Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam a párommal, hogy ezt tettem vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés
Színész,egyik nap szokatlan volt a viselkedése, miután éjszaka hazaért. Elkezdtünk beszélgetni, majd kibökte, hogy egyre jobban kezdi megszeretni az új kolléganőjét, akivel egy darabban fognak játszani. Kérdeztem, hogy mi a gond velem, min változtassak (6 éve vagyunk együtt). Azt mondta semmin, pont olyan vonzó vagyok a mai napig, mint mikor először meglátott. Reménykedtem benne, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás, amit helyre fog tenni magában, nem dobja el a közös életünket miatta. Egy nap sokkal később ért haza, felment a csajhoz és szexeltek (ezt tőle tudom, utólag bevallott mindent). Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle. Korábban azt mondtam, ha megcsal, akkor köztünk vége mindennek, ahogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe, kicsit átértékeltem mindezt. Egy pillanatnyi hülyeségért nem dobnám el a kapcsolatunkat, főleg,hogy váltig állítja és látom is a viselkedésén, hogy bánja a dolgot. Mikor megtudtam a megcsalást, akkor nekem is elborult egy kicsit az agyam, regisztráltam Tinderre és kb. 40-50 jóképű pasit jobbra húztam, több mint 90%-kal lett match. Rám írtak többen, de senkinek sem írtam vissza, töröltem is 1 nap után a regisztrációmat, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lennék kapós,de megcsalni képtelen lettem volna. Egyik barátja megtalált, elmondta neki, hogy fenn vagyok. Párom szerint ő mindent elmondott nekem őszintén, én viszont aljas módon viselkedtem vele, főleg,hogy mindezt a barátjától kellett megtudnia.

2021. dec. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
98%
Jó színész lehet, ha így hiszel minden egyes szavában. Az azért nem semmi megaláztatás, hogy fokozatosan minden részletet megoszt veled egészen a megcsalásig. Szegénykém... és még te vagy a csúnya, gonosz ember, amiért te nem vallottál. Ezek után te bízol benne? Milyen érzés, hogy mást kívánt meg, mást ölelt, mást csókolt? Gondolod hogy többször nem veszti el az önuralmát? Én még álmomban sem vagyok képes megcsalni a párom. Nem írsz közös gyerekről, szóval mi tart titeket össze? Az a 6 év? Gondolkodj... Még nem késő újrakezdeni. Sok sikert!
2021. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:
Megalázó, de egyben kíméletlenül őszinte volt velem. Sokkal jobb, mintha mástól tudtam volna meg. Van közös gyerekünk, 2 éves,de neki semmi köze ehhez, nem keverném bele a történetbe. Van annyi tartalékom,hogy egyedül is el tudnám látni, tudnék fizetni albérletet stb.,tehát nem anyagi megfontolások játszanak szerepet a döntésemben,hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat.
2021. dec. 25. 15:50
 23/78 anonim ***** válasza:
93%
Jaj de romantikus. Aztán dughat tovább félre.
2021. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
98%
Bakker, szegény kis gyermeketek. Azt kellene látni, hogy a faszid nem botlott, hanem ELDÖNTÖTTE, hogy megcsal. A csaj nem volt nagy szám, így maradhatsz. Még te tepersz?
2021. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
A gyermekünk nem érez ebből semmit, nincsen veszekedés, ordibálás,tányértörés stb. Mindketten imádjuk, neki sosem akarnánk rosszat. Nem véletlen nem írtam róla a kérdésemben, nem szeretném, ha rajta lenne a fókusz,ő semmiről nem tehet. Párom hülyeséget csinált, én szintén, de a gyereknek ehhez semmi köze.
2021. dec. 25. 16:09
 26/78 anonim ***** válasza:
85%
Hogy hívják a pasit? Bepróbálkoznék nála.. Hátha nem mondana nemet. Aztán elküldeném neked mennyire tisztességes. Vagy tudod mit? Próbáld ki te magad. Kérd meg az egyik barátnődet akaszkodjon rá. Majd ha látod magad előtt mennyire telibe fossa az érzéseidet és a közös picit, akkor majd leesik, hogy te vagy az áldozat. Na mindegy.
2021. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
85%
Azért a csaj se semmi. Tudta, hogy van gyereketek? Vagy azt, hogy te létezel? Nem gondolod, hogy valójában be volt etetve a csaj és ezért “ nyomul” . Színész a pasi. Bármit eltud játszani hitelesen. Akár a hűséges partnert is. Vicces, hogy ezek után lemész lábtörlőbe és hagyod, hogy taposson. Gondolom te keresel jobban is. Mi másért maradna veled, ha már másokat k*rogat.
2021. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen elkeruli a figyelmed hogy azért nem folytatja a nővel mert csalódás volt neki és nem azért mert téged akar?

Majd jön egy másik aki jobb lesz mindkettotoknel.

És még a gusztustalan jatszmajat is elnezed neki hogy próbálja rád irányítani a figyelmet, elterelve így magáról a balhét, mintha amit te tettél összehasonlithato lenne az övével..

Undorító ez az ember. De a legundoritobb hogy lemesz neki kutyaba.

2021. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
Nem k*rogat másokkal, ezt az esetet leszámítva soha nem csalt meg. A legapróbb rezdüléseit ismerem, engem nem tud átvágni. Külön tudja választani a munkáját a magánéletétől, itthon nem színész, hanem a párom és gyermekünk apukája. Nem vagyok lábtörlő, nem nézek el mindent neki, ha a hátam mögött csinálja mindezt huzamosabb ideig úgy,hogy mástól tudom meg, akkor biztosan nem lenne visszaút, de nem ez történt.
2021. dec. 25. 16:24
 30/78 anonim ***** válasza:
25%
Azért durva, hogy ezt így megeszitek. :D
2021. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!