Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam a párommal, hogy ezt tettem vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés
Színész,egyik nap szokatlan volt a viselkedése, miután éjszaka hazaért. Elkezdtünk beszélgetni, majd kibökte, hogy egyre jobban kezdi megszeretni az új kolléganőjét, akivel egy darabban fognak játszani. Kérdeztem, hogy mi a gond velem, min változtassak (6 éve vagyunk együtt). Azt mondta semmin, pont olyan vonzó vagyok a mai napig, mint mikor először meglátott. Reménykedtem benne, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás, amit helyre fog tenni magában, nem dobja el a közös életünket miatta. Egy nap sokkal később ért haza, felment a csajhoz és szexeltek (ezt tőle tudom, utólag bevallott mindent). Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle. Korábban azt mondtam, ha megcsal, akkor köztünk vége mindennek, ahogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe, kicsit átértékeltem mindezt. Egy pillanatnyi hülyeségért nem dobnám el a kapcsolatunkat, főleg,hogy váltig állítja és látom is a viselkedésén, hogy bánja a dolgot. Mikor megtudtam a megcsalást, akkor nekem is elborult egy kicsit az agyam, regisztráltam Tinderre és kb. 40-50 jóképű pasit jobbra húztam, több mint 90%-kal lett match. Rám írtak többen, de senkinek sem írtam vissza, töröltem is 1 nap után a regisztrációmat, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lennék kapós,de megcsalni képtelen lettem volna. Egyik barátja megtalált, elmondta neki, hogy fenn vagyok. Párom szerint ő mindent elmondott nekem őszintén, én viszont aljas módon viselkedtem vele, főleg,hogy mindezt a barátjától kellett megtudnia.

2021. dec. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
97%
Egyte gázabb a pasi. Már az is, hogy bevallja neked, hogy kezd szerelmes lenni a kolléganőjébe, hát mindentől tartott, csak attól nem, hogy otthagyod. Ezek után még meg is fektette. Nem gond, teperj még utána, melletted beleszeretett vagy legalábbis totál oda volt egy másik nőért, ezek szerint érted már nem annyira. Most lelkiismeretfurdalása van, nem akarja elveszíteni a családját, de téged nem szeretett és becsült annyira, hogy ne tegye ezt meg.
2021. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Közösen jutottunk végül arra, hogy én megyek vissza dolgozni. Hajlandó lett volna rá, de nem akartam, hogy elmenjen futárkodni, vagy ehhez hasonló munkát végezni, ennél sokkal többre hivatott. Cserébe rengeteg időt töltött a gyermekünkkel,mindent meg tud csinálni, nagyon apás a fiunk. Nem döntök a kettőnk életét érintő kérdésekről egyedül, közösen hozzuk meg a döntéseket. Neki, nekem is változtatni kell, semmi sem fekete és fehér.
2021. dec. 25. 18:22
 53/78 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a kérdést azért írtad ki hogy nyugtasd magad? Mert végülis nekünk mindegy. Nem a mi életünk.
2021. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Lelkiismeretfurdalásom van, hogy ennyire gyerekes játszmával akartam visszavágni, ahelyett, hogy elmondtam volna neki rögtön, hogy milyen érzések vannak bennem. Túlságosan elragadtak az érzelmeim, nem tudtam tiszta fejjel dönteni.
2021. dec. 25. 18:35
 55/78 anonim ***** válasza:
100%
Akkpr abba gondolj bele, hogy te egy pasival sem találkoztál a társkeresőről, komolyan sem gondoltad, mert szereted. Na ő ezt nem érezte, mikor felment a nőhöz. Mégcsak nem is volt szerelmes a nőbe, csupán kanos volt, kielégűlt és már nem jön be neki annyira a nő, mert megkapta, amit akart. Hazudott neked, a nőnek. Ezek után még vagy olyan hülye, hogy teperj a jó kapcsolatért. Miben voltál hibás, hohy a gyerekeddel foglalkoztál, amikor ő a kolléganőjével hancurozott, vagy a pár hónapos gyereked mellől dolgozni rohantál a karrierje miatt, vagy mikor bevallotta, hogy érdekli a nő, te megoldást kerestél, ahelyett, hogy egy táskát nyomtál volna a kezébe? Ha eltávolodtatok, miért nem abba fektetett energiát, hogy veled programokat szervezzen, ahelyett, hogy a kolléganője bugyijába jusson. Ez nem egy hirtelen dolog volt, titokban üzengetett neki, udvarolgatott, gondolom csók atb., már akkor is volt. Otthon pedig játszotta a rendes férjet. Áltasd csak magad. Persze te voltál a hibás, hogy ennyire gerinctelen volt.
2021. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező, semmi olyat nem tettél, ami miatt ebben a helyzetben neked kéne rosszul érezned magad. Nem kerültél kapcsolatba egy pasival sem, mégcsak nem is kommunikáltál egyikkel sem. Ne jagyd, hogy most felmentve érezze magát emiatt.
2021. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle."


Értem. Hát akkor reménykedj, hogy a következő sem lesz majd nagyobb durranás. 🤷🏼‍♀️

2021. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésedre a válaszom: megérdemelte,jól visszavágtál Neki! El tudom képzelni mennyire megviselte szegényt...
2021. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező....nem tudlak sajnálni. Ha valaki úgy dönt ad még egy esélyt a párjának legalább ne dicsekedne vele nyílvánosan....ez így elég szánalmas. Tégy úgy ahogy jónak látod de majd ha lesz még egy ilyen alkalom vagy több jusson majd eszedbe az itt kommentelők többsége. 6 év.....igen persze biztosan kiismerted a párod :)
2021. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%

"Átbeszéltük többször a történteket, engem akar, vágyik rám, és a csajjal nem volt jó a szex"


Ezert maradt veled mert a csjjal nem volt neki jo ! Gratulalok te fuggetlen no ! Modoroskodhatsz amennyit akarsz a valaszaidban de te is tudod, hogy amint jon egy no akivel jo lesz az agyban ott fog hagyni teged! Ezert szuletett meg a kerdes is!

2021. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!