Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam a párommal, hogy ezt tettem vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés
Színész,egyik nap szokatlan volt a viselkedése, miután éjszaka hazaért. Elkezdtünk beszélgetni, majd kibökte, hogy egyre jobban kezdi megszeretni az új kolléganőjét, akivel egy darabban fognak játszani. Kérdeztem, hogy mi a gond velem, min változtassak (6 éve vagyunk együtt). Azt mondta semmin, pont olyan vonzó vagyok a mai napig, mint mikor először meglátott. Reménykedtem benne, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás, amit helyre fog tenni magában, nem dobja el a közös életünket miatta. Egy nap sokkal később ért haza, felment a csajhoz és szexeltek (ezt tőle tudom, utólag bevallott mindent). Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle. Korábban azt mondtam, ha megcsal, akkor köztünk vége mindennek, ahogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe, kicsit átértékeltem mindezt. Egy pillanatnyi hülyeségért nem dobnám el a kapcsolatunkat, főleg,hogy váltig állítja és látom is a viselkedésén, hogy bánja a dolgot. Mikor megtudtam a megcsalást, akkor nekem is elborult egy kicsit az agyam, regisztráltam Tinderre és kb. 40-50 jóképű pasit jobbra húztam, több mint 90%-kal lett match. Rám írtak többen, de senkinek sem írtam vissza, töröltem is 1 nap után a regisztrációmat, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lennék kapós,de megcsalni képtelen lettem volna. Egyik barátja megtalált, elmondta neki, hogy fenn vagyok. Párom szerint ő mindent elmondott nekem őszintén, én viszont aljas módon viselkedtem vele, főleg,hogy mindezt a barátjától kellett megtudnia.

2021. dec. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
97%
Kezdem úgy érezni, hogy ez troll kérdés. Akármit írunk, mindig van egy jó nagy bullshit válasz rá.
2021. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
4%

Figyelj itt rengeteg kiégett feminista és egyben férfigyűlölő van, szóval ne vedd őket komolyan.

Nyomorult megkeseredett életük miatt állandóan itt vannak és itt élik ki a sérelmeimet.


A lényeg hogy mond meg neki határozottan hogy ha még egyszer ez megtörténik akkor szakítasz vele, és komoly szándékkal fogsz legközelebb regisztrálni társkeresőre.

Te ismered, te érzed hogy mennyire szeret, te mennyire szereted stb, és jól gondolkozol abban hogy nem szabad egyből véget vetni egy több éves kapcsolatnak, úgy hogy még gyerek is van.

Az hogy most megbocsátsz neki azt jelenti hogy nagyon szereted, és ez becsülendő.

A bizalom szépen vissza fog jönni és elfelejtitek ezt az egészet. De az tényleg fontos hogy ígérje meg hogy több ilyen soha nem fog előfordulni és hogy még egy esélyt nem fog kapni. Bízok benne hogy minden rendben lesz és boldog lesz az életetek.

És még egyszer ne hallgass ezekre a kiégett feministákra akik irkáknak.

2021. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
97%

42.

Nem vagyok kiégett feminista tudtommal. Mit ígérjen meg, már egyszer megígérte, hogy lerendezi magában és le is rendezte. Ha valahol megcsalás történik, ott már a másik részről nincs szerelem, egyébként fel sem bukkanhatott volna a 3., vagy tényleg rendezte volna magában. Most még ott van a lelkiismeretfurdalás, a félelem, hogy repül a biztosból , ezért is támadja a kérdezőt. Majd elmúlik és ha megint kiváncsi lesz, akkor is lerendezi majd.

2021. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés tuti kamu, ilyen hülye nők nincsenek a világon se.
2021. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
Azt mondta vágyott 6 év után valami újra, valami másra, mint ami a megszokott, de ahogy megtörtént rájött, hogy mekkora barom volt. A vicces ebben, hogy rengeteg lány bepróbálkozott nála, mindet visszautasította korábban. Ragaszkodtam hozzá, hogy el szeretném olvasni az összes Messengeres beszélgetésüket, így teljesen képben vagyok,hogy írásban mit kommunikáltak egymással. Újra fel kell építeni a kapcsolatunkat, nyitni kell egy tiszta lapot, amin dolgozunk. Nem fenyegettem meg,hogy repül és hasonlók. Kiveszi itthon a részét a házimunkából, valamint a gyerekkel is rengeteget foglalkozik, ilyen téren nem lehet okom semmi panaszra.
2021. dec. 25. 17:58
 46/78 anonim ***** válasza:
97%
Szóval ezt majd pár évente eljátszátok? A 6 év semmi elárulom neked.
2021. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Első és egyben utolsó alkalom. Tanulság,hogy több időt kell szakítanunk egymásra, az egymással való beszélgetésre, illetve néha-néha újítani kell (új helyekre menni, új ételeket, új sportot, új pózokat kipróbálni és sorolhatnám hosszan). Elég nehéz volt a koronavírus azon időszaka, amikor teljesen leálltak a színházak, egész nap otthon ült, jóformán az én keresetemből éltünk, pár hónapos gyerek mellől vissza kellett menjek dolgozni, tehát voltak már más gondjaink, mindent megoldottunk, ezt is meg fogjuk.
2021. dec. 25. 18:07
 48/78 anonim ***** válasza:
98%
Szuper. Igazából jól meg tudod te magad győzni, szerintem be is zárható ez a “kérdés”.
2021. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
97%

És részéről ez volt a hála hogy félredugott. Hát gratulálok.

Az a baj hogy mindig te oldod meg. Te hagyd otthon a pár hónapos gyereket, te nézd el a félredugást, te old meg hogy neki eszébe se jusson többet. Te beleteszed a részed, de ő mit tesz bele?

Komolyan sajnállak.

2021. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ha megunt, márpedig elég hamar bekövetkezett akkor a fejed tetejére is állhatsz, az újdonság útán fog vágyódni.
2021. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!