Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 A kérdező kommentje:
A Hóbortos hétvége 1 nagy film volt :D
2021. okt. 18. 20:18
 82/84 anonim ***** válasza:
31%
Jó fej vagy , birlak 😁
2021. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
67%
kibékültetek már?
2021. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:
Ki. De nem lesz hosszútávú a dolog, más jelek is vannak azóta. A szex jó, aztán lesz ami lesz, ö sem erölködik. Szerintem hetek kérdése a dolog. Valszeg én fogom kimondani.
2021. okt. 21. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!