Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
64%
A nő meleg hrlyen volt a kérdező nem. Azért vannak különbségek. Reggeltől hajnali 2-ig várakozni. Én már irtam volna egy sms-t es ilyen viselkedés után elso hogy szakitottam volna.
2021. okt. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
25%
* helyen
2021. okt. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
75%
A kulcs ügyben mindketten hibáztatok, viszont a csak reakciója kritikán aluli volt. Remélem keményen felléptél, nem szabad hagyni, hogy ilyen tiszteletenül beszéljen veled.
2021. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem miért tetted le a kocsi ülésre a kulcsot amiről tudod hogy nagyon fontos?
2021. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
77%

Nem te vagy a hibás. Kutyám is van, feledékeny is vagyok, ezt tudom magamról, így amire jobban oda kell figyelni, arra tudatosabban figyelek, felírom, szólok valakinek, hogy emlékeztessen... stb. Ha pedig én felejtettem el valamit, akkor nem kenem másra.

Viszont van egy lobbanékony kolléganőm, de amint lehiggad, végiggondolja, és belátja a tévedését. Ha a barátnőddel lehet beszélni, miután lenyugodott, próbáljatok kitalálni valamit az ilyen helyzetekere, gondolom, sietett, kapkodott, de ha nem látja be, hol hibázott, én is azt mondom, hogy hagyd az ilyet.

2021. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem teljes joggal volt kiakadva. Elcseszted a hétvégéjét, kidobott az ablakon egy csomó pénzt benzinre, kára is keletkezett. Nem tudom milyen szent emberek járnak ide, akik ezt haláli nyugalommal viselték volna.
2021. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
34%

Azert azt is olvassatok el, hogy a kutya kozos!! Ott van az elso mondatban, szoval a kerdezonek is felelossege vigyazni ra!

A kulcsos dologban pedig mindketten hibasak vagytok, egyikotok sem figyelt oda rendesen.

Az ideges reakciojat megtudom erteni, egy elcseszett hetvege, tobb oras vezetes es karba ment butorok eleg indok ra, viszont arra nem hogy igy viselkedjen veled. En no vagyok de szerintem semmi joga egyedul teged hibaztatni es igy banni veled. O is ludas abban, hogy nem maradt nalad a kulcs es nem lehetett elerni annyi idon keresztul,te amit tehettel megprobaltad. En is ideges lennek az tuti, de nem tudnek igy beszelni a parommal, aki szinten sz.r korulmenyek kozott volt amig vissza ertem,plusz en is hibasnak ereznem magam. Tanulnank az esetbol, majd kozosen kitakaritanank.

Jogosan sertodnel meg ezen, es varhatnad a bocsanat kerest amiert radformedt. Ha normalis akkor belatja hogy nem csak a te hibad, ha meg nem tisztel akkor sok ertelme nincs az egesznek.

2021. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
74%

#26 Én egy olyan szent ember vagyok, aki egy szerencsétlen véletlen miatt nem vágja a párja fejéhez, hogy elkúrta a hétvégéjét.

Semmi megértés vagy szeretet nem volt a csaj reakciójában. Főleg, hogy cseszett megnézni a telefonját.

Többször hívta a barátja, ráírt stb.

2021. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
16%
Én nem értem, mi a francért nem mentél TE le a kulcsért, majd jöttél haza a közös kutyához?
2021. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
27%
Közös kutya van, saját kulcs nincs? 😳
2021. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!