Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
23%
39es! Aki tartalék kulcsot kapott, az nem saját kulcs! Értettem mit írtál, de szerintem onnantól, hogy a másiknak adod a másoltatott kulcsot, az sajátnak számít. Itt a csaj tartalék kulcsot adott KÖLCSÖN a srácnak, ami nem számít az ő saját kulcsának, csak mostanra kapta ideiglenesen, hogy gondoskodjon a közös kutyáról(szerintem). Szerintem mindegy ki fizeti a saját kulcsot, amíg azt a másik feltétel nélkül használhatja, addig az sajátnak számít. Ha alkalmanként kapja meg, akkor az nem az ő kulcsa, nem közös kulcs, ilyenkor hivatkozhat rá úgy, hogy a "neki szánt kulcs"---kölcsönkulcs, ami nem közös!
2021. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
29%
nem szimpatikus amikor valakire teljesen ráhúzza a vizes zsákot úgy , hogy ő maga volt a hibás. Kis csaj még tini flashekben van, komolyság felnőtt viselkedés szikráját sem mutatta fel. Szerintem csak kihasznál téged ez a kis nő ..
2021. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
80%

"de szerintem onnantól, hogy a másiknak adod a másoltatott kulcsot, az sajátnak számít"


Nem, az attól még nem saját. Ha például a Svédországban élő nagynéném hazajön egy hétre, hogy meglátogassa a nagyanyámat a kórházban vidéken, és én adok neki kulcsot a budapesti lakásomhoz, hogy amikor visszajön a látogatásból, de én akkor pont dolgozok, ne az utcán fagyoskodjon, mielőtt visszautazik Svédországba, attól még a kölcsönadott kulcs nem lesz az övé, csak ideiglenesen kapta, és vissza is adja, amikor már nincs rá szüksége.

A szüleim kaptak egy kulcscsomót tartósan a lakásomhoz, az az övék. Szerintem a kérdező is ideiglenesen kapott kulcsot.

2021. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem csak kihasznál téged ez a kis nő .."


Igen, tuti, milyen jól járt vele. Ment vagy 10-15ezer forintja a levesbe hála a kérdezőnek. De ja a csaj a hibás amiért feltételezi egy felnőtt emberről, hogy képes vigyázni egy nyamvadt kulcsra.

2021. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
15%

Kocsmàs voltam 😆😆


"Nekem szànt kulcsot"


Nem lehet túl komoly a kapcsolat

Vagy mindig nàlatok vagytok, a csajnak meg van külön lakàsa?

2021. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
63%

Neked van igazad, szerintem.


Viszont szöget ütött a fejemben egy kérdés.:

Közös a kutya és nincs SAJÁT KULCSOD a lakásához?

2021. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
28%

Amit neki adnak, az onnantól a sajátja, az övé. Mint egy ajándék!


Amit kölcsön adnak, az kölcsönkulcs. A neki szánt kulcs az kölcsönkulcsot jelent!

2021. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
13%
Majd a kérdező tisztázza ezt, hogy mennyi időre szánta neki a barátnője ezt a kulcsot. Szerintem nem fogjuk kitalálni. Viszont ha a lakáshoz nincs tulajdonjogod, akkor a kulcs sem képezi a tulajdonodat. Ha a lakás tulajdonosa eladja a lakást, a lakáshoz kapott kulcsot is vissza kell adnod, hogy az új tulajdonos rendelkezhessen vele a jövőben. (Egyébként én többek között emiatt cseréltettem egyből ajtót, mert nem tudom, kinek adhatott még kulcsot a lakáshoz az előző tulaj.)
2021. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
18%

Em értem mit próbállsz elmagyarázni 47-es.


Ahol saját kutyám van, a páromnál, oda álltalában van saját kulcsom. De ő neki szánt kulcsot írt. Tehát kölcsön kulcsot. Ilyen formában a hölgynek meg kellett volna győződnie róla hogy a pasinál van-e valóban.

2021. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
33%

A hölgy:) odaadta a kulcsot a pasinak. A pasi berakta a kulcsot a nő autójába!?(ezt írja!) az meg felmarkolta, mert azt hitte az az övé!


Mégis hányszor kellene megkérdeznie, hogy biztosan megvan e a kulcs, amit 2 perce adtam neked? Nem kisfiú a kérdező! Ráadásul ő kivette a nő kocsijából a tárcáját, de nem szólt arról, hogy a kulcs hiányzik, pedig azt is a kocsiba rakta.


de kérlek mondd már el, miért nem mentél le azért a rohadt kulcsért és miért vártad, hogy majd a nő felmondja a programját és késő este visszaautózik?

2021. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!