Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam a párommal, hogy ezt tettem vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés
Színész,egyik nap szokatlan volt a viselkedése, miután éjszaka hazaért. Elkezdtünk beszélgetni, majd kibökte, hogy egyre jobban kezdi megszeretni az új kolléganőjét, akivel egy darabban fognak játszani. Kérdeztem, hogy mi a gond velem, min változtassak (6 éve vagyunk együtt). Azt mondta semmin, pont olyan vonzó vagyok a mai napig, mint mikor először meglátott. Reménykedtem benne, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás, amit helyre fog tenni magában, nem dobja el a közös életünket miatta. Egy nap sokkal később ért haza, felment a csajhoz és szexeltek (ezt tőle tudom, utólag bevallott mindent). Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle. Korábban azt mondtam, ha megcsal, akkor köztünk vége mindennek, ahogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe, kicsit átértékeltem mindezt. Egy pillanatnyi hülyeségért nem dobnám el a kapcsolatunkat, főleg,hogy váltig állítja és látom is a viselkedésén, hogy bánja a dolgot. Mikor megtudtam a megcsalást, akkor nekem is elborult egy kicsit az agyam, regisztráltam Tinderre és kb. 40-50 jóképű pasit jobbra húztam, több mint 90%-kal lett match. Rám írtak többen, de senkinek sem írtam vissza, töröltem is 1 nap után a regisztrációmat, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lennék kapós,de megcsalni képtelen lettem volna. Egyik barátja megtalált, elmondta neki, hogy fenn vagyok. Párom szerint ő mindent elmondott nekem őszintén, én viszont aljas módon viselkedtem vele, főleg,hogy mindezt a barátjától kellett megtudnia.

2021. dec. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj kérdező, elmondta hogy bejon neki a csajt. Te megkerdezted mit valtoztathatnal. Erre ő ahelyett hogy elmondta volna mi a probléma a kapcsolatotokban félre dugot a nővel.

Nem érzed úgy hogy neki ez a kapcsolat nem jelent annyit mint neked?

2021. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy hányszor csalt meg, ennek a kapcsolatnak igazából már annyi. Ez a Tinderes marhaság pedig, a jó pasik 100 százaléka megdugni akart, nem komoly kapcsolatot egy kisgyerekes nővel. Őszinte pedig azért volt veled a párod,mert megteheti. Látja, hogy loholsz érte, mint egy kiskutya. Jaj, el ne menjen futárnak átmenetileg,ert ő többre hivatott, inkább a pár hónapos gyereket hagyom ott, jaj, szerelmes lettél a kolléganődbe, mit hibáztam? Megcsaltál, nem baj, őszínte vagy, én is hibás voltam, teperek majd én is, hogy nehogy megint újdonságra vágy. Komolyan, legyen már önbecsülésed.
2021. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
96%
Volt itt máskor egy hasonló kérdés, ugyanaz volt a szitu hogy a kerdezot megcsalta a pasija és ugyanígy minden áron mentegette, az ész érveket egyáltalán nem hallotta meg. Lehet hogy ez ugyanaz a nő.
2021. dec. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez tőled egy normális reakció volt. Nem a legjobb, de érthető.

Szemétség is volt kicsit, mert nyilván azt visszakapni, hogy a párod fent van tinderen elég szar érzés, de ha nem volt semmi, akkor szerintem nem volt nagy gáz.

2021. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
96%

Helyedben nem aláznám magam hanem szakítanék vele dehát a te dolgod, hogy ba.szod el az életed es dobsz ki az ablakon esetleg éveket egy olyan emberrel aki valószínűleg szanaszét fog csalni csak nem fogsz tudni róla.

Téged nem emészt fel a tudat, hogy mást kívánt meg nem téged?

2021. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
97%
Aztakrva, en ilyen kérdést es sztorit sosem bsztam még. Hogy lehetsz ekkora buta nő? A bare minimumot leteszi a palid=foglalkozik a pulyáddal, és nyiltegyesen bevallja hogy megcsalt, amit előre kitervezett, te meg el vagy ájulva attol, hogy milyen jo a kapcsolatotok. De tudod mit, en ezzel ugy vagyok, hogy aki ilyen szinten buta, az meg is erdemli a helyzetet, csak sajnalom hogy mindig azok csinaljak a fesztivált, ahol gyerek is van. Meg azert az is érdekes, hogy neked egyenlo a megcsalas azzal, hogy felregisztralsz tinderre es behuzol 3 palit jobbra. Nem kellesz mar a csavodnak, ezt a felredugast elmondta, a kovit mar nemfogja, mert ugysem hagyod el, mit nem fogsz fel meg?
2021. dec. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
"Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle." És ha jó lett volna vele a szex szerinted akkor is veled lenne?
2022. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
87%
Mizu azóta?
2022. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!