Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
28%
Semmi fura nincs benne, hogy nem vette fel a telót. Amikor haza utazom, én is bedobom a szobába, aztán családdal vagyok, nem nyomorult telefont baszkódom. Ugyanígy a barátokkal. Órákig nem veszem elő. És miért kéne becsekkolni a 3 órája otthon maradt páromhoz meg kutyához? Nem gyerekek már. Én is ilyenkor este beszélek vele.
2021. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
39%

Így mèg az odaèrtèl èpsègben smsezès is elmarad #71


A családjához és a barátnőinez készült , kizártnak tartom , hogy nem vette volna legalább 1x elő.


Ha meg GPSnek hasznàlta plane látja a notit.

2021. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

1. Nincs saját kulcsom, a tartalék kulcsot kaptam (volna) meg. A sajátja is nála volt a kabátzsebében. A nekem szánt kulcsot meg bevágta a táskájába.

2. Mindkettönknek saját lakása van. Nincs kulcsunk egymáshoz. A kutya úgy közös hogy pár hete vettem neki mert akart egy kutyát nagyon, aztán ki lett nevezve közös kutyának, de inkább az övé.

3. Nekem az a dühítö hogy órákon át hívtam, de rá se hederített az elvileg lenémított telefonjára, amikor máskor egész nap a facebookon lóg. Azt mondja, út közben a táskában volt, aztán meg el is kezdödött a barátnös program. A telefon meg a kocsiban maradt.

4. Én is hibás vagyok, nem kérdés. Az a baj, ahogy kiabált, hisztizett, saját hibáját nem ismerte el.

5. Volt nálam pénztárca és telefon is, de pofátlanság lett volna az én lakóhelyemröl odacincálni valakit mert messze van. Reménykedtem hogy ránéz a telefonjára. Buszozni, taxizni hülyeség lett volna és taxira nincsenek tízezreim.

6. A kocsmában nem ittam alkoholt.

2021. okt. 14. 21:16
 74/84 anonim ***** válasza:
37%

Szar helyzet , ha jól megy minden akkor talán legközelebb jobban csináljátok.


Baràtnőjèn keresztül megprobàlhattal volna üzenni , esetleg a helyén keresztül ahová ment te az kicsit filmes 🙂

2021. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
31%

5.pontra reagálva.. Szóval buszozni neked hülyeség lett volna, de neki feljönni felmondva a programját és fizetve a benzint teljesen oké, ugye?


1.pontra reagálva. Te megkaptad a pótkulcsot kölcsönbe, belenyomta a kezedbe, nem? Aztán te ráraktad a tárcádra a kocsijában! nem? Utána hagytad, hogy figyelmetlenségből elvigye! Ha valamit rámbíznak, figyelek rá, hogy ne vigye el senki véletlen, mert az én felelősségem.


Ha elcsesztem, kifizetem a buszpénzt és lemegyek érte. Azt megértem, hogy szívás, hogy nem vette fel a telefont. Azt is, hogy zavart, hogy kiabált. Ha téged hibáztat is(én is azt tenném) nem ordítok és szapulom azt, akit szeretek, mert ő is lehet béna néha. Az nagyon zavarna, hogy ő tolta el és még csak helyre sem akarta hozni, pedig olcsóbb lett volna, mint egy 20+ ezres zárcsere! Busszal horvátba jutsz át 19 ezerért! Csak lusta voltál lemenni busszal!

2021. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
32%
Ezek után én szakítanék vele. Ő a hibás, ez egyértelmű.
2021. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
13%

Én mondjuk biztosan nem egy kocsmába ültem volna be, hanem leléptem volna a francba, miután írtam neki.


Ezek után meg ki is dobnám.

2021. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
26%
Azért ügyesen elejtetted a végén, hogy már odaadta a kulcsot, te tetted le az ülésre . Egyébként egy véletlen hiba miatt nem akadnék ki ennyire, de ki tudja ez már hányadik ilyen húzásod. Megpróbálod rossz színben feltüntetni a csajt, miközben te felejtetted az ülésen a kulcsot.
2021. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
30%
Idegesítően szerencsétlen vagy, és megpróbálod a nődre kenni. Máskor tedd el azt a kulcsot , és akkor esetleg nem kell elszabni a másik programját, plusz te sem fagysz halálra az utcán ;)
2021. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
37%
Hóbortos hètvège III. 😆
2021. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!