogy a tárcája bezzeg nála volt, csak a kulcs tűnt el róla.

2021. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
4%
kamu
2021. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
19%
Remélem azért jól berugtàl a kocsmàba 😆😆
2021. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
67%
36-os, olvastam, de te is értelmezd azt, amit én írtam. Attól, hogy nincs közös kulcs, a lánynak lehet ugyanúgy több kulcsa a lakása ajtajához, vagyis nem csak az, amit aktívan használ, hanem vannak tartalék kulcsok. Nekem van, mert így kaptam az ajtót, de bármi miatt nem lenne, másoltatnék, hogy legyen ilyen esetekre, ha valaki másnak is be kell tudni menni távollétemben. Az nem derült ki egyértelműen, hogy a lány a saját kulcscsomóját adta-e oda, vagy tartalék kulcscsomót.
2021. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én is erre gondoltam, hogy furcsa kapcsolat az, ahol közös a kutya, de saját kulcs nincs, de természetesen nem értek egyet a nő viselkedésével. Csak ez a kulcs téma is árulkodó, a viselkedése mellett. Ezt szerettem volna kihozni a dologból.
2021. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!